Skok w króliczą norę

PREMIERA – NOWY FILM PATRYKA WEGI – ”OCZY DIABŁA” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA, HANDEL ORGANAMI, DZIECIĘCE DOMY PUBLICZNE.

PREMIERA – NOWY FILM PATRYKA WEGI – ”OCZY DIABŁA” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA, HANDEL ORGANAMI, DZIECIĘCE DOMY PUBLICZNE.

Myślę, że nie ma większego okrucieństwa w dzisiejszym świecie niż krzywda jaka wyrządzana jest bezbronnym dzieciom. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze skali tego zjawiska. Ktoś powiedział, że największym grzechem naszych czasów jest obojętność. Ile razy to słyszymy bądź czytamy w mediach, że sąsiedzi wiedzieli o piekle jakie działo się za ścianą ich bloków, ale woleli milczeć i się nie wtrącać.

Ostatnio nagłośniony został dramat rodziny wielodzietnej na jednej z polskich wsi, gdzie okazało się, że ich ojciec molestował własne dzieci. Horror rozgrywał się w województwie podkarpackim. Wszyscy wiedzieli co się działo, ale nikt nie zareagował.

Dramat dzieci w skali światowej jest ogromny. Dzieci są głównym celem pedofilów i okultystów. Wiele osób dzieli się swoją wiedzą na temat tych zbrodni, jednak trafiają na mur. Tak naprawdę na apel o to by ludzie zaczęli przeciwdziałać tym strasznym procederom reaguje niewielka część społeczeństwa. Ludzie po prostu nie dowierzają w to co się dzieję i ślepo wierzą służbą cywilnym, że nie dopuściłyby do czegoś podobnego.

W1968 r. świat poruszył film Romana Polańskiego pod tytułem: ,,Dziecko Rosemary”. W 2014 r. Agnieszka Holland zrobiła remake tego filmu. Podczas kręcenia tego filmu Polański konsultował się z słynnym satanistą Antonem Lavey. Przesłanie tego filmu jest bardzo proste: dzieci mają ogromne znaczenie dla satanistów w ich kulcie.

Aleister Crowley pisał, że w teorii starożytnych magów każda żywa istota jest magazynem energii, której ilość zależy od rozmiarów i zdrowia. Do największej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc.

Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą. A musi być on męskiego rodzaju, ponieważ to nie jego materialna krew jest poświęcana, ale moc kreatywna. Z zapisków satanisty Perburabo wynika, że od 1912 r. do 1928 r. spełniał on tego rodzaju ofiarę aż 150 razy w roku !

Jak dodaję dalej Crowley ofiara z człowieka jest zawsze najodpowiedniejsza. Jeden z byłych masonów wyjawił: 

Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenia ofiary na część najwyższego wodza światłości lucyfera, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień na część wodza. Mag miał udać się po dziewczynki, aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. 

Co ciekawe na jednym z ostatnich spotkań grupy Bildenberg zostały sprowadzone dzieci do hotelu obok hotelu, gdzie trwała narada tej grupy. Osoby, które to widziały były zaciekawione po co zabiedzone dzieci zostały sprowadzone do hotelu obok, gdzie spotkali się po kryjomu najpotężniejsi ludzie na świecie. Dzieci były eskortowane przez policję. Po co obecność dzieci z krajów III świata tuż obok…myślę, że na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Zwyrodnialcy do swoich celów, czy to pedofilskich, czy to satanistycznych ściągają dzieci głównie z biednych regionów świata. W jednej z książek na temat handlu dziećmi: B. Louis pod tytułem: ,,Sprzedane” możemy przeczytać historię jednej z dziewczynek: Sahana w wieku 12 lat została sprzedana do zamkniętego domu publicznego w Indiach. Rodzina otrzymała za nią ówczesną równowartość 50 funtów, gdyż Sahana miała piękną twarz. Z tego samego powodu przyjmowała 10 klientów dziennie i zaraziła się wirusem HIV.

W Azji zjawisko prostytucji dziecięcej jest tak poważny, że popyt na jej usługi musi mieć także inne, znacznie poważniejsze źródło. Najbardziej pożądane są dziewice za które klienci płacą wygórowane ceny. Spis ludności w Indiach wykazał miliony zaginionych dziewczynek; niektóre zostały usunięte już z łona matki, inne zabite po urodzeniu, a jeszcze inne zmarły w dzieciństwie z powodu zaniedbania. Według statystyk w Azji Południowej zaginęło 74 miliony dziewczynek i kobiet.

Właściciele domów publicznych na terenie Azji nie szczędzą wysiłków, by przygotować najmłodsze dziewczęta do współżycia płciowego. W Kalkucie jednolitą masę rdzeniem łodygi rośliny, pęczniejącym pod wpływem wody, poszerza się waginę dziewcząt mających spółkować z dorosłymi mężczyznami.

Wracając na nasze podwórko, Patryk Vega na początku lutego opublikował swój zapowiadany od miesięcy dokument poświęcony handlowi dziećmi, pedofilii i nielegalnemu pobieraniu narządów. Produkcja pt. „Oczy diabła” jest już do obejrzenia w całości i bez żadnych dodatkowych opłat. 

Popularny polski reżyser jest najbardziej znany jako twórca rozrywkowych filmów fabularnych, które mają trafić do masowego odbiorcy. Patryk Vega nigdy nie ukrywał jednak, że zależy mu kinie problemowym i podejmowaniu ważnych społecznie tematów. A podobne ambicje często łatwiej spełnić za sprawą filmu dokumentalnego. Dlatego Vega w ostatnich latach zrealizował kilka tego typu produkcji, spośród których najnowszą są „Oczy diabła”.

Wielkie ambicje autora „Botoksu” w praktyce przeważnie spełzały na niczym, a zainteresowanie istotnymi dla opinii publicznej tematami nie było niczym więcej niż prostym chwytem marketingowym. „Oczy diabła” mają jednak szansę odwrócić ten niewygodny dla reżysera trend. Być może dlatego Patryk Vega zdecydował się na opublikowanie całego filmu za darmo w internecie, podobnie jak robili to w przeszłości choćby bracia Sekielscy.

„Oczy diabła” to film dokumentalny poświęcony tematyce handlu dziećmi na narządy do domów publicznych oraz do okultystycznej pedofili.

Udostępnij

PREMIERA – NOWY FILM PATRYKA WEGI – ”OCZY DIABŁA” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA, HANDEL ORGANAMI, DZIECIĘCE DOMY PUBLICZNE.

Globalna Świadomość2 lutego 20216 sierpnia 2023

„Oczy diabła” to film dokumentalny poświęcony tematyce handlu dziećmi na narządy do domów publicznych oraz do okultystycznej pedofili.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCYKLICZNE RESETY KLIMATYCZNE – CZY CZEKA NAS EPOKA LODOWCOWA W 2030 ROKU ?Następny artykułASTRONAUCI I UFO – CZEMU NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PREMIERA – NOWY FILM PATRYKA WEGI – ”OCZY DIABŁA” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA, HANDEL ORGANAMI, DZIECIĘCE DOMY PUBLICZNE.
  • „Oczy diabła” to film dokumentalny poświęcony tematyce handlu dziećmi na narządy do domów publicznych oraz do okultystycznej pedofili.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?