Przekraczając Rubikon

”ZDARZENIE” 21.12.2020, CO SIĘ WYDARZY -PODSUMOWANIE.

”ZDARZENIE” 21.12.2020, CO SIĘ WYDARZY -PODSUMOWANIE.

Dla jednych najważniejszy dzień w życiu dla innych dzień jak co dzień. Interesuje cię co może się wydarzyć w tych dniach? to przeczytaj. Odbierz to jako ciekawostkę a nie straszenie. Może wyjaśnię o co chodzi. Od kilku miesięcy na świecie nie tylko w Polsce w internecie ludzie którzy zagłębiają się w tajemnice obecnego świata i dalszego jego losu dyskutują właśnie o tej dacie nie chodzi o sam dzień 21 Grudnia a głównie o 3 dni 21-24 Grudnia.

Według wierzeń przodków i praktycznie każdej religii Słońce w tych dniach umiera a po 3 dniach rodzi(zmartwychwstaje) się nowe słońce dlatego Np. w Polsce w dniu 25 Grudnia mamy Boże(Słońca) Narodzenie. Dlatego słońca bo właśnie tego 25 dnia każdego roku Według przodków rodziło się nowe Słońce Kult Boga RA tak jak dla Chrześcijan urodził się Jezus.

Także dzień 25 Grudnia był już kultywowany przez pogan zanim kościół uznał dniem 25 Grudnia Narodzinami Chrystusa. W ogóle 70% tradycji i zwyczaj Chrześcijańskich kościół zaciągnął od innych kultur głównie pogan Słowian. Po prostu człowiek obchodzi jakieś święta, zwyczaje nie zastanawiając się skąd one pochodzą tak z przyzwyczajenia. Ale to temat na inny czas. To co z tym 21-24 Grudnia? Przecież co roku jest ta data i przesilenie zimowe. Owszem ale ta ma być wyjątkowa w skali naszej obecnej cywilizacji. Nie będę tu snół swoich teorii a posiłkować się będę wiedzą zebraną przez kilka miesięcy. Wszystkie Teorie, proroctwa, hipotezy oraz naukowe fakty.

Zaznaczę że jedne są optymistyczne a drugie pesymistyczne a jeszcze inne realistyczne takie które się staną. A mam trochę wiedzy na ten temat ponieważ również interesuje się tym tematem od kilku miesięcy. Dla niektórych co się tą tematyką nie interesują pewne pojęcia mogą być niezrozumiałe a zdarzenia abstrakcyjne i nawet śmieszne. Dlaczego te dni są szczególne i nurtują wielu? ponieważ na te dni nakłada się wiele dat, zapowiedzi i zdarzeń.

TEORIE,HIPOTEZY, PROROCTWA

To akurat nie jest jakaś teoria spiskowa tylko fakt. Całkowite przebiegunowanie ziemi dzieje się na naszej planecie cyklicznie według jednych naukowców co kilkaset lat a według innych co kilka tysięcy lat. W Przebiegunowaniu chodzi o to że po prostu we wnętrzu ziemi nasze jądro zaczyna kręcić się w druga stronę. No i właśnie zanim zmieni kierunek to wiadomo że musi się zatrzymać i właśnie o te zatrzymanie chodzi. Bo gdy jądro ziemi się zatrzyma na kilka dni zanika nasze pole magnetyczne które chroni nas przed promieniowaniem kosmicznym.

Naukowcy są niemal zgodni przebiegunowanie trwa (jest to długi proces) a według niektórych naukowców, fizyków kwantowych, badaczy jądro ziemi ma się właśnie zatrzymać w dniach 21-24 Grudnia. Czy tego dnia naprawdę stracimy swoją ziemską ochronę? Nie mi to oceniać. Ale ostatnie bardzo częste wybuchy wulkanów i trzęsienia ziemi pokazuje że jednak coś we wnętrzu naszej planety się rozgrywa.

KONIUNKCJA JOWISZ-SATURN

2 Największe planety ukł. Słonecznego -Koniunkcja zbliżenie się planet do siebie-ustawienie ciał niebieskich i obserwatora w jednej linii. Koniunkcje Jowisza i Saturna to nic nowego zwykle są co 20 lat. Ta jednak jest wyjątkowa ponieważ przypada na 3 dni przesilenia zimowego takie coś zdarza się co ok. 800 lat. Bliskość obu planet spowoduje że będziemy widzieć jakby się na siebie nachodziły. W efekcie na nocnym niebie pojawi się świetlisty punkt. Ze względu na termin bliski Bożemu Narodzeniu zjawisko określa się mianem Gwiazdy Betlejemskiej. Dla jednych to znak ponownych narodzin Chrystusa(mesjasza) dla innych Antychrysta. Dostrzeżemy ten mocno świetlisty punkt w tym dniu? hmm ciekawe ja osobiście spojrzę w niebo w ten dzień.

RESET 2020 vs. RESET 2024.

