AGENDA 2030

BILL GATES PRZEPOWIEDZIAŁ CO¥1D, TERAZ OSTRZEGA PRZED KOLEJNĄ GORSZA PANDEMIĄ.

Polacy wierzą, że po wyszczepieniu powrócimy do normalnej rzeczywistości, więc tym chętniej się na to zgodzą, by mieć ten cały cyrk za sobą. Ludzie są niestety w dużym błędzie, bo nic na to nie wskazuje. Morawiecki kilka miesięcy temu w Sejmie mówił, że istnieje groźba trzeciej, czwartej a nawet PIĄTEJ fali koronawirusa. Niedzielski wspomniał także, że jest możliwe, że nawet po zakończeniu “pandemii” nie zrzucimy maseczek. Nie będzie powrotu do normalności.

Czeka nas “nowa normalność” jak to mówił Morawiecki za Billem Gatesem. Bill Gates mówił, że nic już nie będzie takie samo. Gates jest pewien, że najbardziej zmieni się rynek pracy i świat biznesu. O połowę ma zmaleć ilość podróży służbowych, a o jedną trzecią czas pracy w biurach. Miliarder już ponad dekadę temu mówił, że chciałby, aby pracownicy biurowi przeszli na pracę zdalną. Na świecie mamy już superszybką komunikację i urządzenia, które pozwalają odbywać wirtualne konferencje, załatwiać najważniejsze sprawy biurowe na odległość oraz współpracować w zespołach bez wychodzenia z domu.

Gates jakiś czas temu zapowiedział, że pandemia CoVID-19 może potrwać nawet 3 lata. Jej zakończenie zależy od tego, czy powstanie szczepionka i jak wiele ludzi się zaszczepi. Miliarder jest pewien, że wszyscy ci, którzy się nie zaszczepią, nie będą mogli liczyć na powrót do normalnego życia społecznego i będą mieli zakaz podróżowania po świecie.

Całkiem możliwe, że takie osoby będą nawet prześladowane, nie tylko ze strony ich pracodawców i właścicieli obiektów usługowych, ale również ludzi zaszczepionych. Gates jakiś czas temu powiedział, że CoVID-19 nie będzie ostatnią chorobą, która dotknie ludzkość. Według niego, każde pokolenie będzie miało swoją pandemię, ponieważ będą się one pojawiały regularnie co 20 lat. A nawet jeśli pandemia minie – to i tak będziemy mieli superkryzys, większy niż ten w 2008r.

Zresztą wystarczy poszukać informacji co się dzieje w wielu firmach – w Santanderze i TVN już zaczynają się zwolnienia. Na całym świecie obserwujemy także gwałtowny wzrost technologii inwigilacji, oraz rozwój tzw. Internetu Rzeczy, po ulicach niektórych miast chodzą robopsy, latają drony itd. Świat czeka również Wielki Reset w przyszłym roku, którego celem jest likwidacja kapitału oraz małych i średnich przedsiębiorstw, globalny socjalizm, bezwarunkowy dochód podstawowy (Niemcy już to testują) itd., ale o tym więcej w innym poście.

Programem na przyszłość jest utrzymanie społeczeństwa w ciemności nie na jedną zimę, ale na wieczność. Narzędziem wykorzystywanym do tych wysiłków jest śmiertelna “pandemia wirusowa”, ale w rzeczywistości jest to po prostu zdumiewająca propaganda oparta na kłamstwie, kłamstwie całkowicie zależnym od słabego, ignoranckiego i podporządkowanego społeczeństwa.

Bill Gates ostrzega, że świat musi być przygotowany na kolejne pandemie, znacznie groźniejsze od obecnej. W rozmowie z niemieckim „”Sueddeutsche Zeitung” miliarder stwierdził, że kolejne pandemie są nieuchronne.

Gates ostrzega: nie jesteśmy gotowi na kolejną pandemię.

Pandemie należą do nowej normalności „na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne” – ocenił Gates. Musimy odrobić naszą lekcję, na następną pandemię nie jesteśmy przygotowani” – dodał, zaznaczając, że może być ona dziesięciokrotnie gorsza od obecnej. Dlatego też Gates nazywa pandemię koronawirusa „pandemią 1.”.

