Otwórz oczy

FAŁSZYWA INAUGURACJA – CZY BIDEN ZOSTAŁ PREZYDENTEM USA ?

Każdy, kto oglądał inaugurację nowego 46. prezydenta USA Joe Bidena, mógł zauważyć, że odbyło się to praktycznie bez ludzi, w całkowicie otoczonym kordonem mieście, z pustymi ulicami. Jeśli wcześniejsze inauguracje odbywały się w obecności jak największej liczby osób, to tym razem świadków praktycznie nie było – co przypisano zwiększonym środkom bezpieczeństwa. 

Było kilka czarnych samochodów, z których wysiedli Obama oraz inni politycy i celebryci wracający do Białego Domu. Jeszcze nigdy w historii stolica Stanów Zjednoczonych nie widziała takiej obecności wojsk (które nie miały nawet gdzie stacjonować) i takiej nieobecności zwykłych obywateli. Naszym zdaniem ygnalizuje to początek nowej ery orwellowskiej.

Dlaczego Gwardia Narodowa odwróciła się plecami do Bidena i dlaczego pomnik Waszyngtona zgasł?

Ciekawe jest jednak to, że chociaż zaproszono rekordową liczbę wojska, wielu z nich dosłownie (i pozornie wyzywająco) odwróciło się plecami do przejeżdżającej konwoju nowego prezydenta. 

Ameryka ogląda i przegląda wideo, najwyraźniej zrobione przez jednego ze strażników Bidena, bezpośrednio z jednego z samochodów konwoju prezydenta.

46. ​​Prezydent Stanów Zjednoczonych wita nieistniejący tłum i stojących naprzeciw niego wojska.
46. ​​Prezydent Stanów Zjednoczonych wita nieistniejący tłum i stojących naprzeciw niego wojska.

Ten film przedstawia Gwardię Narodową, całe szeregi wojska – odwrócone plecami do Bidena. Wobec strażników, według doniesień prasowych, zamierzają wszcząć przeciw nim postępowanie za obrazę Prezydenta i zaniedbanie obowiązków.

Kadr z filmu nagranego z samochodu kawalkady nowego prezydenta
Kadr z filmu nagranego z samochodu kawalkady nowego prezydenta

Niektórzy komentatorzy z wahaniem zakładają, że było to zamierzone – że strażnicy stojący plecami do Bidena chronią go przed zagrożeniami z zewnątrz. 

Wideo paradoksalnie pokazuje opustoszałe ulice, na których nie ma ani jednego cywila. Inni sugerują, że tym „gestem” armia przesyła Bidenowi jakąś wiadomość.

Dlaczego Gwardia Narodowa odwróciła się plecami do Bidena i dlaczego pomnik Waszyngtona zgasł?

Inne dziwaczne i nieco złowieszcze wydarzenia, o których obecnie dyskutuje się w Waszyngtonie, to wygaszenie słynnego „nieugaszonego” pomnika Waszyngtona. Pracownicy obsługujący jeden z głównych symboli Stanów Zjednoczonych nie mogli włączyć oświetlenia pomnika.

Tak wygląda dzisiejszy pomnik Waszyngtona
Tak wyglądał pomnik Waszyngtona tamtej nocy.

Na miejsce zdarzenia wezwano zespoły specjalistów, ale nie udało im się jeszcze znaleźć ani wyeliminować przyczyny problemu. Wydaje się, że po raz pierwszy w swojej historii pomnik znalazł się w całkowitej ciemności.

Hologram Baracka Obamy? 

Po ceremonii inauguracji ekipa telewizyjna zdecydowała się przeprowadzić wywiad z trzema zgromadzonymi razem byłymi prezydentami USA. Głos zabrali Bill Clinton, George W. Bush i Barack Obama. Dla potomności wideo istnieje tylko w tej edytowanej wersji:

Według autora posta, wywiad z Obamą wyglądał tak w telewizji na żywo:

Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które jeszcze nie odpowiedziały ani media, ani przedstawiciele rządu 89
Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które dotychczas nie odpowiedziały ani media, ani urzędnicy państwowi90

Oryginalne wideo jest TUTAJ . Film jest trudny do oglądania, jest w szerokim formacie, ale jest dostępny do pobrania, co również jest znacznie szybsze.

