Alternatywna historia świata

WIELKI RE:SET – CO ZWIASTUJE KONIEC EPOKI ”KALI YUGI” I KALENDARZA MAJÓW ?

Chaos, który widzimy wokół nas w 2020 roku, jest bardzo namacalnym symptomem umierającego paradygmatu i strategii końca gry psychopatycznej elity władzy.

Inną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że są to ostatnie dni Kali Yugi, rozgrywającej się, gdy jedna epoka się kończy, a zaczyna inna; należy się spodziewać zamieszania. Ponieważ dobre, podnoszące na duchu wiadomości nigdy nie są szeroko omawiane w mediach, wielu pracuje złudzeniem, że niebo spada, a tsunami krwi ma zamiar zmieść nas w każdej chwili, jeśli covid nie dopadnie nas pierwszy, zrobi to ich maszyna strachu.

Pojawia się jednak inny, bardziej interesujący trend i jest to tendencja w kierunku nagłówków o niemal biegunowym przeciwnym charakterze. Pisarze ci mówią o doświadczaniu życia z wyższym tempem wibracji, odłączeniu się od umierającego paradygmatu i tworzeniu innej rzeczywistości ze świadomym zamiarem. To oczywiście narastało stabilnie od jakiegoś czasu podczas wielkiego przebudzenia rozwija się wokół nas w sposób, którego naprawdę nie można zignorować. Zachęcające dla mnie jest to, że każdego tygodnia tego typu nagłówków pojawia się coraz więcej , sytuacja się zmienia.

Droga do odłączenia się od tego umierającego paradygmatu będzie naturalnie inna dla prawie każdego, ale ponieważ wszystkie nasze różnice opierają się na podobnych podstawowych potrzebach, niektóre szerokie rozwiązania będą dotyczyć prawie każdego.

Już pierwszy krok jest uniwersalny i obowiązkowy: Przestań kupować strach! Strach jest rodzajem paraliżu, który z natury rzeczy dezintegruje racjonalne myślenie. Obawiający się rzadko dokonują najlepszych lub optymalnych wyborów, więc cykl się pogłębia. Kiedy możemy spojrzeć nowymi oczami i zrozumieć, dlaczego podżegacze strachu zależą od naszego strachu , łatwiej jest zobaczyć go takim, jakim jest. To pusta wioska w strefie zdemilitaryzowanej strefy zdemilitaryzowanej: próbując przekonać nas, że koniec jest bliski – kiedy wszystko jest w rzeczywistości; to przyszłość bez nich .

Następnym krokiem jest zrobienie tego samego z korporacyjnymi psychopatami prowadzącymi program; reklamodawcy i zwolennicy wolnego rynku , głodujcie ich świadomie nie kupując ich produktów!   Pieniądze to jedyne, na czym im zależy, więc w ten sposób zwrócimy ich uwagę, przestaniemy im płacić za zrujnowanie naszego świata. Głosuj swoją wypłatą! Poświęć dodatkowy czas, aby dowiedzieć się, kto nie zasługuje na twoje pieniądze konsumenckie; następnie kup gdzie indziej. 

Tak, będzie to wymagało dodatkowego czasu i wysiłku na badania i tym podobne, ale to tylko część ceny odzyskania mocy. Jeśli chcemy, żeby te dranie przestały zatruwać planetę, musimy przestać im za to płacić! Naprawdę proste. Bojkotując ich produkty, możemy jeszcze bardziej osłabić korporacje, pozbawiając ich absurdalnego statusu ludzi!   Nie potrafię zrozumieć, dlaczego pozwoliliśmy im przemycić te „prawa” poza siebie, ale teraz jest idealny czas na zdepersonalizowanie korporacji . Korporacja nie jest żywą, oddychającą osobą, a nadanie jej statusu jako takiej umniejsza nas, ponieważ ich chroni. Czas skończyć z tym nonsensem i wiele więcej później. Przed nami dużo pracy.

Odchodzący prezydent Dwight Eisenhower próbował nas ostrzec, co by się stało, gdybyśmy pozwolili kompleksowi wojskowo-przemysłowemu napisać własny bilet. Ludzkość zbiera teraz pokłosie swojej ignorancji, a jedyne pytanie, jakie pozostaje, wydaje się brzmieć; czy nikt nie powstrzyma tego szaleństwa, zanim będzie za późno? To my jesteśmy ludźmi, na których czekaliśmy. Jeśli tego nie zrobimy, po prostu nigdy się to nie uda, a pojęcie wolności zostanie zdegradowane do bycia abstrakcyjnym przypisem historycznym w rewizjonistycznej historii naszych czasów.

Oto pomysł. Obecny system „rządów” z pewnością miał wystarczająco dużo czasu, aby ustalić, że awans wszystkich ludzi jest ich głównym celem i pragnieniem serca. Jeśli do tego czasu nie widzieliśmy rezultatów, zwykły człowiek mógłby uznać je za satysfakcjonujące: dlaczego po prostu nie porzucimy całej partii i nie zaczniemy od nowa w zupełnie inny i ogólnie korzystny sposób? Jakby to wyglądało? Co by to zajęło?  Ile indywidualnych niedogodności zniósłbyś chętnie, aby stworzyć lepszy system niż ten?  

