Otwórz oczy

R.F.I.D – OFICIALNIE POWSTAŁ CHIP KONTROLUJĄCY LUDZKI MÓZG.

Jednym z wielu bodźców stymulujących postęp cywilizacyjny dzisiejszego społeczeństwa informacyjnego jest wdra­żanie nowych technologii do zastosowań w przemyśle i życiu codziennym. Mają one służyć człowiekowi i sprawiać, by mógł on swobodnie funkcjonować.

Stosowanie nowych technologii niesie za sobą wiele korzyści, ale też i wiele nowych zagrożeń, na które niejednokrotnie nie jesteśmy przygotowani lub też świadomie je ignorujemy.

W przypadku systemów automatycznej identyfikacji RFID są to przede wszystkim zagrożenia związane z ochroną zdrowia i prywatno­ścią użytkowników, a także bezpieczeństwem środowisk informatycznych wykorzystujących technologie RFID.

Grupa robocza Parlamentu Europejskiego ds. oceny technologii w swym raporcie dużo uwagi poświęca zagro­żeniom stwarzanym przez technologię RFID w aspekcie ochrony danych osobowych. Wiemy, że dane te stanowią szczególny rodzaj informacji i utrata ich poufności może nieść za sobą wiele przykrych następstw.

Ze względu na możliwość skrytego odczytu i modyfikacji danych zawartych w identyfikatorze radiowym stosowanie RFID do wymiany i przechowywania danych osobowych nie wydaje się być do­brym pomysłem.

Dlatego też raport krytykuje zalecenie Ko­misji Europejskiej wprowadzenia w krajach Unii paszportów z układem RFID. Miałyby one zawierać, oprócz podstawo­wych danych dotyczących właściciela, również jego cyfrową fotografię, a w przyszłości także dane biometryczne (profil DNA, obraz: linii papilarnych, kształtu twarzy, tęczówki oka).

Sceptycy obawiają się też tego, że informacja biome­tryczna przechowywana w różnych systemach bazodanowych (dla celów weryfikacji) może być wykorzystywana niezgodnie z przeznaczeniem.

Koreańscy naukowcy stworzyli sterowany smartfonem, ładowany bezprzewodowo układ, który po wszczepieniu do mózgu może wpływać na zachowanie. W jednym z eksperymentów uzależnionym od kokainy szczurom badacze zablokowali chęć sięgania po narkotyk.

Zespół prof. Jae-Woonga Jeonga z Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) już w 2019 roku opracował sterowany smartfonem, montowany na głowie laboratoryjnych zwierząt chip, który mógł dostarczać do mózgu różnorodne aktywne substancje i z pomocą światła stymulować neurony.

Na bazie tego wynalazku stworzył miękki, wszczepiany do głowy, również zdalnie sterowany układ, który nie wymaga przy tym wyprowadzania na zewnątrz żadnych przewodów, ani wymiany baterii.

System składa się m.in. z sond o grubości ludzkiego włosa, które sięgają do wybranych części mózgu.

Jedną z głównych nowości jest przy tym system bezprzewodowego ładowania, który czerpie energie z niegroźnego dla tkanki, aplikowanego z zewnątrz zmiennego pola magnetycznego. Komunikacja jest natomiast prowadzona z pomocą łączności Bluetooth.

„To potężne narzędzie usuwa potrzebę dodatkowych bolesnych zabiegów wymiany wyczerpanej baterii w implancie, pozwalając na niezaburzoną ciągłą neuromodulację”

Naukowcy liczą na to, że ich wynalazek pozwoli z czasem na leczenie różnorodnych zaburzeń….a czy tylko ?

„Wierzymy, że tę samą podstawową technologię można będzie zastosować w implantach różnego typu, w tym stymulatorach głębokich struktur mózgu oraz rozrusznikach serca czy żołądka. Pozwoli to zmniejszyć obciążenie pacjentów przy długotrwałym użyciu tego typu urządzeń”Na razie urządzenie będzie służyło do prowadzonych na zwierzętach badań mózgu….na razie…

„Układ ten może działać wszędzie i o każdej porze, manipulując neuronalnymi systemami. Dzięki temu jest wyjątkowo uniwersalnym narzędziem do badania funkcji mózgu”

W jednym z eksperymentów naukowcy wszczepili implant szczurom, u których z jego pomocą zatrzymali wywołany wcześniej pociąg do kokainy.

„Możliwość kontrolowania poszczególnych zachowań zwierząt z pomocą świetlnej stymulacji neuronów w mózgu sterowanej smartfonową aplikacją i jednoczesne oglądanie swobodnie poruszających się zwierząt jest wyjątkowo interesujące i silnie stymuluje wyobraźnię”

– mówi współautor wynalazku prof. Jeong-Hoon Kim z Yonsei University.