Obraz cyfrowy to bardzo specyficzna rzecz i często występują w nim różnego rodzaju usterki i nakładki. W szczególności to, co dzieje się na obrazie Obamy, wydaje się być konsekwencją kompresji wideo – albo przez użytkownika, albo przez hosta. Ale żadna kompresja nie działa selektywnie, podczas gdy Obama rozpada się na piksele, a otaczająca przestrzeń pozostaje nienaruszona. 

Co więcej, jak widać na powyższym filmie i zrzutach ekranu, pan Obama w pewnym momencie zniknął całkowicie, tak jakby nigdy nie istniał. W tym momencie kolumny budynku, które były za nim, stały się doskonale widoczne. A teraz  ludzie zadają sobie pytanie:  jak to możliwe !?

Inne dziwactwa na inauguracji Bidena.

Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które dotychczas nie odpowiedziały ani media, ani przedstawiciele rządu 91
 • Co dziwne, Biden poleciał do Waszyngtonu prywatnym odrzutowcem zamiast Air Force One.
 • Biden został zaprzysiężony o 11:50, a nie o 12:00. Jest to naruszenie procedury inauguracyjnej. I może oznaczać brak prawidłowego przejścia.
 • Zauważyłem coś interesującego. Inauguracja telewizji na żywo pokazuje, że Waszyngton jest jasny i słoneczny. Rzuciłem okiem na aktualne zdjęcie Waszyngtonu i jest pochmurno i pochmurno. Brzmi jak film fabularny, jeśli o mnie chodzi. A jeśli tak, to media głównego nurtu będą miały problemy (ABC, NBC, CBS, CNN, MSNBC).

Słoneczna i bezwietrzna pogoda podczas ceremonii.

Wszystkieprognozy pogodowe na ten dzień wskazywały wietrzny i pochmórny dzień bez słońca z odnotowaną temperaturą 44 F czyli około 7 stopni C.

„Posłuchaj, mamy ciekawe informacje wśród norweskich patriotów. Krótko mówiąc, cała ceremonia została sfilmowana z wyprzedzeniem, tak mówią. Podobno nadaliśmy na żywo, a transmisja rozpoczęła się w Norwegii 10 minut wcześniej, w Anglii 12 minut wcześniej niż planowany czas rozpoczęcia ceremonii ”.

Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które jeszcze nie odpowiedziały ani media, ani urzędnicy państwowi 92

Wygląda na to, że Biden nosi gumowo-silikonową maskę.

Jak wielu podejrzewa, inauguracja Bidena została sfilmowana z wyprzedzeniem iw rzeczywistości 20 stycznia nikogo nie było w Waszyngtonie. Oznacza to, że wszystko zostało wygenerowane przez Matrix. Jak dotąd niewiele jest na to dowodów, jednak są to:

Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które jeszcze nie odpowiedziały ani media, ani urzędnicy państwowi 93
Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które dotychczas nie odpowiedziały ani media, ani przedstawiciele rządu 94

Te dwa zdjęcia zostały zrobione w odstępie nie dłuższym niż 60 sekund, jednak gdzieś zniknęły 4 osoby: kobieta w różu, kobieta w bieli, mężczyzna w czerwonym szaliku i Chińczyk, który przez cały dzień chodził za Bidenem, jest to domniemany chiński agent, a biuro bezpieczeństwa narodowego Chin miało maczać swoje palce w procedurze wyborczej i instalacji samego Bidena na stanowisku !

Surrealistyczne osobliwości inauguracji Bidena. Pytania, na które jeszcze nie odpowiedziały ani media, ani urzędnicy państwowi 95

Dlaczego Biden odkładał fałszywą próbę inauguracyjną?

Domniemany prezydent elekt odłożył próbę inauguracyjną, powołując się na obawy dotyczące bezpieczeństwa, ale czy to naprawdę jest powód?

Zespół Biden podobno odłożył próbę inauguracyjną z powodu zagrożeń bezpieczeństwa. Skrajnie lewicowy Politico donosi, że ”teamBiden” jest „zaniepokojony bezpieczeństwem” iw rezultacie odłożył próbę inauguracyjną: Próba przed inauguracją Joe Bidena, zaplanowana na niedzielę, została przełożona ze względów bezpieczeństwa.

Po zamieszkach w Waszyngtonie, które miały miejsce w zeszłym tygodniu, funkcjonariusze bezpieczeństwa zamknęli kompleks Kapitolu, a Gwardia Narodowa ma rozmieścić ponad 20 000 żołnierzy do pomocy w ochronie. Najwyżsi prawodawcy i urzędnicy bezpieczeństwa wewnętrznego zostali zaniepokojeni rosnącymi zagrożeniami wokół inauguracji, a FBI ostrzegło w ten weekend o protestach zbrojnych we wszystkich 50 stanach.