Jak być może słyszałeś, ta wielka ewolucyjna zmiana w świadomości zachodzi właśnie teraz i pomimo wszelkich wysiłków, aby ją wykoleić i uspokoić opinię publiczną za pomocą chemtrails i produktów podobnych do żywności GMO; zmiana wkrótce uderzy jak gówno w wentylator w bardzo dużym stopniu. Jaką arogancja ma ta banda, by sądzić, że naprawdę mogą zapobiec siłom kosmicznym, których nawet nie rozumieją. 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie wymaga to od nas walki o nic z nikim. Wszystko, co musimy zrobić, to uważać na nasze otoczenie, ponieważ odrzucamy opcję strachu i przestajemy płacić tym, którzy nas zniewalają i zabijają planetę. Już teraz zawodzi i spada, pomimo gorączkowych wysiłków, by utrzymać to wszystko trochę dłużej; wystarczy, że powiemy nie ! następnie upewnij się, że nie znaleźliśmy się w strefie gruzu.

Pamiętasz, jak powiedziałem wcześniej, że mamy przed sobą dużo pracy? Ta część pojawia się natychmiast po tym, jak wszystko się zawali. Pierwszym zadaniem będzie oczywiście zajęcie się tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy, aby przetrwać transformację. Potem nastąpi stopniowa restrukturyzacja społeczeństwa. 

Jeśli jesteśmy mądrzy iw końcu nauczyliśmy się lekcji potrzebnych do przejścia na następny poziom; będziemy wtedy automatycznie wiedzieć, że nic dobrego nie może powstać na fundamentach wystających z ruin obecnego systemu. Musimy zbudować całkowicie nowy system, w którym w centrum znajdą się ludzie , a nie pieniądze. 

Nie popełnij błędu, wyjście z bałaganu, w którym jesteśmy razem, nie będzie tak łatwe, jak posprzątanie po szalonej imprezie w kampusie. Stoimy w obliczu poważnych problemów, które większość wolałaby raczej po cichu odepchnąć z powrotem do ciemnych zakamarków umysłów niż stawić czoła; ale musimy stawić im czoła. Co tydzień widzę wiadomości o wielorybach i innych ssakach morskich, które faktycznie wpływają do portów, jakby próbowały od czegoś uciec. 

Tak, z pewnością wydaje się, że problemów, z którymi mamy do czynienia, nie da się naprawić lub odwrócić, ale musisz zrozumieć; to jest dokładnie to, co elita władzy chce, żebyśmy myśleli. To tylko część ich machiny propagandowej. Wszyscy zostaliśmy uwarunkowani i zaprogramowani, aby psychicznie zaakceptować ideę, że w każdym przypadku istnieją tylko dwie ścieżki lub opcje do wyboru. 

Chociaż jest to prawdą w niektórych przypadkach, z pewnością nie oznacza to, że całe życie można rozbić na dychotomię. W przypadku prawie każdego problemu, z którym możemy się zmierzyć w tym życiu, istnieją trzy sposoby postępowania: właściwa droga, niewłaściwa droga i niesprawdzona droga. 

Tak więc, kiedy nadejdzie czas; skoncentrujmy się na właściwym sposobie działania, a jeśli to rozwiązanie nie jest od razu oczywiste, idziemy z tym, co nie zostało wypróbowane. Po prostu się rozejrzyj, czy nie mamy dość robienia wszystkiego w niewłaściwy sposób? A co z koncepcją Ludzie przed zyskiem , jak to brzmi dla Ciebie?

Nie jest błędem, że koniec kalendarza Majów i indyjska Kali Yuga następują w tym samym czasie. Wielu uważa, że ​​oba nie odnoszą się do końca dni na planecie; ale raczej koniec systemu, który przez tak długi czas zniewalał ludzkość. Nie mylić z Boginią Kali; wiek Kali Yugi jest tłumaczony zarówno jako Age of Demon, jak i Age of Vice związane z apokaliptycznym demonem Kali ~, co oznacza długi okres czasu zdominowany przez konflikty, niezgodę, kłótnie i spory. Brzmi znajomo?

21.12.2020 roku ludzkość znajdzie się w przejściu między wielkimi astrologicznymi epokami Ryb i Wodnika , co również dzieje się równolegle z kalendarzem Majów i indyjską Kali Yugą. Wydaje się trochę złowieszcze, prawda; mając trzy różne potężne siły zbierające się razem w jednym momencie? W tej chwili dostępne są przede wszystkim dwie kontrakty terminowe. 

Jeden z nich to prawdziwy złoty wiek ludzkości, Dvapara Yuga;  drugi to po prostu kontynuacja tego, co widzimy wokół nas i do czego nas to prowadzi. Musimy karmić tego, którego lubimy, podczas gdy drugiego głodujemy. 

Niestety, bierne czekanie na to, co się stanie, nie jest już opcją, stało się wyborem. Możemy zdecydować się działać aby urzeczywistnić przyszłość, którą chcielibyśmy zobaczyć, lub nie możemy nic zrobić , co, jak wyraźnie widzimy, pomogło wprowadzić świat tam, gdzie jest dzisiaj.

Ostatnie wpisy

Kategorie

WIELKI RE:SET – CO ZWIASTUJE KONIEC EPOKI ”KALI YUGI” I KALENDARZA MAJÓW ?

12 grudnia 2020 / Możliwość komentowania WIELKI RE:SET – CO ZWIASTUJE KONIEC EPOKI ”KALI YUGI” I KALENDARZA MAJÓW ? została

Może Ci się spodobać

TARGI I EKSPOZYCJE PRZEMYSŁOWE XIX WIEKU – NIEZNANE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE NA WIEŻY EIFLLA 27 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WIELKI RE:SET – CO ZWIASTUJE KONIEC EPOKI ”KALI YUGI” I KALENDARZA MAJÓW ?
  • Może Ci się spodobać