Resety nie są wytworem mojej czy czyjejś wyobraźni są naukowymi dowodami że nasza ziemia wiele razy przechodziła takie resety czy to pod wpływem tego że masa krytyczna niszczenia ziemi sięgneła apogeum i matka ziemia chciała się oczyścić(trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów) czy też zależne od Astronomii ułożenia planet uderzeń meteorytów po zanik pola magnetycznego ziemi i narażenie ludzi na szkodliwe promieniowanie kosmiczne i wiele innych czynników.

Dlaczego RESET 2020 i RESET 2024 ponieważ wielu ludzi zajmujących się tymi zagadnieniami czy naukowcami czy spiskowcami czy badaczami dziejów sprzecza się właśnie w tej kwestii. W przybliżeniu 20% z nich twierdzi że już teraz 21 Grudnia będzie taki Reset, 50% z nich twierdzi że taki Reset nastąpi w 21 Grudnia 2024. Reszta 30% obstaje że Reset przed nami dopiero za kilkaset lat. Wielkim zwolennikiem Teorii RESETU w 2024r. jest badacz dziejów Artur Lalak, który dowodzi że takie resety są cykliczne co ok. 676 lat. Lalak wydał wiele opracowań na ten temat wraz z dowodami że taki reset nastąpi w 2024r. Zatem co było 676 lat temu na ziemi? Tak idealnie w tych czasach była dżuma która zabiła ok 70% populacji na ziemi (1347r.)

Według obecnej historii ci ludzie zgineli na zaraze-wirusa dżume jednak jest coraz więcej dowodów że powodem było coś innego dlatego że ci ludzie byli poparzeni oraz umierali dość szybko po 2 dniach (wirus nie jest w stanie tak szybko zająć i zniszczyć organizm ludzki) więc poprzez zanik pola magnetycznego tych ludzi zabiło promieniowanie kosmiczne. Daje do myślenia? cofnijmy się znowu o około 700 lat wstecz od 1347 r. co się wydarzyło? panowała dżuma Justyniana lata (541-542) czy czasem dżuma nie jest chorobą popromienną zaniku pola magnetycznego ziemi? nie mi to oceniać.Jedno jest pewne takie resety zdarzają się cyklicznie co kilkaset lat jak też wytłumaczyć wyginięcie bardzo rozwiniętych cywilizacji Majowie, Inkowe, Sumerowie… co nagle znikneli, rozpłyneli się czy może ich cywilizacje nie przeżyły RESETU.?

PRZEJŚCIE Z CZĘSTOTLIWOŚCI 3D na 5D

Temat szczególnie aktywny u osób duchowych rozwijających swoją świadomość. A więc obecnie jako istoty w większości żyjemy w częstotliwości 3D czyli świecie bardzo zmaterializowanym, systemowym natomiast wejście w 5D ma w ludziach obudzić świadomość istnienia swojej Boskości oraz odrzucić materializm, przesadną konsumpcje. 3D, 5D jedni nazywają to częstotliwością, jedni wymiarem. Matka ziemia zwana GAJA (chociaż dla wielu to nienormalne) jest żywą Istotą i według wielu też parametrów min. Rezonansu Schumanna podnosi ona wibracje w tym okresie drastycznie zawyżając właśnie tak te wibracje dążąc do wejścia właśnie w Częstotliwośc 5D.

3D-Materia 5D-Duchowość(duchowość to nie religia). Właśnie dla tych uduchowionych ludzi te dni 21-24 Grudnia wraz w wejściem 14 Grudnia w Erę Wodnika są właśnie takim przejściem transformacją stanu umysłu, ducha, świadomości aby przypomnieć sobie po co zszedłem na ziemię oraz połączyć się ze źródłem, zagłębić w siebie. Tak wiem zagmatwane to dla zwykłego zjadacza chleba. Mi ten temat jest tylko poniekąd znany. Ale kumam bazę o co chodzi. Nie ludzie nie będą znikać i przenosić się do innego wymiaru raczej chodzi tu o przebudzenie świadomości w tych dniach a wiąże się to też z przebieguniowaniem i zanikiem pola magnetycznego bo według wielu źródeł w tych dniach ma dojść do nas wiatr z centralnego słońca wszechświata.

A że nie będziemy mieli ochrony w tych dniach ma zaniknąć siatka astralna trzymająca nas w tych programach systemowych ten wiatr(rozbłysk) ma przebudzić ludzi na to gotowych (C)iałem (U)mysłem (D)uszą =CUDJa osobiście poniekąd wierze w takie przebudzenie ale ludzi będących właśnie między tymi częstotliwościami Między3D-5D osoba o niższych wibracjach, częstotliwościach po prostu tego nie odczuje dla niego będzie dzień jak codzień, ale wraz ze wzrostem wibracji matki ziemi te osoby o niższych wibracjach będą coraz gorzej się czuli czy to fizycznie czy psychicznie. Wzrost wibracji , częstotliwości to proces długofalowy nie będzie jednego dnia eureki ale pamiętaj wszystko kosmos, ziemia, ludzie to nic innego jak energia, wibracja, częstotliwość. Ciekawe czy coś odczujemy.

