Otwórz oczy

TEATRZYK WY/SZ/CZE/PIENNY – GWIAZDY, POLITYCY I TECHNIKA DEFICYTU ”ZBAWIENNEJ SUBSTANCJI”.

Do co raz bardziej teatralnych i psychologicznych kroków posuwa się system biblijnej bestii rodem z Chazarii i Edomu. Najbardziej głośnym orędownikiem psychologicznej “reguły niedostępności towaru” jest poseł jewish europarlamentu Joachim Brudziński. Nie milkną komentarze po doniesieniach o zaszczepieniu przeciw Covid-19 osób spoza tzw. grupy zero.

Joachim Brudziński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, napisał o szczepiących się poza kolejnością gwiazdach nazywając ich  „celebryckim tałatajstwem”. Powiedział, że  „ktoś z obozu obecnej władzy” przeskoczył kolejkę, „powinien wylecieć ze stanowiska na zbity pysk”.*

Mocne słowa, gdyż tylko takie skomentują media i takie słowa przemówią do Polaków. Mechanizm akwizytorskiej techniki jest prosty: mało towaru, który nie jest dla wszystkich.

Problem polega na tym, że marionetkowy rząd biblijnej bestii zakupił 62 mln dawek szczepionek na Covid-19. Koszt zakupu szczepionek wyniesie 2,4 mld zł.* Ok, ktoś powie, że tutaj chodzi o pierwszeństwo. Ale czy odczekanie miesiąc na szczepionkę na chorobę o zakażalności podobnej do grypy ma prawo wywoływać panikę?

Bitwa celebrytów o szczepionki szkopką noworoczną czy może coś więcej?

Jan Śpiewak socjolog i polityk podsycił u Polaków zazdrość decydując się na ostry komentarz wobec Jandy:

 „Dzisiaj »na***ła« Pani na wszystkich Polaków. Wykorzystując swoje koneksje wepchnęła się Pani bez kolejki” 

Oto klasa ludzi ze świecznika. Wykształcenie nie ma w tych czasach żadnego znaczenia. Polityk niczym blokers. Taka ciekawostka: Jan Śpiewak był  zatrudniony w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

Mało tego, należał do założycieli Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej (ŻOOM), Ktoś Polaków wkręca promując kancerogenne “ukłucia”.

Teraz już się nie zamyka (na razie) opozycji i nie strzela by zagrabić ziemię. W tych czasach ten kto ma media ten ma władzę nad krajem. Nawet uzurpatorski pastor Chojecki propaguje szczepionki tak jak świadkowie Jehowy nie mają przeciwwskazań przed szczepieniami. Wszystkie religie są obnażone jak prostytutki w holenderskiej dzielnicy czerwonych latarni.

Pseudoprotestancki Alians Ewangeliczny skupiający  takie kościoły jak:

 • Armia Zbawienia
 • Centrum Chrześcijańskie „Nowa Fala”
 • Chrześcijańskie Centrum „Pan jest Sztandarem”
 • Kościół Boży w Chrystusie
 • Kościół Boży w Polsce
 • Kościół Chrystusowy w RP
 • Kościół Chrześcijan Baptystów w RP (od 2007)
 • Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w RP
 • Kościół „Chrystus dla wszystkich”
 • Kościół Chwały (do 2013 Chrześcijański Kościół Reformacyjny)
 • Kościół Dobrego Pasterza
 • Kościół Ewangelicznych Chrześcijan w RP
 • Kościół Jezusa Chrystusa „Syjon” w Rzeszowie
 • Kościół Zielonoświątkowy w RP
 • Ursynowska Społeczność Ewangeliczna
 • Wrocław dla Jezusa

… milczy w kwestii zagrożenia szczepieniami. Milczą także bierni mierni ale wierni członkowie tych kościołów patrząc na Rzym, do którego należą. Śpiące królewny w pseudprotestanckich zborach. Mam tutaj na myśli mężczyzn bo kobiety z zasady mają być pokorne…

Jak nie groźbą, wykluczeniem, to manipulacją (reguła niedostępności) czy zamilczaniem tematu. Robert Cialdini byłby dumny z tych ludzi.

