AGENDA 2030

SOCJOTECHNIKA ”SEGREGACJI SANITARNEJ” STAŁA SIĘ FAKTEM – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”NOWY ŁAD”?

W niedzielę rozpoczęła się akcja narodowego szczepienia, na pierwszy front poszli medycy, a już od poniedziałku w życie wchodzi nowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia, które wprowadzi prawny podział na zaszczepionych i niezaszczepionych, którzy dalej będą objęci pełnym tzw. reżimem sanitarnym.

W niedzielę rano w stołecznym Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA zaszczepiono przeciw COVID-19 pierwszą osobę w Polsce, była nią pielęgniarka Alicja Jakubowska. Natomiast od poniedziałku wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia, które wprowadza w istocie „segregację sanitarną” (na prawach cytatu za posłem Grzegorzem Braunem).

Rozporządzenie przewiduje „zniesienie niektórych obostrzeń dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19”. Osoby zaszczepione będą otrzymywały zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19.

„Przywileje” dla zaszczepionych

Z jakich obostrzeń będą zwolnione osoby zaszczepione? Oto ich lista:

  • osoby zaszczepione przeciw COVID-19 nie będą musiały trafiać na kwarantannę w przypadku kontaktu z osobą zakażoną albo po przekroczeniu granicy,
  • nie będą uwzględniane w limitach dotyczących spotkań towarzyskich,
  • będą mogły bez dodatkowych testów diagnostycznych korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych,
  • będą mogły dostać miejsce w domu pomocy społecznej bez dodatkowych testów diagnostycznych.

Powrót do normalności ?

Zgodnie z przewidywaniami zatem „dobrowolność” szczepień zapowiadana przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, będzie polegać na dyskryminacji osób, które nie zgodzą się na „dobrowolne” przyjęcie szczepionki.

W praktyce nie chodzi o żadne „przywileje” czy „benefity”, jak chcieliby rządzący, ale o częściowe odzyskanie praw obywatelskich dla osób, które się zaszczepią. Osoby, które się nie zaszczepią będą zaś dalej podlegać obostrzeniom, które „tymczasowo” wprowadzono w marcu.

Nikogo do szczepień nie zachęcamy ani nikomu ich nie odradzamy, a każdy powinien dokonać decyzji samodzielnie, po konsultacji z lekarzem. Niezależnie jednak od podejścia entuzjastycznego lub sceptycznego co do szczepień, powinny one być w pełni dobrowolne, a więc za ich nieprzyjęciem nie powinna iść dyskryminacja.

Postpandemiczny ”nowy ład’

Koncepcja Nowego Porządku Świata może być postrzegana albo jako idiotyczna albo jako genialna. Jest przejawem ludzkiego geniuszu który jest tak potężny że potrafił stworzyć system umożliwiający grupie ludzi zawładnięcie całą farmą. I tylko jeśli postrzegać ją pod takim kątem wydaje się ona dobrym pomysłem. Jawni apologeci NWO twierdzą że sama koncepcja jest dobra. W najlepszym przypadku mają po prostu dobre chęci i nie znają zamiarów architektów NWO. W najgorszym są idiotami.

Wcześniej mieliśmy okazję poznać praktyczną stronę NWO odbiegającą od zapewnień światowych przywódców że ich polityka ma na celu przyniesienie ludzkości „złotego wieku”. Nikt o zdrowych zmysłach kto zdobył odpowiednia wiedzę w temacie nie stanie po stronie zamordystów. Mimo to nachalna propaganda pokazująca działania mające na celu ustalić Nowy Porządek Świata jako dobre jest najpotężniejszym narzędziem w celu jego ustanowienia. Jak pokazała historia ustanowienie brutalnej dyktatury bez dobrowolnego poparcia ludności jest niemożliwe.

Nowożytna oświecona dyktatura musi stwarzać pozory działania dla dobra społeczeństwa by mieć rację bytu. Dlatego od kilku lat obserwujemy zmasowane „sranie w uszy” i spektakle nowomowy mające jeden cel – masowe pranie mózgu i przedstawienie NWO jako panaceum na bolączki ludzkości. Od tej pory bronią architektów NWO stały się nie dywizje czy armie ale propaganda, szczepionki, strach, terroryzm, epidemie, podstęp, media i chwyty socjotechniczne.

Ludzie zostaną wydymani w białych rękawiczkach, po cichu i bez ich wiedzy.„Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne„ – Aldorous Huxley „Nowy wspaniały świat”Tak więc Nowy Porządek Świata można scharakteryzować krótko w dwóch punktach:

  • Władza absolutna dla wąskiej elity.
  • Zatajenie przed światem wiedzy o działaniach władzy i stwarzanie pozorów wolności.

Jaki trzeba mieć iloraz inteligencji aby pozwolić się zaszczepić czymś za co odpowiedzialności nie chce wziąć ani producent ani rząd. Banda syjonistycznych świń z wiejskiej nalega aby Polacy zafundowali sobie przygotowaną w ekspresowym tempie szczepionkę, ingerującą w DNA i zagrażającą mało odpornym organizmom.

W ulotce Pfizera: Ze względu na brak badań zgodności, tego produktu nie wolno mieszać z innymi produktami leczniczymi i innymi lekami – ale kogo to interesuje. Na pierwszy ogień osoby starsze…na odstrzał. Kto w tej grupie nie ma chorób współistniejących i nie bierze leków?

Pod pretekstem wirusa przeziębienia wykończyli gospodarkę itp – teraz kolej na ludzi!!! Dzięki stworzonej medialnie psychozie Strachu, lęku – chętnych do eksperymentu nie zabraknie….telewizyjne pranie mózgu idzie zgodnie z planem. Odpowiedzialnych za negatywne skutki brak.

Najnowsze wpisy

Kategorie

SOCJOTECHNIKA ”SEGREGACJI SANITARNEJ” STAŁA SIĘ FAKTEM – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”NOWY ŁAD”?

28 grudnia 2020 / Możliwość komentowania SOCJOTECHNIKA ”SEGREGACJI SANITARNEJ” STAŁA SIĘ FAKTEM – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”NOWY ŁAD”? została wyłączona

Może Ci się spodobać

FILM ”V JAK VENDETTA” PRZEPOWIEDZIAŁ PANDEMIĘ I INNE WYDARZENIA Z 2020 ROKU. 11 października 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • SOCJOTECHNIKA ”SEGREGACJI SANITARNEJ” STAŁA SIĘ FAKTEM – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”NOWY ŁAD”?
  • Może Ci się spodobać