AGENDA 2030

GATES – ”PANDEMIE BĘDĄ NALEŻEĆ DO NOWEJ NORMALNOŚCI” NAWOŁUJE TEŻ DO WIĘKSZEJ KONTROLI SIECI.

Bill Gates w wywiadzie dla niemieckiego dziennika “Sueddeutsche Zeitung” powiedział, że „Pandemie należą do nowej normalności” i kolejne z nich są nieuchronne. Jest to szokujące, zważywszy, że Gates już wcześniej „przewidział” wybuch pandemii, olbrzymi pośpiech w przygotowaniu szczepionki, to że świat w niej zobaczy jedyny ratunek, nową normalność.

Teraz więc, gdy zapowiada nowe pandemie, możemy być niemal pewni, że one nadejdą i to szybciej niż się spodziewamy. Wypowiedź Gatesa jest jak oswajanie ludzi z tym, co się wydarzy w najbliższych miesiącach i latach.

Amerykański miliarder mówił niemieckiemu dziennikowi, że pandemie są częścią „nowej normalności” i to “na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne”. Ostrzegł przy tym: “Musimy odrobić naszą lekcję, na następną pandemię nie jesteśmy przygotowani”. Co gorsza, zaznaczył, że może być dziesięciokrotnie gorsza od pandemii koronawirusa.

To właśnie tego typu wypowiedziami miliarder sam podsyca wszystkie „teorie spiskowe” na swój temat. Choroby były zawsze na świecie, a biorąc pod uwagę rzeczywiste przypadki zachorowań na COVID-19 i zgony, COVID-19 nie jest czymś nadzwyczajnym. Nadzwyczajne były natomiast nieproporcjonalne działania rządów, lockdowny i niebywała globalna akcja szczepionkowa. Na jakiej zasadzie Gates „przewiduje” kolejne pandemie i straszy, że będą znacznie groźniejsze?

Wpisywałoby się to dokładnie w teorie mówiące, że koronawirus został celowo wypuszczony, był swoistym sprawdzianem, na razie jeszcze delikatnym, aby po nim wypuścić groźniejsze choroby, które naprawdę zdziesiątkują ludzkość i doprowadzą do osiągnięcia celu depopulacji.

Albo przynajmniej, że będą okazji do promocji kolejnych szczepionek. Nieprzypadkowo w wywiadzie tym padły słowa: “To cud: gdyby pandemia wybuchła pięć lat temu, świat nie uzyskałby szczepionki w tak krótkim czasie”.

Temat kolejnych pandemii pojawia się też w corocznym liście Billa i Melindy Gates. Jeden z jego nagłówków nosi tytuł:

„Nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o kolejnej pandemii”.

Już te słowa idą dalej, niż stwierdzenia z wywiadu. Tutaj miliarder nie tylko zapowiada nadejście kolejnych pandemii, ale wzywa do myślenia o nich, choć jak sam dalej pisze nie wiadomo, jaki będą miały charakter:

„Niefortunna rzeczywistość jest taka, że COVID-19 może nie być ostatnią pandemią. Nie wiemy, kiedy uderzy następna, ani czy będzie to grypa, koronawirus czy jakaś nowa choroba, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy”.

Następnie Gates zapowiada, że ludzkość musi być przygotowana na te ewentualności bardziej niż w przypadku koronawirusa. Co ciekawe, zauważa też, że następna pandemia może być nawet wynikiem bioterroryzmu.

Gates straszy.

„Dobra wiadomość jest taka, że możemy wyprzedzić wybuchy chorób zakaźnych. Chociaż świat nie przygotował się na COVID-19 pod wieloma względami, nadal odnosimy korzyści z działań podjętych w odpowiedzi na wcześniejsze epidemie”. Na przykład epidemia wirusa Ebola jasno pokazała, że musimy przyspieszyć opracowywanie nowych szczepionek”.