3 DNI CIEMNOŚCI.

Słynne 3 dni ciemności przejawiały się wiele razy w różnych proroctwach, zapowiedziach min.-Apokalipsa św. Jana (Biblia)-Nostradamus-Św. Ojciec PIO-Baba Wanga-Alois Ilzmaier-Ojciec KlimuszkoNie jakby inaczej tej teorii i proroctwa nie mogło zabraknąć i teraz właśnie w dniach 21-24 Grudnia w sumie dałoby się to podczepić pod przebiegunowanie ziemi dlaczego?

Dlatego że właśnie przy epicentrum tego zjawiska możliwe są zmiany wewnątrz ziemi wraz w masowymi wybuchami wulkanów bądź nie daj Boże superwulkanu w parku Yellowstone. Masowe wybuchy wulkanów spowodowałyby wyrzut miliardy ton pyłu co skutkowałoby zakryciem całego ziemskiego nieba pyłem wulkanicznym który by zasłonił słońce i światło wtedy miałoby to sens.

Osobiście jednak sądzę że 3 dni ciemności raczej w tej sytuacji wiązałyby się z wyłączeniem prądu na całym globie przez zanik pola magnetycznego przez to nastanie u nas jakby ciemność dzień krótki noce bez światła długie. Chociaż w sumie nie zdziwi mnie nic nawet jak pierdylnie ETNA, KRAKATAU i YELLOWSTONE jednocześnie oraz nie ździwi mnie jak się nic nie stanie i co najwyżej sąsiad wyłączy mi korki z prądem i odpali fajerwerki pod oknem. Inne teorie po krótce:-Mają do nas dotrzeć promieniowanie GAMMA o wysokiej częstotliwości.

Wielu ludzi z różnych nauk o tym mówi że w dniach 21-24 mają do nas dotrzeć rozbłysk z centralnego wszechświata jedni twierdzą że nie będzie ono miało wpływu na ludzi jedni zalecają nie wychodzenie z domu w tych dniach, inni znowu czekają na ten rozbłysk wierząc w większe przebudzenie.-Mają się otworzyć wrota, portale tzw. „Axis Mundi” Za gruby temat by go pokrótce i logicznie wytłumaczyć. Mają się otworzyć portale wszystkich domen życia co mogłoby się wiązać z podróżą między domenami życia i w czasie. (dla wtajemniczonych)-Początek złotego wieku.

Złoty wiek czyli przejście z Ery Ryb(system, religia, kontrola) do Ery Wodniak (oświecenia, duchowość, technologia) wszak wodnik przedstawia grafikę człowieka trzymającego dzban z którego wylewa wodę ma on symbolizować oczyszczenie ludzkości. -koniec kalendarza Majów. Podobno badacze się popierdzielili i źle odczytali kalendarz i datę końca świata sugerowany przez Majów na 21.12.2012 teraz według nich jest to data 21.12.2020.

Na pewno świat się nie skończy tylko pytanie czy coś się zmieni po 21 Grudnia ?Bardzo jednak jest możliwe że w tych dniach może zaniknąć te pole magnetyczne co wiąże się z wyłączeniem wszędzie prądu na kilka dni dlatego na wszelki wypadek wart mieć w domu jakieś świeczki i zapasy żywności i wody na kilka dni.

Jak pisałem nie jest to post który ma kogoś przestraszyć wręcz przeciwnie. Jest to analiza odnośnie daty 21 Grudnia 2020 Hipotez, Teorii spiskowych, Proroctw. Wiem że dla niektórych to śmieszne i niewiarygodne ale ja tego nie wymyśliłem po prostu zebrałem wiedzę i ją przedstawiłem.

Grunt aby w tych dniach się nie bać nie czuć strachu, nie złościć się, nie denerwować aby nie zaniżać wibracji bo coś czuje że rządy coś wiedzą na temat czy może coś się wydarzyć i specjalnie na ostatnią chwilę przed 21 Grudnia ogłosili akurat teraz Kwarantannę Narodową na 28.12 oraz zakazy na sylwestra tak abyśmy byli źli, zezłoszczeni na nich i przez to zaniżyli swoją wibrację. A Masoni 33 stopnia posiadają tą tajemną wiedze a mamy ich kilku w rządzie.

Udostępnij

”ZDARZENIE” 21.12.2020, CO SIĘ WYDARZY -PODSUMOWANIE.

Globalna Świadomość19 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAWIA I WYRAJ – SŁOWIAŃSKIE ZAŚWIATY. GDZIE TRAFIALI NASI PRAOJCOWIE ?Następny artykułZRODNICZE ”PRAWO MORSKIE” USTALONE PRZEZ ELITY – CZYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ZDARZENIE” 21.12.2020, CO SIĘ WYDARZY -PODSUMOWANIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?