Jaki jeszcze teatr nas czeka? Walka Lindy z Malajkatem w kolejce po ”ukłucie”? Czy może Dody ze Steczkowską?

Pamiętacie na pewno znanego amerykańskiego aktora, odtwórcę głównych ról w serialu Północ-Południe, w filmach Dirty Dancing, Wykidajło, Uwierz w Ducha. Swayze urodził się w 1952 roku. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci i 60% wszystkich dorosłych w USA zostało ”pokłutych” substancją” przeciwko polio zakażoną wirusem SV40.

Nosicielami tego wirusa są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp wirus jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji ”substancji” używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest wirus SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała wirus pozostaje uśpiony. Ożywa po 40-50 latach i wywołuje raka.

W 2008 roku, u 56-letniego Swayze stwierdzono raka trzustki. Zmarł rok później z 14/15.09.2008 roku. Depopulacja polega także na statystycznym skróceniu przeciętnej długości życia. W ”substancji” używa się materiałów które wywołują chorobę po takim czasie, że nikt nie jest w stanie powiązać choroby ze szczepieniem.

Taka postać ludobójstwa jest idealnym rozwiązaniem dla pokoleniowych systemów emerytalnych, by znaczna część uprawnionych nie dożyła do wieku emerytalnego, przekazując przez czas aktywności zawodowej składki na świadczenia.

W Polsce mamy ponad 9 mln uprawnionych do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Z tej liczby prawie 7,5 mln to emeryci i renciści. Dług publiczny wobec emerytów i rencistów sięga blisko 3,5 bln złotych. Rząd musi nieustannie się zadłużać, by pokryć te zobowiązania, bo pieniądze ze składek tych uprawnionych do świadczeń zostały już dawno wydane, albo lepiej, UKRADZIONE. Obsługa samych odsetek niebawem pochłonie 500 mld zł rocznie. Kto w Polsce ma wysokie emerytury ?

Sędziowie, prokuratorzy, wysocy oficerowie wojska, służb, milicji, wysocy urzędnicy państwowi, zarządzający i pracownicy spółek Skarbu Państwa, komornicy, notariusze, wysocy oficerowie służby celnej, więziennej, wysocy urzędnicy aparatu skarbowego.

Był dobry pomysł aby zlikwidować ZUS i dać wszystkim tej samej wysokości emeryturę i rentę. Jak sądzicie kto się na to nie zgodził? Inna sprawa, kto z wyznania jest najliczniejszy wśród uprawnionych do najwyższych emerytur ? Czy już wiecie dlaczego politycy PO, PIS, SLD, Razem, PSL, Zieloni, Nowoczesnej tak nachalnie nakłaniają do szczepień seniorów ? Aby ci którzy żyją na koszt polskiego społeczeństwa utrzymali swój status materialny musi dojść do radykalnej depopulacji już uprawnionych i do wysokiej śmiertelności tych wieku średnim.

Nadto konieczne jest zatrzymanie urodzin, by nie obciążać wydatków publicznych dodatkowymi świadczeniami ( sterylizacja, ujemny przyrost naturalny ). Temu procesowi musi towarzyszyć masowy napływ imigrantów, taniej siły roboczej, nie generującej kosztów, ale wpływy do ZUS.

Najnowsze wpisy

Kategorie

TEATRZYK WY/SZ/CZE/PIENNY – GWIAZDY, POLITYCY I TECHNIKA DEFICYTU ”ZBAWIENNEJ SUBSTANCJI”.

3 stycznia 2021 / Możliwość komentowania TEATRZYK WY/SZ/CZE/PIENNY – GWIAZDY, POLITYCY I TECHNIKA DEFICYTU ”ZBAWIENNEJ SUBSTANCJI”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO ŁĄCZY ”PLANDEMIĘ” BLACK LIVE MATTER, LGBT I ZAMIESZKI NA BIAŁORUSI? 3 września 2020

 • Najnowsze wpisy
 • Kategorie
 • TEATRZYK WY/SZ/CZE/PIENNY – GWIAZDY, POLITYCY I TECHNIKA DEFICYTU ”ZBAWIENNEJ SUBSTANCJI”.
 • Może Ci się spodobać