Przekraczając Rubikon

JESSE VENTURA – TEORETYK SPISKU, KTÓRY UJAWNIŁ NADCHODZĄCĄ PANDEMIĘ 7 LAT TEMU.

Były komandos Navy Underwater Demolition Team (UDT), zawodowy zapaśnik , aktor i gubernator Minnesoty Jesse Ventura analizował różne teorie spiskowe na takie tematy, jak globalne ocieplenie , ataki z 11 września , tajne stowarzyszenia , nadzór rządowy i projekty tajnej broni.

W pierwszym sezonie Ventura połączył siły z grupą badaczy, w skład której wchodzą sceptyk Alex Piper, reporter June Sarpong i śledczy Michael Braverman. W drugim sezonie Piper w kilku odcinkach zostaje zastąpiona przez badacza Daniela Kucana . W trzecim sezonie syn Ventury, Tyrel Ventura , i syn Olivera Stone’a , Sean Stone stają się częścią zespołu śledczego.

Oceny i recenzje premierowego odcinka obejrzało 1,635 mln widzów, i była to największa widownia TruTV dla nowej serii. Kolejne dwa odcinki obejrzało 1,586 mln i 1,301 mln widzów. W pierwszych trzech odcinkach serial miał średnio 1,5 miliona widzów, o 60% więcej niż w tym samym przedziale czasowym rok wcześniej. W styczniu program oglądał średnio 1,6 miliona widzów, co pomogło firmie TruTV w biciu rekordów oglądalności w prime time.

Epizod z drugiego sezonu zatytułowany „Państwo policyjne” wywołał pewne kontrowersje, gdy zbadano obiekty przypominające więzienia zbudowane w całym kraju, które są obsługiwane przez Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA), które miały być wykorzystywane w stanie wojennym do internowania obywateli których uważa się za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Urzędnicy powiedzieli, że obiekty są obozami kryzysowymi FEMA, w których mieszkają cywile wysiedleni w wyniku klęsk żywiołowych.

Przedstawiciel USA Steve Cohen z Tennessee, współsponsorujący projekt ustawy, której celem jest utworzenie tymczasowych obozów FEMA dla osób dotkniętych huraganami lub trzęsieniami ziemi w jego dzielnicy , udzielił wywiadu dla programu. Krótko po wyemitowaniu odcinka Cohen wezwał do usunięcia tego programu z programu truTV.

Nazwał ten odcinek „skandalicznym wypaczeniem i jawnym, niebezpiecznym oraz nieodpowiedzialnym kłamstwem ”.

” Kiedy media celowo zniekształcają fakty, aby wywołać zamieszanie i wprowadzić ludzi w błąd, muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności. O ile aktywnie nie obalimy fałszywych i wprowadzających w błąd doniesień, ryzykujemy pozostawienie opinii publicznej z niebezpiecznie wypaczoną wizją tego kraju ”.

Cohen powiedział, że był „zszokowany i przerażony”, że Time Warner wyemitował program „tak pełen nieścisłości i nieodpowiedzialnych zniekształceń”.

Inny zarzut podniesiony w tym odcinku dotyczył prywatnego obiektu poza Covington w stanie Georgia , który składował tysiące plastikowych pojemników, które miały służyć jako trumny do masowych pochówków. W odpowiedzi na krytykę Misty Skedgell, rzecznik Turnera , opisała teorię spisku jako „program rozrywkowy, który pojawia się w sieci rozrywkowej”. Chociaż większość odcinków Teorii spisku została powtórzona, odcinek „Państwo policyjne” został pokazany tylko raz, głównie z powodu kontrowersji związanych z treścią odcinka.

Problemy produkcyjne po dwóch sezonach serialu postawiły w wątpliwość powstanie kolejnych odcinków, gdy 25 stycznia 2011 r. Drudge Report ogłosił, że Ventura złożyła pozew przeciwko Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Administracji Bezpieczeństwa Transportu (TSA), w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Ventura, który ma protezę biodra z tytanu , twierdził, że uruchamia wykrywacze metalu na lotniskach podróżując w pracy, przez co jest non stop przeszukiwany i prześladowany przez organy ścigania.

