Otwórz oczy

JOE BIDEN KOCHA NWO – PREZYDENT, KTÓRY ROZPOCZNIE WIELKI RESET.

W walce o władze nie chodzi o dobro społeczeństwa ale o jeszcze większą władzę, kosztem zwykłych obywateli. Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko jest zaplanowane w tym teatrze przez jedną i drugą stronę. Podobnie tak jak u nas udają, rzucają się na siebie w TV, a w kulisach wspólnie piją kawę śmiejąc się z bydła, które daje się od dziesiątek lat nabierać na to samo. Przedstawię Wam po krótce jakie zadanie ma spełnić Joe Biden i co wspólnego ma z Klausem Schwabem.

John Kerry, który został carem klimatycznym Bidena będzie głównym głosem podczas Wielkiego Resetu. Czym jest Wielki Reset? To plan przygotowany przez Światowe Forum Ekonomiczne mający na celu całkowity globalny reset finansowy, gospodarczy, polityczny, ekologiczny i technologiczny.

Celem tego resetu jest transfer bogactw z rąk najbiedniejszych i klasy średniej w ręce oligarchicznej władzy, która będzie za jakiś czas oficjalnie rządem światowym. Nie jest to teoria spiskowa tylko realny plan, który możecie sprawdzić w wypowiedziach członków tego forum.

Jeśli ktoś teraz myśli, że suwerenne państwa podejmują samodzielnie decyzje o tym co się dzieje w danym kraju to niech lepiej o tym zapomni. To jest globalna akcja mająca na celu doprowadzić do upadku obecnego systemu finansowego i przekształcenie go w technologiczną dyktaturę.

Wystarczy spojrzeć co dzieje się w kwestii zdrowia, decyzje nie zapadają na poziomie rządu, nie rozkazy płyną z organizacji międzynarodowych takich jak WHO czy w przypadku Europy Unii Europejskiej, która steruje całym tym gównem, które ma teraz miejsce.

Kerry odpowiedział:

„A tak, to wielki reset nastąpi. I myślę, że stanie się to z większą szybkością i intensywnością, niż wielu ludzi mogłoby to sobie wyobrazić.”

Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w nim uczestniczyć, a każda branża, od ropy i gazu po technologię, musi zostać przekształcona. Krótko mówiąc, potrzebujemy „wielkiego powrotu” kapitalizmu”. Warto tutaj zaznaczyć, że inicjatywę Światowego Forum Ekonomicznego wspiera ONZ, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy, Bank Rozrachunków Zagranicznych, w tym także Greenpeace i masa korporacji od Microsoftu zaczynając na MasterCard kończąc. Co do wypowiedzi Johna Kerrego to jemu jest wiecznie mało.

Kerry argumentowała później, że „Wielki Reset” jest niezbędny do spowolnienia „kryzysu klimatycznego” i że „Wiem, że Joe Biden wierzy … to nie wystarczy tylko dołączyć do Paryża [Paryskiego Porozumienia Klimatycznego] dla Stanów Zjednoczonych.

Nie wystarczy, że zrobimy minimum tego, czego wymaga Paryż.”Kerry powiedział również, że z powodu ruchu Wielkiego Resetu uważa, że „jesteśmy u progu niezwykle ekscytującego czasu” i że „największą szansą, jaką mamy” na rozwiązanie problemów społecznych i gospodarczych jest „radzenie sobie z kryzysem klimatycznym”.

„Słowo „reset” uważam za właściwe, ponieważ teraz nadal walczymy z wirusem, ale możemy być dość optymistyczni po tym, co widzieliśmy z ogłoszeniem o szczepionkach. Teraz musimy się zastanowić, jak zbudować, jak zaprojektować, erę post korony. I tu oczywiście przychodzi mi na myśl słowo reset, bo jedno jest jasne, nie możemy wrócić do starej normy.

Musimy wykorzystać tę szansę, tak jak zrobili to nasi rodzice i dziadkowie po drugiej wojnie światowej, aby naprawdę zastanowić się nad tym, co poszło nie tak i co moglibyśmy zrobić lepiej. „Dalej zapytano go jak rozpocznie się Wielki Reset.

Zadaniem Joe Bidena jest wdrożenie Wielkiego Resetu w Stanach Zjednoczonych. W tej kwestii po części trzeba przyznać ale decyzje Trumpa w pewien sposób blokują ten reset. Oczywiście teraz już prawdopodobnie nic tego nie zatrzyma i Stany Zjednoczone wspólnie z Chinami zrobią nam NWO jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Aby coś się zmieniło musiałoby miliony ludzi w wielu krajach wyjść na ulicę i spalić te wszystkie rządowe budynki, a polityków powsadzać do więzień i wrócić do podstaw wolności. Pomarzyć sobie można…Świat i ludzie idą w złą stronę, a 2021 rok jeszcze nas nie raz zaskoczy tym co się będzie działo także bądźcie czujni i pamiętajcie, że tylko zjednoczeni mamy jakiekolwiek szanse zatrzymać to szaleństwo.

Joe Biden kocha nowy porządek świata.

Już w 2014 roku jako Wiceprezydent u gabinecie Obamy, Joe Biden podczas przemówienia dla kadetów Air Force Academy stwierdził, że teraz jest „niesamowita okazja do ukształtowania nowego porządku świata XXI wieku w sposób zbieżny z amerykańskimi i ogólnymi interesami”.

Nowy Porządek Świata, a właściwie New World Order, lub skrótowo NWO, to jedna z teorii spiskowych zakładających, że na świecie działają pewne grupy polityczne skupione wokół niejawnych stowarzyszeń, które mają na celu przekształcenie świata w korzystny dla siebie sposób.

Nowy porządek globalny jako idea pojawił się po II wojnie światowej, która przeryła społeczeństwa powodując, że nadążyła się okazja do reorganizacji wszystkiego. Ten proces został nieco wyhamowany ze względu na to, że świat stał stanął w obliczu kolejnego konfliktu na linii wschód – zachód. Gdy tylko upadł ZSRR piewcy NWO podnieśli głowy i zaczęli otwartym tekstem nawoływać do globalnych zmian.

Jednym z założeń ideologii NWO jest depopulacja, którą obserwujemy głównie wśród społeczeństw rozwiniętych. Odbywa się to poprzez zatruwanie żywności, utrudnianie dostępu do opieki zdrowotnej, a przede wszystkim poprzez oddziaływania kulturowe.

Na temat NWO wypowiadał się w przeszłości na przykład prezydent George Bush. Okazuje się, że niezależnie od tego czy administracja jest w rękach Demokratów czy Republikanów, retoryka pozostaje taka sama. Biden określił NWO jako świat, który dąży do praw człowieka, do wolnego handlu i końca biedy oraz ucisku. Oczywiście jak to zwykle bywa słowa polityków należy odczytywać zupełnie odwrotnie.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JOE BIDEN KOCHA NWO – PREZYDENT, KTÓRY ROZPOCZNIE WIELKI RESET.

24 stycznia 2021 / Możliwość komentowania JOE BIDEN KOCHA NWO – PREZYDENT, KTÓRY ROZPOCZNIE WIELKI RESET. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”CYBERNETYCZNE NIEWOLNICTWO” ELONA MUSKA – NAJPIERW ZWIERZĘTA POTEM MY ? 1 września 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JOE BIDEN KOCHA NWO – PREZYDENT, KTÓRY ROZPOCZNIE WIELKI RESET.
  • Może Ci się spodobać