Przekraczając Rubikon

CHEMTRAILS, ”5GIE”, SZ/CZ/EP/IO/NKI – JAK BĘDZIWE WYGLĄDAŁ GATUNEK LUDZKI W PRZYSZŁOŚCI ?

Zbrodnicze media, powinno się uważać za współwinnych zbrodni doprowadzenia do śmierci blisko 50 000 Polaków, od tygodni komentują wyścig firm farmaceutycznych do szczepionki. Te firmy farmaceutyczne ze sobą nie konkurują, a każda z nich produkuje zupełnie co innego. Przykładowo M-oderna nie specjalizuje się w szczepionkach tylko w produkcji „życiodajnej chemii”.

Od redakcji: Dziwna pisownia niektórych słów spowodowana jest cenzurą, gdzie algorytmy wyszukiwarki odnajdują słowa – klucze i ograniczają zasięgi publikowanego materiału.

Jedne korporacje produkują szcz/epionki dla poszczególnych grup wiekowych i każda ma pełnić inne, zbrodnicze funkcje , drugie produkować będą „szcz/epionki” za pomocą których wszczepią pacjentom chip, jeszcze inne korporacje stworzą „szczepionki” z koktajlem interaktywnych nanocząsteczek współpracujące z siecią 5G i systemem satelit Elona Muska.

Musicie sobie uświadomić że wszystkie te firmy należą do tych samych ludzi, więc twierdzenie że one ze sobą konkurują jest czymś niedorzecznym. Macie już na to dowód, rząd zapowiedział że szcz.epienia trzeba będzie „prawdopodobnie” ( czyli na pewno ) powtarzać co roku. Dlaczego ? To oczywiste, będą testować technologie, doskonalić je i co jakiś czas trzeba będzie ludziom zaaplikować kolejne rozwiązania.

M-oderna ostatnio opublikowała na swojej stronie , że produkowane przez nią „szcze/pionki” mRNA to w rzeczywistości SYSTEM OPERACYJNY. MODERNA stworzyła platformę działającą jak system w komputerze, jak WINDOWS choćby, by można było podłączyć do niego i używać zamiennie różne programy i sterować za ich pomocą naszymi procesami biologicznymi i poznawczymi.

W rzeczywistości intencją elit jest przekształcenie jednostki biologicznej w syntetyczną jednostkę biologiczną. Chodzi o tworzenie hybryd. Tak rzecz ujmując staje się jasne dlaczego elity dążą do zrównania ludzi z mas z rzeczą, wiadomo z rzeczą można zrobić wszystko. W tym kierunku podążają zmiany w prawie, właśnie w tym celu niszczą porządki konstytucyjne, zestaw elementarnych praw desygnowanych wyłącznie dla człowieka. To jest ten nowy ład, o jakim tak ładnie opowiada Morawiecki.

Z tego samego powodu ludzkość jest od lat agresywnie atakowana ideologią gender. Chodzi o wykreowanie powszechnej świadomości , że płciowość jest przeżytkiem, że przed nami nowa epoka. Wykorzystują tych wszystkich „odmiennych”, ten margines marginesu ludzkiej populacji, jak masy robotniczo-chłopskie w Rosji Carskiej, jak młodzież spod znaku „błyskawicy”.

Szczep/ionki i promieniowanie mają wysterylizować prawie całą populację. Wykład dr Barrie Trowera udowodnił, że promieniowanie mikrofalowe z sieci 5G atakuje przede wszystkim narządy płciowe, bo one są całkowicie odsłonięte. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę drodzy Polacy z dużych miast, że właśnie w tym momencie, kiedy piszę ten post WY sami , ale także Wasze dzieci, jesteście po cichu sterylizowani. Efekt nie nastąpi od razu ale już TERAZ w WASZYCH nasieniowodach i jajowodach zachodzą trwałe, nieodwracalne zmiany.

To jest jeden z fundamentów tego porządku, powstaną dwie klasy, LUDZIE I SYNTETYCZNE JEDNOSTKI BIOLOGICZNE. Co będzie je różnić ? WSZYSTKO. Ludzie nadal będą się rozmnażać w tradycyjny sposób, natomiast syntetyczne jednostki biologiczne, po całkowitej sterylizacji, będą produkowane tak jak dziś produkuje się telewizory, tyle że na podstawie indywidualnych zamówień.