Alex Jones , konsultant i częsty gość, powiedział w swoim programie, że był świadkiem świadkiem zatrzymania Ventury na międzynarodowym lotnisku w Atlancie podczas kręcenia filmu do Conspiracy Theory , podczas którego Ventura głośno protestował, że „Ameryka się zmienia się w nazistowskie Niemcy”.

Jones powiedział, że Ventura, który latał dwa do trzech razy w tygodniu dostał odmowę lotów komercyjnych, po tym jak jego pozew przeciwko TSA został odrzucony w listopadzie 2011 roku. Chociaż istniały obawy, że Ventura nie będzie w stanie kontynuować swojej pracy w wyniku jego pozwu sądowego, we wrześniu 2011 roku ujawniono, że będzie gospodarzem trzeciego sezonu, który zostanie wyemitowany w TruTV kiedyś w 2012.

26 czerwca 2012 roku Jones przeprowadził wywiad z Venturą. Kiedy obaj rozmawiali o trzecim sezonie, Ventura potwierdził, że kręcenie trzeciego sezonu zostało zakończone w listopadzie 2011 roku i powiedział, że sezon miał być wyemitowany w styczniu lub lutym 2012 roku, ale z nieznanych powodów nie był jeszcze emitowany od tego momentu. Opóźnienie skłoniło Venturę do podejrzeń, że program został odwołany.

31 lipca 2012 r. Syn Jessego, Tyrel Ventura, pojawił się w programie radiowym Alexa Jonesa, aby omówić nadchodzący trzeci sezon. Tyrel odrzucił zarzuty, że program został oficjalnie odwołany lub że którykolwiek z nowych odcinków był cenzurowany. Tyrel powiedział, że zmiana kierownictwa w firmie produkcyjnej spowodowała opóźnienia. Potwierdził również, że nowe odcinki wciąż są finalizowane i edytowane dla TruTV.

W maju 2013 roku Ventura potwierdził, że program został przerwany i nie będzie czwartego sezonu a w programie radiowym Alexa Jonesa poinformował, że ostatni odcinek trzeciego sezonu z udziałem Administracji Bezpieczeństwa Transportu , nie zostanie pokazany. Odmówił podania przyczyny, tylko że „decyzja została podjęta w TruTV, jeśli chcesz wiedzieć, zapytaj ich”.

Jak widać Matrix konsekwentnie i celowo pogrzał Venturę , tak aby nie mógł on kontynuować swojej pracy badawczo śledczej, wiedząc , że jego produkcje mają rzesze stałych odbiorców.

Uwagę jednak przykuwa jeden z odcinków serialu pod tytułem ”broń biologiczna” w 40 minutowym odcinku mamy do czynienia za dokładnym zapisem sytuacji która miała miejsce w nieszczęsnym 2020 roku dotycząca oczywiście pandemii covid/19.

DALEJ KTOŚ UWAŻA, ŻE WIRUS SARSCov2 TO DZIEŁO NATURY, A WYDARZENIA W 2020 ROKU TO ZUPEŁNY PRZYPADEK ?

Poniżej materiał z 2013 roku o wielkiej pandemii, setkach laboratoriów pracujących nad zwierzęcymi patogenami , więzieniach i pozbyciu się niepotrzebnych ludzi – taka tam ciekawostka.

https://m.cda.pl/video/213013521

Ostatnie wpisy

Kategorie

JESSE VENTURA – TEORETYK SPISKU, KTÓRY UJAWNIŁ NADCHODZĄCĄ PANDEMIĘ 7 LAT TEMU.

17 grudnia 2020 / Możliwość komentowania JESSE VENTURA – TEORETYK SPISKU, KTÓRY UJAWNIŁ NADCHODZĄCĄ PANDEMIĘ 7 LAT TEMU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

KOŚCIÓŁ RZYMSKO KATOLICKI TO PRADAWNY BABILOŃSKI KULT TAMMUZA. 1 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JESSE VENTURA – TEORETYK SPISKU, KTÓRY UJAWNIŁ NADCHODZĄCĄ PANDEMIĘ 7 LAT TEMU.
  • Może Ci się spodobać