Otwórz oczy

DZIŚ KOD QR JUTRO CHIP – SEGREGACJA MEDYCZNA WYSZCZEPIONYCH.

Szef KPRM zdradził, że szczepionki Pfizera mają dotrzeć do Polski jako pierwsze. Pytany o to, jak będzie wyglądała weryfikacja osób zaszczepionych oświadczył, że każda zaszczepiona osoba, otrzyma potwierdzenie. Można je otrzymać w wersji papierowej w punkcie szczepienia, ale również to będzie potwierdzane indywidualnym kodem QR” – mówił Dworczyk.

Dowód na zaszczepienie – papierowy i cyfrowy w formie kodu QR

Dopytywany czy jednym z benefitów dla osób zaszczepionych będzie zwolnienie z noszenia maseczek, poprosił o „kilka godzin cierpliwości”. Przyznał jednak, że w strategii znalazły się „pewne propozycje” dotyczące benefitów dla osób, które zaszczepią się przeciw COVID-19.

  • Dowiedzieliśmy się też, że rząd przewiduje benefity dla osób, które się zaszczepią. A szczepienie będzie potwierdzane indywidualnym kodem QR.
  • We wtorek rano rząd ma przedstawić narodową strategię szczepień
  • To na razie projekt, który w najbliższych dniach ma być poddany konsultacjom
  • 15 grudnia Rada Ministrów zatwierdzi strategię, do tego czasu będą mogły być wprowadzane poprawki
  • Szef KPRM w poniedziałek poinformował, że potwierdzenie otrzymania szczepienia będzie w dwóch formach – papierowej i cyfrowej – dostaniemy indywidualny QR kod

Mówiąc o tym, szef KPRM wskazał, że osoby, które będą szczepione, będą w sposób naturalny „bezpieczne dla otoczenia”. Dodał, że jeżeli ktoś przestanie stanowić zagrożenie dla innych, to nie będzie musiał przestrzegać niektórych obostrzeń .

Premier zaszczepi się na koronawirusa.

„Osoba, która mamy pewność czy prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że nie transmituje wirusa, nie stanowi zagrożenia dla innych, może brać udział w różnego rodzaju sytuacjach czy działaniach, w których inne osoby (…) nie powinny się znajdować” – tłumaczył szef KPRM.

Dworczyk powiedział też w poniedziałek, że według jego wiedzy premier Morawiecki zaszczepi się na koronawirusa, kiedy szczepionka będzie już dostępna. Oczywiście jak można się było domyślać będą nagrody zupełnie jak w eksperymencie Pawłowa. Ciekawe czy na czarnym rynku będą krążyły takie papierowe wersje przepustki. Jak wiecie w UK najpierw miały się pojawić takie karty/przepustki.

Osoby, które otrzymały szczepionkę Covid-19, będą zachęcane do przechowywania karty NHS z datą szczepienia i numerem serii. Teraz to jest kod QR a później będzie znak bestii bez, którego nie będzie można kupować i sprzedawać. Czekać tylko, aż opłacani artyści, sportowcy będą reklamować kod QR.

Dziś kod QR jutro Chip.

Świat musi być przygotowany na zwiedzenie i to nie będzie gwałtowny skok! Lecz delikatne przejście dla ludzi kochających ten świat. Pieniądze są głównym źródłem władzy nad tym światem, dlatego kontrola przepływu gotówki jest jednym z elementów władzy antychrysta. Mamy gotówkę, potem mamy przejście na elektroniczne pieniądze w kartach kredytowych, a teraz raptem chipy wszczepiane ludziom, by tak płacili za swe usługi. Chipy to nie tylko ułatwienie w życiu, ale to także system kontroli nad ludzkością.

Chipy podskórne to nie nowość, lecz niedaleka przyszłość, bardzo niedaleka… możecie znaleźć o tym informacje wszędzie. W Hiszpanii tak dzieciaki płacą w dyskotekach, bo jak się wypowiadają, nie muszą się martwić o złodziei lub zgubienie gotówki. Machną ręką przy czytniku i sprawa załatwiona. Chipy to także zbiór naszych informacji medycznych, to propaguje się choćby w Wielkiej Brytanii. Ludzie chorzy na Alzhaimera mogą zapomnieć o tym, kim są, na co są uczuleni, jakie leki biorą… a zbiór informacji zawartych w ich chipach pozwoli w szybkim czasie zacząć leczenie, które uratuje ich życie.

Ale to nie wszystko, chipy to także nasza przepustka do zakładu pracy… W Ameryce, czy też w Watykanie ludzie mają chipy by nikt powołany nie wszedł na teren strzeżonego obiektu poza pracownikami. Więc chip to nie tylko karta kredytowa, to także karta medyczna i karta personalna z peselem, kodem wstępu… Jest jeszcze jedna sprawa, którą trzeba wdrożyć do tego systemu… O ile te trzy sektory są w stanie mieć aprobatę społeczeństwa to do czwartej najważniejszej sprawie trzeba dopomóc.

Antychryst który przyjdzie będzie zwodził że jest Bogiem, będzie czynił fałszywe cuda… Jeśli on chce się mienić bogiem … to musi być wszechwiedzący… więc ? Musi wiedzieć, kto i gdzie się znajduję. Ten etap wymaga zgody społeczeństwa na inwigilację… pojmujecie teraz watek z uchodźcami… powstanie ISIS, politykę multikulturalną, poprawność polityczną, wieści wojenne, prowokacje wojenne, Obudzenie śpiącego w arabach snu o kalifacie, ataki terrorystyczne… Pojmujecie to?

Człowiek jest w stanie przyjąć w życiu tylko kilka ekstremalnych sytuacji a potem się załamuje i wybiera bezpieczeństwo bardziej niż wolność. Cała sytuacja na świecie, jeśli przyjąć chronologię Biblijną ma nas skłonić do oddania naszej wolności w zamian za kontrolę antyterrorystyczną… Kolejny etap będzie załatwiony… chip to także nasza kartoteka dla policji, z wbudowanym nadajnikiem. Czy zgodzilibyście się na wszczepienie pełnowymiarowego chipu pod skórę na czoło lub rękę, jeśli dzięki niemu będzie wam powiedziane, że ludzie będą bezpieczniejsi? Być może teraz nie… A Jeśli zamachy będą, co dzień? Albo dojdzie do otwartej walki? Wtedy odpowiecie na to pytanie…

Ostatnie wpisy

Kategorie

DZIŚ KOD QR JUTRO CHIP – SEGREGACJA MEDYCZNA WYSZCZEPIONYCH.

8 grudnia 2020 / Możliwość komentowania DZIŚ KOD QR JUTRO CHIP – SEGREGACJA MEDYCZNA WYSZCZEPIONYCH. została wyłączona

Może Ci się spodobać

SZPRYCOPROPAGANDA – CZEKA NAS 4 DAWKA ELIKSIRU I PIGÓŁKI 2 RAZY DZIENNIE ! 14 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • DZIŚ KOD QR JUTRO CHIP – SEGREGACJA MEDYCZNA WYSZCZEPIONYCH.
  • Może Ci się spodobać