Czarna Szlachta

UZALEŻNIENI OD ADRENOCHROMU – FRANCUSKIE MEDIA UJAWNIAJĄ PRZYNALEŻNOŚĆ ELIT DO TAJNYCH KLUBÓW.

W ostatnich dniach francuska opinia publiczna żyje doniesieniami mediów o istnieniu elitarnego klubu, którego członkowie piastują najważniejsze stanowiska w państwie, biznesie, kulturze i nauce.

Tajny klub Siècle (Stulecie) został założony w 1944 roku. Jest zorganizowany na wzór loży masońskiej. Założyciel klubu – Georges Bérard-Quélin – był właśnie masonem. Członkostwo uzyskuje się tylko na zasadach kooptacji. Zatem to przynależni do klubu sami dobierają nowych członków do swojego składu.

Padają oskarżenia, że Siècle jest „miejscem zmowy elit gospodarczych, politycznych i medialnych”. Po demonstracjach alterglobalistów, które miały miejsce pod siedzibą organizacji, od 2010 roku spotkania są chronione przez duże siły policji.

Członkowie Siècle zbierają się w ostatnią środę miesiąca w salach Interallié przy rue du Faubourg-Saint-Honoré, w Paryżu. Klub zrzesza polityków, sędziów, biznesmenów oraz ludzi ze świata mediów. W sumie w obradach uczestniczy około 200 gości podzielonych przy stolikach na 8-osobowe grupy. Wszystkie odbywające się tam dyskusje, otoczone są ścisłą tajemnicą.

Dotychczasowym liderem klubu był słynny politolog oraz były europoseł Olivier Duhamel. Media nagłośniły skandale z jego udziałem po tym, jak córka byłego ministra spraw zagranicznych Francji – Camille Kouchner – zarzuciła Duhamelowi gwałcenie jej 14-letniego brata. Ponoć „cały Paryż o tym wiedział”. Politolog odpiera zarzuty, ale zrezygnował ze wszystkich zajmowanych dotychczas pozycji i stanowisk. 4 stycznia przestał także przewodzić tajnej organizacji.

Sprawa jest bardzo niewygodna dla francuskich elit, bo członkowie klubu to w zasadzie sam „top”  polityki i prawa. Kto więc należał/należy do Siècle?

W 2017 roku „Les Echos” pisał o 600. członkach tej organizacji.

W obradach brali udział byli prezydenci Francji: Nicolas Sarkozy oraz François Hollande, obecny prezydent Emmanuel Macron, premierzy: François Fillon, Edouard Philippe, Manuel Valls, Lionel Jospin, Alain Juppe, Jean-Pierre Raffarin, słynny były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego – Dominik Strauss-Kahn, Jacques Attali, Thierry Breton, niedawno zmarły (nagle) bankier Edouard de Rothschild oraz szefowie największych francuskich firm.

Po ujawnieniu pedofilskiej afery oprócz Duhamela z organizacji usunięto też dwóch jego kolegów – Jeana Veila – najsłynniejszego francuskiego adwokata, obrońcę m.in. prezydenta Jacquesa Chiraca i Marca Guillaume, prefekta departamentu Ile de France. W sumie członkami klubu jest jedenastu obecnych ministrów Macrona.

Afera z Duhamelem zatoczyła już bardzo szerokie kręgi i stała się bardzo niewygodna dla obecnego prezydenta Francji i jego żony Brigitte. Jak donoszą francuskie gazety w tym dziennik  „Le Monde”, Macron i jego ekipa robią wszystko, by ukryć związki z Duhamelem, ale na jaw wychodzą kolejne informacje, które potwierdzają zażyłość prezydenta i jego ludzi z najważniejszym francuskim politologiem, członkiem Partii Socjalistycznej i byłym europosłem, który zupełnie „przy okazji” był także kazirodcą-pedofilem.

To masoni wybierają wygodnych dla siebie polityków a dla plebsu tworzy się iluzję wyborów. Dlatego prawie wszystkie kraje tak łatwo zaakceptowały covidiotyzm .. bo bandyci i pedofile porobili sobie tajne kluby, które są nietykalne .. mają mnóstwo kasy więc z łatwością korumpują sobie kogo chcą i faktycznie rządzą w prawie każdym zakątku świata.

A ludzie myślą że rządzi prezydent. Prezydent jest podwykonawcą, musi robić co mu każe jego loża masońska bo jak nie to go zdmuchną albo mu zniszczą wizerunek. Tak samo papieże to też masońskie pacynki, każdy jeden, a prawdziwa władza ukrywa się w cieniu, żeby się nie wystawiać na atak. Sprytnie to ustawione ale da się to przejrzeć.

To są ludzie uzależnieni od władzy, pieniędzy i adrenochromu. I nie zrezygnują z tego, bo co im zaoferujecie w zamian? Uczciwą pracę za miskę ryżu i piwo po skończonej robocie? Nie spodziewajcie się że ci ludzie dadzą wam jakąkolwiek wolność.

Zamiast tego będą wam odbierać jej resztki kawałek po kawałku, będą was uzależniać na wszelkie możliwe sposoby, zabronią wam nawet swobodnie oddychać, zajrzą wam nie tylko do portfela ale i do nosa i do dupy, a najchętniej jeszcze wsadzą wam do mózgu swoje technologie w celu jeszcze lepszej kontroli was. Bo im jest kurwa ciągle za mało władzy. Ale po co ja to piszę .. przecież większość z was to wie.

Czy podobne kluby, z podobnie podejrzanymi osobami, znajdują się także w innych krajach, w tym w Polsce? Być może ślady z Francji będą prowadzić do waszyngtońskiej pizzerii „Comet Ping Pong” – „bohaterki” afery „PizzaGate”?

Źródło : https://www.bloomberg.com/news/articles/2012-04-19/france-where-freemasons-are-still-feared

Ostatnie wpisy

Kategorie

UZALEŻNIENI OD ADRENOCHROMU – FRANCUSKIE MEDIA UJAWNIAJĄ PRZYNALEŻNOŚĆ ELIT DO TAJNYCH KLUBÓW.

8 lutego 2021 / Możliwość komentowania UZALEŻNIENI OD ADRENOCHROMU – FRANCUSKIE MEDIA UJAWNIAJĄ PRZYNALEŻNOŚĆ ELIT DO TAJNYCH KLUBÓW. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”CANNIBAL COMPANY” – OKULTYSTYCZNY KANIBALIZM I GWIAZDY HOLLYWOOD. 14 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • UZALEŻNIENI OD ADRENOCHROMU – FRANCUSKIE MEDIA UJAWNIAJĄ PRZYNALEŻNOŚĆ ELIT DO TAJNYCH KLUBÓW.
  • Może Ci się spodobać