„Dlatego nasza fundacja nawiązała współpracę z rządami i innymi fundatorami, aby stworzyć Koalicję Innowacji w zakresie Gotowości na Epidemię (Coalition for Epidemic Preparedness Innovations – CEPI). CEPI pomogła w sfinansowaniu szeregu szczepionek na COVID-19 – w tym szczepionek Moderna i Oxford AstraZeneca – i jest głęboko zaangażowana w akcje dotyczące szczepionek, o których pisała Melinda”.

Dalej Gates wyjaśnia, że teraz spodziewa się, iż świat musi „podwoić inwestycje” w takie organizacje jak CEPI.

Wygląda na to, że powstrzymywanie kolejnych domniemanych epidemii będzie kosztować nawet więcej niż szczepionki. Gates szacuje, że będą to dziesiątki miliardów dolarów rocznie. Uważa jednak, że to jedynie przydatna inwestycja, bo COVID-19 kosztował świat 28 bilionów dolarów:

„Świat musi wydać miliardy, aby uratować biliony (i zapobiec milionom zgonów). Uważam to za najlepszą i najbardziej opłacalną polisę ubezpieczeniową, jaką świat mógłby kupić”.

Wygląda na to, jakby wymuszono kosztowne lockdowny na państwach, aby następnie im zagrozić, że jeśli nie kupią szczepionek i nie zrzucą się na badania przeciwko nowym domniemanym pandemiom, znowu będą zmuszone zamykać gospodarki.

Praktyka spisku.

„Szalone” i „nikczemne” – tymi słowami Bill Gates określił „teorie spiskowe”, jakie pojawiły się na temat jego działalności w czasie pandemii koronawirusa.

Gates skomentował jedną z najpopularniejszych teorii spiskowych, jaka pojawia się w przestrzeni publicznej. Chodzi o mikroczipowanie ludzi za pomocą szczepionek przeciwko COVID-19, które ma pozwolić na śledzenie i kontrolowanie ludzi. – Jestem tym bardzo zaskoczony. Mam nadzieję, że to minie – powiedział współzałożyciel Microsoftu.

Żona miliardera Melidna Gates, z którą prowadzi on fundację charytatywną Bill & Melinda Gates Foundation, również odniosła się do teorii spiskowych dotyczących jej męża w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji CBS.  

Ta dezinformacja powoduje więcej śmierci. Powoduje, że ludzie nie robią tego, co powinni – nie szczepią się.

Jeśli zwrócisz uwagę na jedną teorię spiskową w internecie, to wiemy, że media społecznościowych będą oferować ci ich o wiele, wiele więcej.

Podkreśliła przy tym, że nadszedł czas, by wprowadzić więcej regulacji rządowych dotyczących platform społecznościowych.

Możemy więc śmiało wywnioskować że podwaliny pod nowy ”światowy ład” są już gotowe prawie na wszystkich frontach a przez wiele dziesiątek lat prawdopodobnie będzie nasz czekać pandemiczna narracja dotycząca każdego aspektu naszego życia. Tak śmiałe deklarację Gatesów zapowiadają też nadchodzącą i wzbierającą z wielką siłą falę cenzury, która zaleje media społecznościowe i sieć.

źródło : https://www.forbes.com/sites/mattperez/2020/09/15/world-may-not-return-to-pre-pandemic-normal-until-at-least-2022-warns-who-bill-gates/

Najnowsze wpisy

Kategorie

GATES – ”PANDEMIE BĘDĄ NALEŻEĆ DO NOWEJ NORMALNOŚCI” NAWOŁUJE TEŻ DO WIĘKSZEJ KONTROLI SIECI.

4 lutego 2021 / Możliwość komentowania GATES – ”PANDEMIE BĘDĄ NALEŻEĆ DO NOWEJ NORMALNOŚCI” NAWOŁUJE TEŻ DO WIĘKSZEJ KONTROLI SIECI.

Może Ci się spodobać

MICROSOFT TWORZY ”DAILY PASS” – APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 💉 I STAN ZDROWIA DZIECKA. 27 lutego 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • GATES – ”PANDEMIE BĘDĄ NALEŻEĆ DO NOWEJ NORMALNOŚCI” NAWOŁUJE TEŻ DO WIĘKSZEJ KONTROLI SIECI.
  • Może Ci się spodobać