Otwórz oczy

KORPORACJE MEDYCZNE I SŁUŻBY SPECIALNE KONTRA RUCHY ”ANTY COVID”.

Zaledwie w zeszłym tygodniu struktury bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii po cichu dały do zrozumienia, że narzędzia cybernetyczne i taktyki internetowe opracowane wcześniej do wykorzystania w “wojnie z terroryzmem” po 11 września są obecnie ponownie wykorzystywane przeciwko źródłom informacji propagującym “niezdecydowanie w kwestii szczepień” oraz informacji związanych z Covidem-19, co jest sprzeczne z ich oficjalną wersją.

Nowy cyberatak został zainicjowany w poniedziałek przez brytyjską agencję wywiadu sygnałowego, Public Relations Office (GCHQ), która próbuje zaatakować strony internetowe, które zamieszczają treści uznawane za “propagandę”, która budzi obawy dotyczące sponsorowanego przez państwo rozwoju szczepionki Covid-19 oraz zaangażowanych w to międzynarodowych korporacji farmaceutycznych.

Podobne wysiłki podejmowane są w Stanach Zjednoczonych: Niedawno wojsko amerykańskie sfinansowało wspieraną przez CIA firmę pełną byłych urzędników antyterrorystycznych stojących za okupacją Iraku i powstaniem tzw. państwa islamskiego w celu opracowania algorytmu SI skierowanego specjalnie do nowych stron internetowych promujących podejrzenia o dezinformację związaną z kryzysem Covid-19 i amerykańskim wysiłkiem na rzecz szczepień Covid-19, znanym jako operacja “Warp Speed”.

Oba kraje przygotowują się do uciszenia niezależnych dziennikarzy, którzy wyrażają uzasadnione obawy dotyczące korupcji w przemyśle farmaceutycznym lub skrajnej tajemnicy wokół sponsorowanych przez rząd szczepień Covid-19 teraz, gdy kandydat na szczepionkę firmy Pfizer musi zostać zatwierdzony przez Food Control Administration i US Medicines (FDA). do końca miesiąca.

Kiedy to firma Pfizer została ukarana miliardami dolarów za nielegalny marketing i przekupywanie urzędników państwowych w celu ukrycia nielegalnego procesu narkotykowego, w wyniku którego zginęło jedenaście dzieci (wśród innych przestępstw), nie została wspomniana przez większość mediów, które zamiast tego odnotowały oczywistą rychłą zgodę na stosowanie szczepionki Covid-19, nie kwestionując historii firmy ani faktu, że technologia mRNA zastosowana w szczepionce nie przeszła standardowych protokołów testów bezpieczeństwa i nigdy nie została zatwierdzona do użytku przez ludzi.

Nie wspomina się również, że Patricia Cavazzoni, szefowa Centrum Oceny i Badań nad Lekami FDA, jest byłą wiceprezes ds. bezpieczeństwa produktów firmy Pfizer, która ukrywała związek jednego z jej produktów z wadami wrodzonymi.

W rzeczywistości władza państwowa jest wykorzystywana jak nigdy dotąd do tłumienia mowy w Internecie i pozbywania się platform informacyjnych, aby chronić interesy potężnych korporacji, takich jak Pfizer i innych skandalicznych gigantów farmaceutycznych, a także interesy narodowe Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii – państw, które same są bezpośrednio zaangażowane w szczepienia przeciwko Covid-19.

Atak hakerski na Europejską Agencję Leków.

Pfizer i BioNTech poinformowały, że hakerzy wykradli dane dotyczące stworzonej przez nie szczepionki na COVID-19. Cyberprzestępcy dokonali ataku na Europejską Agencję Leków (EMA – red.).

„EMA stała się celem cyberataku. Agencja szybko wszczęła pełne dochodzenie, w ścisłej współpracy z organami ścigania i innymi właściwymi podmiotami” – poinformowała Europejska Agencja Leków. 

Kilka godzin później na jaw wyszło, że w trakcie ataku wykradzione zostały dokumenty dotyczące szczepionki przeciwko COVID-19 stworzonej przez firmy Pfizer i BioNTech.

Obie firmy podkreśliły, że sądzą, iż nie doszło do wykradzenia danych osobowych, ale odmówiły podania jakichkolwiek szczegółów sprawy. Z kolei EMA zapewniła, że atak „nie będzie miał wpływu na czas trwania ewaluacji (szczepionki)”.

Mająca swoją siedzibę w Amsterdamie EMA jest agencją Unii Europejskiej odpowiedzialną za ocenę i dopuszczanie do użytku w unijnych krajach wyrobów medycznych, w tym leków, szczepionek i aparatury medycznej.

Reuters wcześniej informował o hakerach łączonych z rządami Korei Północnej, Iranu, Wietnamu, Chin i Rosji, którzy byli oskarżani o próby kradzieży informacji o koronawirusie oraz potencjalnych lekarstwach i szczepionkach na COVID-19.

Szczepionka stworzona we współpracy firm niemieckiej i amerykańskiej jest pierwszą, o której skuteczności twórcy poinformowali publicznie. Według tych informacji ma zapewniać ona odporność na wirusa 95 proc. zaszczepionych….i my mamy w to wierzyć..?

Ostatnie wpisy

Kategorie

KORPORACJE MEDYCZNE I SŁUŻBY SPECIALNE KONTRA RUCHY ”ANTY COVID”.

13 grudnia 2020 / Możliwość komentowania KORPORACJE MEDYCZNE I SŁUŻBY SPECIALNE KONTRA RUCHY ”ANTY COVID”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO UJAWNIA RAPORT Z 12 AUTOPSJI OFIAR NAJPOPULARNIEJSZEJ OBECNIE ”CHOROBY” 10 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KORPORACJE MEDYCZNE I SŁUŻBY SPECIALNE KONTRA RUCHY ”ANTY COVID”.
  • Może Ci się spodobać