Otwórz oczy

”PFIZER MACHT FREI” – OBOZY FEMA W NIEMCZECH DLA NIEPOKORNYCH W PANDEMII STAJĄ SIĘ FAKTEM.

Niemcy mają zmienić przeznaczenie niektórych obozów dla uchodźców w celu przetrzymywania ludzi, którzy wielokrotnie lekceważą zasady restrykci COVIDowych. Chodzi o ludzi, którzy nie stosują się do izolacji wychodząc z domu wtedy, gdy powinni przejść kwarantannę. 

Pfizer macht frei.

Obywatele, którzy odmówią poddania się kwarantannie po kontakcie z wirusem, będą przetrzymywani w ośrodkach zatrzymań na nowych zasadach przygotowanych przez władze regionalne.

Niemcy stali się pionierami w pandemicznym zamordyzmie. Niedawno wprowadzili godzinę policyjna po 21:00, w niektórych landach wprowadzają też obowiązek korzystania z masek FFP2, ale to nie wszystko. Ustalono, że Niemcy, którzy nie poddadzą się kwarantannie, będą przetrzymywani w obozach koncentracyjnych!

Kolejne landy decydują się na uruchomienie swoich własnych obozów koncentracyjnych. Wschodnia Saksonia potwierdziła plany przetrzymywania ludzi odmawiających kwarantanny na odgrodzonej części obozu dla uchodźców, która ma zostać zbudowana w przyszłym tygodniu. Rzekomo obiekt będzie używany tylko dla osób, które wielokrotnie łamały zasady blokady związane z potrzebą samoizolacji.

Również land Badenia-Wirtembergia będzie utrzymywać niepokornych pod kluczem. Planują do tego wykorzystać dwie sale szpitalne gdzie delikwenci będą pozostawać pod obserwacją niemieckiej policji. Z kolei land Szlezwik-Holsztyn będzie wykorzystywał do przetrzymywania ludzi ośrodki dla nieletnich. Gdy wspomni się historyczne analogie dotyczące obozów koncentracyjnych to skóra cierpnie na myśl tego do czego Niemcy moga dojść tym razem.

Te szokujące rzeczy rozgrywają się u naszych zachodnich sąsiadów akurat wtedy gdy kanclerz Angela Merkel rozważała narzucenie tak zwanej „mega-blokady” czyli zamknięcia absolutnie wszystkiego, zawieszenie transportu publicznego i umieszczenia ludzi w areszcie domowym. Dodatkowo wprowadzane są obostrzenia transportowe, które mogą prowadzić do załamania łańcuchów dostaw i niedoborów towaru.

Strach pomyśleć co nam zaprezentują w związku z tym w najbliższym czasie nasi rządzący, którzy ostatnio ślepo wzorują się na tym co robią Niemcy. Prawie na pewno będziemy podążać tą drogą. Oznacza to, że w najbliższym czasie należy się spodziewać jeszcze większej ilości represji ze strony władz. Kto wie być może u nas też powstaną obozy dla niepokornych, na przykład odmawiających zaszczepienia się.

Polskie obozy FEMA ?

Spółka Zurad wygrała pierwszy w Polsce kompleksowy przetarg na utworzenie obszaru obserwacyjno-izolacyjnego, systemu segregacji ”triażu” i bezpiecznego transportu pacjentów z podejrzeniem zarażenia wirusem SARS CoV-2. System składa się z 6 kontenerów, które trafią do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.

MILITARNE ”SZPITALE” COVIDOWE

Jak informuje Wikipedia, FEMA to skrót od Federal Emergency Management Agency, czyli Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Jest ona instytucją państwową Stanów Zjednoczonych, podlegającą Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA. FEMA odpowiada za zarządzanie kryzysowe.

Precedens ten przywodzi mi na myśl roszczenia ze strony polskiego Sanepidu na terenie Rzeczpospolitej. Przypominam tym samym o niezwykle niebezpiecznej specustawie zatwierdzonej przez PiS pod osłoną nocy, która to zawiera niebezpieczny zapis zezwalający na wyprowadzenie siłą z mieszkania spętanego prześcieradłem lub kaftanem bezpieczeństwa obywatela przez felczera w asyście mundurowego celem zaszczepienia go wbrew jego woli.

Wiele publikacji z przełomu 2012- 2015 roku zostało określone teoriami spiskowymi ludzi, którzy opisywali doniesienia o Federalnej Agencji Zarządzania (FEMA). Powstało wiele materiałów o wdrążeniu i ingerencji programu FEMA, który zaczął prowadzić w 2012 roku nabór wniosków, których wpłynęło ponad 1900. Przyjęte wnioski miały za zadanie realizację i bycie w gotowości z planami związanymi z odpornością lokalnej społeczności na katastrofy spowodowane przez człowieka i klęski żywiołowe.

Zatwierdzone wnioski otrzymały finansowanie z Fundacji Rockefellera i były zarządzane przez Los Angeles Emergency Preparedness Foundation. Program FEMA przez lata realizował różne programy. Dziś skupia się na sytuacji związanej z COVID-19.

Przynależenie do organizacji FEMA opisywane jest jako misja na każde zło. 100 miast daje współpracę, możliwość realizacji wspólnego planu ponad prawem narodowym.

Źródło : https://www.dailymail.co.uk/news/article-9157971/Covid-Germany-hold-people-refuse-quarantine-detention-centres.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

”PFIZER MACHT FREI” – OBOZY FEMA W NIEMCZECH DLA NIEPOKORNYCH W PANDEMII STAJĄ SIĘ FAKTEM.

19 stycznia 2021 / Możliwość komentowania ”PFIZER MACHT FREI” – OBOZY FEMA W NIEMCZECH DLA NIEPOKORNYCH W PANDEMII STAJĄ SIĘ

Może Ci się spodobać

”GADY W GARNITURACH” – CZY NASZYM ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPACI ? 14 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”PFIZER MACHT FREI” – OBOZY FEMA W NIEMCZECH DLA NIEPOKORNYCH W PANDEMII STAJĄ SIĘ FAKTEM.
  • Może Ci się spodobać