Wyraził jednocześnie swój podziw dla postępu naukowego w dziedzinie opracowywania szczepionek. „To cud: gdyby pandemia wybuchła pięć lat temu, świat nie uzyskałby szczepionki w tak krótkim czasie” – podkreślił. W związku z tym wezwał do przeciwstawienia się „szczepionkowemu nacjonalizmowi”.

Wskazał jednocześnie na konieczność zadbania przez szefów państw i rządów o sprawiedliwe rozdzielanie szczepionek, bowiem żadnego kraju nie wolno pozostawić samotnym w walce z koronawirusem.

Umieszczone w środę na platformie internetowej Xing przez Billa Gatesa i jego żonę Melindę przesłanie głosi nadzieję na zakończenie pandemii koronawirusa. „Ze względu na to, że w tej chwili jeszcze tak wielu ludzi cierpi na Covid-19, bardzo trudno wyobrazić sobie koniec pandemii, lecz on nadejdzie” – zapewnili państwo Gates.

Bill Gates od wielu lat ostrzegał, że nieznane wirusy lub bakterie mogą wywołać globalne problemy – i tak też się stało….Ciekawe skąd o tym wiedział.

Z drugiej strony Klasa polityczna na polecenie swoich panów z bankowości i korporacji, kontynuuje swoją działalność z wieloma mandatami, a druga, a nawet trzecia faza będzie wkrótce widoczna. Im dłużej będzie można rozszerzać zakres tej tyranii, tym trudniej będzie ją naprawić.

Sprawcy tej oszukańczej “pandemii wirusa” upewnili się już, że ludność świata została osłabiona przez te totalitarne środki i mandaty ,zamykanie i izolowanie. Świadomie spiskują oni, aby swoimi działaniami politycznymi doprowadzić do zniszczenia systemów odpornościowych obywateli.

Zmuszając ludzi do zamykania działalności gospodarczej, orzekając, że działalność gospodarcza jest odpowiedzialna za rozprzestrzenianie się wirusa, eliminując w ten sposób setki tysięcy miejsc pracy, stres i ubóstwo zniszczy tę ludność, czyniąc ją podatną na choroby i śmierć.

Teraz, po kolejnym sezonie grypowym, wielu, jeśli nie większość ludzi w tym kraju jest dojrzałych na choroby i infekcje, a ta celowo wywołana sytuacja zostanie przewrotnie wykorzystana przez złe rządy i klasy polityczne, aby powstrzymać i kontrolować cały kraj.

Kiedy to przejdzie do następnego planowanego etapu tego oszustwa, “ciemna zima” stanie się ciemną wiosną, ciemnym latem, a potem ciemną jesienią; w samą porę na następny sezon grypowy.

Nadejdzie wiele taktyk straszenia, aby ci, którzy obecnie obawiają się , chętnie ją przyjęli. Bądźcie świadomi, że to może łatwo stać się częścią spisku przeciwko ludzkości i zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby stawić opór i walczyć z tymi rządowymi potworami.

Jest to najbardziej niebezpieczny czas w naszej historii, ponieważ państwo i jego władcy są bliscy tego, by móc manipulować ludźmi w przekonaniu, że “normalne” jest to, co państwo twierdzi, że jest normalne. Powrót do normalności zakończył się miesiące temu, a każdy dzień przynosi nowe znaczenie temu, co uważamy za normalne życie.

Ludzie na wolności powinni kontrolować własne zachowania i wybory życiowe, a nie klasę rządzącą, ale to pojęcie zostało przewrócone do góry nogami od początku państwowego spisku “Covid”.Opór za pomocą wszelkich niezbędnych środków jest niezbędny, jeśli chcemy kiedykolwiek odzyskać i kontynuować normalność.

Ostatnie wpisy

Kategorie

BILL GATES PRZEPOWIEDZIAŁ CO¥1D, TERAZ OSTRZEGA PRZED KOLEJNĄ GORSZA PANDEMIĄ.

28 stycznia 2021 / Możliwość komentowania BILL GATES PRZEPOWIEDZIAŁ CO¥1D, TERAZ OSTRZEGA PRZED KOLEJNĄ GORSZA PANDEMIĄ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

KTO ZYSKA NA OBECNYM KRYZYSIE ? – CZY INTERNET JAKI ZNAMY PRZESTANIE ISTNIEĆ? 18 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • BILL GATES PRZEPOWIEDZIAŁ CO¥1D, TERAZ OSTRZEGA PRZED KOLEJNĄ GORSZA PANDEMIĄ.
  • Może Ci się spodobać