Tak zwany Nowy Porządek Świata, który może ulec zmianie dzięki wam Drodzy Ludzie gdy się zjednoczycie przekazując dalej co tak naprawdę znaczy to gwarantuję wam przeciwstawiając się żadne Rządy Państw nie będą wam dyktować warunków jak macie żyć!

Dla większości ludzi plany wszczepiania implantów z chipami na masową skalę, są tylko przedmiotem dyskusji w kręgach tzw. „teoretyków spiskowych”. Najprosciej tak nazwać albo nazywa się nas oszołomami ponieważ społeczeństwo jest tak zmanipulowane że ślepo idą jak zakodowani to co im pasterz nakarze czyli Rząd Państwa!!!

Normalni ludzie nie wierzą w takie „bzdury”. Im jest nawet trudno uwierzyć, że tego typu technologia będzie w krótkim czasie dostępna. Tematem wręcz absurdalnym jest więc dla nich możliwość obowiązkowego chipowania ludzi. Im wszystkim zaleciłbym wiadro zimnej wody i to jak najszybciej. Już w roku 1998 profesor Kevin Warwick, dyrektor działu cybernetyki, na Uniwersytecie w Reading (Wielka Brytania), wszczepił sobie w ramię chip, z kilkoma mikroprocesorami. Całość miała wielkość perły.

Dzięki wszczepionemu chipowi, prof. Warwick mógł bez przeszkód poruszać się po strzeżonym budynku, gdzie otwieranie drzwi było możliwe tylko za pomocą kart magnetycznych. Chip ten komunikował się z czytnikami w drzwiach i drzwi otwierały się automatycznie, ale my ludzie czyli bydło jesteśm ukrywaszy prawdę przed nami przygotowywani by Rządy mieli nad każdym człowiekiem pełną kontrolę, jak chcieli to zrobić Niemcy w czsie Drugiej Wojny Światowej ale się im nie udało.

To było 11 lat temu ! W tym roku Intel ogłosił, że nie później jak za 10 lat większość ludzi będzie nosić wszczepiony do mózgu Chip, dzięki któremu jak twierdzą, człowiek będzie mógł myślą sterować praktycznie wszystkimi urządzeniami elektronicznymi. Nikt przy tym nie wspomina, że taki chip będzie w stanie działać obustronnie, czyli także sterować myślami i działaniami człowieka. Jest to tylko kwestia właściwego oprogramowania !

Nie wierzycie, że nasza przyszłość to człowiek sterowany elektronicznie! Myślicie, że macie tutaj coś do powiedzenia ? Jeśli teraz korzystacie z komputera, telefonu komórkowego, nawigacji i innych „zdobyczy techniki” to w przeważającej większości jesteście już na to skazani, ponieważ z jednej strony utracicie wszystko co do niedawna było waszą wartością i siłą (wiedza i niezależność), a z drugiej strony będziecie w swoim codziennym życiu tak uzależnieni od technologii, że nie będziecie mieli innego wyjścia jak tylko iść z postępem Władzy i akceptować wszystko to, co będzie wam sprzedawane jako niezbędne do życia w raz ze szczepionkami włącznie. Już teraz promuje i oferuje się chipy-implanty, którymi można płacić „bezpiecznie i bezgotówkowo”.

Już teraz promuje i oferuje się chipy-implanty, które maja być składnicą danych zdrowotnych i identyfikacyjnych właściciela. Już teraz promuje i oferuje się chipy-implanty, jako nowoczesny „lek”, mający za zadanie rozpoznawać i zwalczać choroby wirusowe, czyli nasze myślenie tak byśmy byli posłuszni władzy i nigdy nie odmówili. Jak dojdzie do tego, ze mimo rożnych odczuć i i opinii, wszyscy będą wszczepiać sobie takie chipy-implanty, a jak Państwo myślicie przymus wbrew woli zostaje się nam bronić za wszelką cenę gdy będą zabraniać nam jedzenia szturmy na sklepy powinny być oczywiście nie tak że 1 osoba zgarnie 50 bochenków chleba a reszta mu spleśnieje.

Ostatnie wpisy

Kategorie

R.F.I.D – OFICIALNIE POWSTAŁ CHIP KONTROLUJĄCY LUDZKI MÓZG.

3 lutego 2021 / Możliwość komentowania R.F.I.D – OFICIALNIE POWSTAŁ CHIP KONTROLUJĄCY LUDZKI MÓZG. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZYM JEST TECHNOLOGIA ”DEEPFAKE” I JAKIE NIESIE ZE SOBĄ ZAGROŻENIA ? 8 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • R.F.I.D – OFICIALNIE POWSTAŁ CHIP KONTROLUJĄCY LUDZKI MÓZG.
  • Może Ci się spodobać