Prawdopodobnie do 2050 roku, czyli za niecałe 30 lat te dwie klasy zostaną uformowane. To da elicie pełną kontrolę nad liczebnością populacji, będą sobie produkować tyle tych jednostek, do seksu, pracy, usług, ile trzeba.

By osiągnąć ten cel muszą najpierw zredukować i wysterylizować populację do zakładanego poziomu. Tu liczby są różne, bo od 1,5 mld do 6,5 mld. Tych których pozostawią przy życiu muszą objąć kontrolą, przez każdą ich sekundę życia, bo ci będą świadkami potwornej zbrodni i będą podejmować wszelkie możliwe próby by zrzucić z siebie to brutalne jarzmo.

W tej sytuacji płeć staje się zbędna , osobniki , do tej pory kobieta i mężczyzna niczym się już różnić od siebie nie będą. Pytanie czy uda się tak zmienić kobietę że przestanie miesiączkować ? Jak najbardziej ! Idziemy dalej, po co takim odczłowieczonym syntetycznym jednostkom biologicznym imię i nazwisko ? Zastąpią je numerem, kodem kreskowym skoro te jednostki będą bezpłciowe.

Syntetyczne jednostki biologiczne, po odpowiedniej transformacji, będą zdolne do eksploracji kosmosu w każdych warunkach, tzn. będą dostosowywane do tych wymaganych warunków. Widzieliście na pewno niedawno film w którym kosmonautów poddano terapii genetycznej , by dostosować ich fizyczność, budowę ciała do warunków panujących w kosmosie.

W jednym z artykułów pisaliśmy o chorobie Morgellonów. W wielu krajach dotknęła ona tysiące ludzi. Po raz pierwszy choroba została stwierdzona w 2001 roku u 2-letniego synka Mary Leitao. Wszystko zaczyna się od uporczywego swędzenia pod skórą. Silny świerzb połączony z bólem sprawia, że chory ma wrażenie jakby pod skórą przemieszczały się robaki. Gdy pod wpływem drapania pojawią się rany, ze zmienionej chorobowo skóry, zaczynają się wydobywać różnokolorowe, czarne, czerwone, niebieskie, a nawet wielobarwne nitki, syntetyczne włókna.

To jest jedna z pierwszych , na taką skalę, próba tworzenia syntetycznych jednostek biologicznych. Jeden z patentów sprajów rozpylanych nad naszymi głowami pod numerem 4791076 informuje , że w skład spraju wchodzi FIBRA, czyli celuloza nasączona chlorkiem cynku. Za chorobę Morgellonów ma odpowiadać właśnie syntetyzowane już w organizmie człowieka ceululoza i GMA – syntetyczna forma DNA.

Kwas glycol nuclei, nie występuje naturalnie , jest składnikiem GMA i używany jest do tworzenia syntetycznych form życia na bazie celulozy właśnie. Morgellony to broń biologiczna testowana na ludności cywilnej, powodowana przez związki chemiczne rozpylane przez samoloty czyli tak zwane chemtrails .

Ostatnie wpisy

Kategorie

CHEMTRAILS, ”5GIE”, SZ/CZ/EP/IO/NKI – JAK BĘDZIWE WYGLĄDAŁ GATUNEK LUDZKI W PRZYSZŁOŚCI ?

26 stycznia 2021 / Możliwość komentowania CHEMTRAILS, ”5GIE”, SZ/CZ/EP/IO/NKI – JAK BĘDZIWE WYGLĄDAŁ GATUNEK LUDZKI W PRZYSZŁOŚCI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

PHIL SCHNEIDER – ŚWIATOWE PANDEMIE ,TAJNE PRZYMIERZA Z OBCYMI, AGENDA 2030. 3 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CHEMTRAILS, ”5GIE”, SZ/CZ/EP/IO/NKI – JAK BĘDZIWE WYGLĄDAŁ GATUNEK LUDZKI W PRZYSZŁOŚCI ?
  • Może Ci się spodobać