Filmoteka świadomych

”PLANET LOCKDOWN” – FILM KTÓRY YOUTUBE I FB USUNĘŁO W 24 GODZINY.

Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r. Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku „przełomowy”, „wybitny”, „jeden z najważniejszych filmów tego roku”, „rewolucyjny”. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: „Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.” Pozycja absolutnie obowiązkowa!

W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych „elit”, które dzięki infiltracji i przejęciu organów administracji rządowej i instytucji publicznych sprawują ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia.

Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu „Wielki Reset” i związanej z nim agendy technokratyczno-trashumanistycznej. Demaskuje plany „elit” wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i – co ważniejsze – nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.

Przez kilkanaście dni od ukazania się wywiadu na YouTube (na kanale „Truth Matters”), obejrzało go prawie 3 miliony ludzi, po czym został przez YouTube usunięty. W uzasadnieniu podano, że film propaguje treści „wyraźnie kwestionujące skuteczność wytycznych lokalnych organów ds. ochrony zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji”, mimo że w nagraniu nie pada ani jedno słowo na temat powyższych kwestii.

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem generalnym firmy doradczej Solari Investment Advisory Services i wydawcą prestiżowego „Solari Report”, byłym dyrektorem banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group.

Dzięki swej imponującej wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom na najwyższych szczeblach władzy (zarówno jawnej, jak i ukrytej), potrafi z niesamowitą przenikliwością interpretować trendy geopolityczne, gospodarcze i społeczne.

Catherine spędziła ostatnie 2 dekady ujawniając przekręty, zakulisowe działania i malwersacje finansowe kolejnych administracji rządowych, których miała okazję być świadkiem, gdy pracowała jako zastępca Komisarz Federalny oraz zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George’a Busha seniora, a następnie jako doradca w administracji Billa Clintona.

Jako były pracownik administracji rządowej, Catherine ujawniła mechanizm nielegalnego pozyskiwania funduszy na tajne projekty agencji wojskowych i wywiadowczych finansowane z tzw. „czarnego budżetu” tworzonego m.in. przez sekretne przekierowanie miiardów dolarów z budżetu państwa (zasilanego pieniędzmi podatników) na poczet tajnych operacji, w tym ukrywanych programów kosmicznych.

Jak wiemy ponad 80% Polaków się nie zaszczepi. Przy obecnej świadomości podjęcie przez PIS próby przymusowego szczepienia skończy się pewnie rewolucją. Co oni knują ? Pewne poszlaki prowadzą do Australii, tej Australii, gdzie Brytyjczycy wymordowali brutalnie Aborygenów prawie do nogi. Australia do dziś kontrolowana jest przez Wielką Brytanie. To nie kto inny jak australijskie linie lotnicze Qantas jako pierwsze na świecie ogłosiły że wpuszcza na pokład tylko osoby zaszczepione przeciwko COVID-19.

Jak zatem przekonać Polaków żeby dobrowolnie zadali sobie śmierć, sami przerzedzili swoje szeregi ? To proste, nikt przecież nie będzie eksterminował poddanych Jej Królewskiej Mości, to by oznaczało koniec arystokracji w Wielkiej Brytanii i koniec Królowej, bo co to za Królowa co masowo morduje swoich poddanych ! Podadzą Brytyjczykom w szczepionkach jakieś sole z witaminkami i ogłoszą sukces w walce z COVIDEM. Potem napiszą sobie statystyki, jakie opublikują kontrolowane przez nich poczytne pisma medyczne i telewizje.

Opłacani przez nich dziennikarze z TVN, Polsatu i TVP oraz dzienników i tygodników będą 24 godziny na dobę oswajać frajerów z brytyjskim sukcesem i lud pogna pędem do szczepienia. Ten okres , od przyszłego tygodnia , gdy zaczną się szczepienia w Anglii, do lutego, to czas potrzebny na WYKREOWANIE W MEDIACH SUKCESU SZCZEPIEŃ W ANGLII.

Do tego czasu zapewne mnóstwo zachodnich linii lotniczych, klubów sportowych, teatrów, sal koncertowych, linii kolejowych, sieci sklepów ogłosi że nie wpuszcza nikogo bez świadectwa szczepienia, by by mocniej zmotywować Polaków.

To jest tak jak z kartami bankowymi, na zachodzie to ułatwienie, dla Polaków rozliczenia bezgotówkowe oznaczają absolutne niewolnictwo. Inne jest przeznaczenie takiego narzędzia w suwerennym państwie, inne w kolonii podbitej bez jednego wystrzału.

Link do strony związanej z mającym się ukazać pod koniec stycznia 2021 r. pełnometrażowym filmem dokumentalnym „Panet Lockdown”, w ramach przygotowań do którego odbył się prezentowany wywiad:

Napisy PL

Dubbling PL

Ostatnie wpisy

Kategorie

”PLANET LOCKDOWN” – FILM KTÓRY YOUTUBE I FB USUNĘŁO W 24 GODZINY.

10 stycznia 2021 / Możliwość komentowania ”PLANET LOCKDOWN” – FILM KTÓRY YOUTUBE I FB USUNĘŁO W 24 GODZINY. została wyłączona

Może Ci się spodobać

FILM KTÓRY OTWORZY CI OCZY – ”NEW NORMAL” – FB I YT USUNĘŁO GO W KILKA GODZIN. 26 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”PLANET LOCKDOWN” – FILM KTÓRY YOUTUBE I FB USUNĘŁO W 24 GODZINY.
  • Może Ci się spodobać