Kto wydawał rozkazy Gwardii Narodowej? Trump czy Biden? Pod czyim dowództwem obecnie działają? Dlaczego Kamala nie zrezygnowała z mandatu w Senacie? Dlaczego próba inauguracyjna została przełożona, skoro 25 tys. Żołnierzy miało chronić ”China Joe”?

Zespół prezydenta elekta odwołał również planowaną na poniedziałek podróż z Wilmington do Waszyngtonu ze względu na zwiększone obawy o bezpieczeństwo.

Prezydencki komitet inauguracyjny odmówił komentarza w sprawie zmian, a tajne służby i wspólny komitet kongresowy ds. Ceremonii inauguracyjnych nie odpowiedziały na prośby o komentarz.

Jak na ironię, po całym zamieszaniu związanym z wielkością tłumu cztery lata temu, Joe Biden miał prawdopodobnie najmniejszy tłum inauguracyjny w historii Ameryki – mniej więcej tyle osób co wejdzie do jednego autobusu. Ale nie martw się. Naśladując ton mediów stanowych w Korei Północnej, New York Times zapewnił nas, że z powodu COVID zespół Bidena „stał się biegły w ubieraniu się na scenografię polityczną, której celem jest sprawienie, by puste, niezamieszkane przestrzenie wyglądały na przyjazne, ciepłe i patriotyczne”.

Internet jest pełen twierdzeń inauguracja po prostu nie była prawdziwa. Te zdjęcia są kolejną wskazówką.

Nie jestem ekspertem, ale czarne stroje Marines z inauguracji Bidena wyglądają jak coś, co można kupić w sklepie z kostiumami na Halloween. Dlaczego nie widać żadnych medali?

Te mundury w niczym nie przypominają dobrze udekorowanych niebieskich mundurów choćby z ceremonii Trump’a?

Czy to bez cienia wątpliwości dowodzi, że Biden w rzeczywistości nie został zaprzysiężony, jak wiele osób zaczyna myśleć.

Kolejna zabawna sprawa, o której będziemy mówić, to podpisywanie poleceń wykonawczych, które były dosłownie czystymi kartkami papieru. Ilekroć widzieliśmy, jak Trump podpisuje rozkaz wykonawczy, trzymał go przed kamerami i za każdym razem można było zobaczyć ten zwariowany podpis u dołu za każdym razem, zainspirował nawet mnóstwo memów z lewej, prawej i wszelkiego rodzaju innych. kierunkach. Najwyraźniej Biden nawet nie wie, co podpisuje:

https://www.facebook.com/100034769325483/posts/470984460737194/

W filmie przesłanym do BitChute niezidentyfikowana osoba powiedziała mu, aby „mimo wszystko to podpisał”.

https://www.bitchute.com/embed/9fACwsay0VMa/

Na froncie COVID przyznał, że nic nie może zrobić, aby zmienić „trajektorię pandemii”. Wielu pamięta październik, kiedy Biden zaatakował Trumpa za sposób, w jaki radził sobie z wirusem, i był to właściwie jeden z jego największych ataków podczas debat. 

Raport Alexa Jonsa o fałszywej inauguracji znajdziesz tutaj

A co robi prezydent Trump który obecnie przeprowadził się do swojej posiadłości w Miami?

To zdjęcie przedstawia podium prezydenckie gotowe to oświadczeń przed kamerami dla całego świata…

NA tym zdjęciu widzimy, że Trump nie poszedł na emeryturę grać w golfa…. prowadzi spotkania z najwyższymi urzędnikami departamentów w całym kraju tak jak by nadal sprawował władzę….

Ostatnie wpisy

Kategorie

FAŁSZYWA INAUGURACJA – CZY BIDEN ZOSTAŁ PREZYDENTEM USA ?

28 stycznia 2021 / Możliwość komentowania FAŁSZYWA INAUGURACJA – CZY BIDEN ZOSTAŁ PREZYDENTEM USA ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

EKSPERYMENT CALHOUNA – DOKĄD ZMIERZAMY JAKO LUDZKOŚĆ ? 16 marca 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • FAŁSZYWA INAUGURACJA – CZY BIDEN ZOSTAŁ PREZYDENTEM USA ?
 • Może Ci się spodobać