AGENDA 2030

W 1917 ROKU PRZEWIDZIANO 💉, KTÓRA USUNIE Z LUDZI DUCHOWOŚĆ I NORMALNOŚĆ.

Jeśli poczułeś się teraz jak na duchowej wojnie, nie jesteś sam. Wielu największych światowych uczonych, filozofów i ascetów rozumiało świat jako wielowymiarowy i współzamieszkany przez niefizyczne istoty zarówno dobre jak i złe, zawsze w stanie wojny z nami i ze sobą nawzajem. Nie jest to coś, co można wyjaśnić za pomocą języka czy nauki. Trzeba kultywować taką wrażliwość, aby można było bezpośrednio doświadczyć istnienia istot duchowych.

Rudolf Steiner był austriackim filozofem, pedagogiem i spirytystą, który w ciągu swojego życia opublikował wiele książek i prac na temat nauki o duchowości. Postrzegał ciało ludzkie jako duchowe naczynie, otwarte na zajęcie przez inne byty.

Być świadomym tych sił, to mieć moc odrzucenia ich negatywnego wpływu. Pozostać nieświadomym tych sił to być liściem na ich wietrze, a duchowa kultywacja była kluczem do rozwinięcia świadomej świadomości tych sił.

“Duchy ciemności są teraz wśród nas. Musimy być czujni, abyśmy mogli zdać sobie sprawę z tego, co się dzieje, gdy je napotykamy i zdobyć prawdziwe pojęcie o tym, gdzie można je znaleźć. Najbardziej niebezpieczną rzeczą, jaką możesz zrobić w najbliższej przyszłości, będzie nieświadome poddanie się wpływom, które są zdecydowanie obecne.”

~ Rudolf Steiner

Jeśli ludzie wyrażają naturalną ludzką skłonność do rozwoju duchowego, uwalniają się od strachu i lęku, a także skutecznie rozwijają swoistą odporność na wpływy negatywnych bytów. Natomiast jeśli postępujemy inaczej, nasze wibracje przyciągają wrogie duchy i nieświadomie poddajemy się ich wpływom.

Istnieją istoty w sferach duchowych, dla których niepokój i strach emanujące z człowieka są pożądanym pożywieniem. Gdy ludzie nie mają niepokoju i strachu, wtedy te istoty głodują… Gdy strach i niepokój promieniują od ludzi i wybuchają paniką, wtedy te istoty znajdują pożądane pożywienie i stają się coraz potężniejsze. Istoty te są wrogo nastawione do ludzkości.

Wszystko, co żywi się negatywnymi uczuciami, niepokojem, strachem i przesądami, rozpaczą i zwątpieniem, jest w rzeczywistości wrogimi siłami w światach nadzmysłowych, które dokonują okrutnych ataków na człowieka, podczas gdy on jest karmiony. Dlatego przede wszystkim konieczne jest, aby osoba, która wchodzi w świat duchowy, przezwyciężyła strach, poczucie bezradności, rozpaczy i lęku.

Ale właśnie takie uczucia należą do współczesnej kultury i materializmu; ponieważ wyobcowuje ona ludzi ze świata duchowego, to nadaje z kolei szczególną zdolność do wywoływania w ludziach beznadziei i strachu przed nieznanym, wywołując tym samym przeciwko nim wyżej wymienione wrogie siły.

~ Rudolf Steiner


Przy tak głębokim globalnym strachu, niepokoju i panice związanej z obecną pandemią, wielu ujawnia swoje własne choroby duchowe i zgadza się na każde zalecane zachowanie lub działanie, które mogłoby złagodzić te emocje. Towarzyszy temu nacisk na zaszczepienie 7,8 miliardów zdrowych ludzi.

Prawie 100 lat temu, w serii 14 esejów opublikowanych pod tytułem “Upadek duchów ciemności”, Steiner ostrzegł przyszłe pokolenia przed możliwym środkiem masowej kontroli, całkiem podobnym do wizji przedstawionych przez Orwella i Huxleya. Steiner przewidział przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę.

Ochotnik testujący 💉 Covid-19 stwierdził zaledwie kilka miesięcy temu po wstrzyknięciu eksperymentalnej dawki: “Oni zabili Boga; nie czuję mojego Boga, moja dusza jest martwa“. AstraZeneca powiedziała, że był on drugim ochotnikiem, u którego “rozwinęły się problemy neurologiczne”. Polecamy reportaż telewizyjny na ten temat.

Proszę obejrzeć, jak pewien naukowiec wygłasza prezentację dla urzędników DoD wewnątrz Pentagonu, wyjaśniając jak jego eksperymenty odniosły sukces w usuwaniu religii z umysłów ludzi poprzez 💉 ich 🦠 grypy, które tłumią gen VMAT2, a.k.a. ‘Gen Boga’:

“Obecny plan i testy, które przeprowadziliśmy do tej pory, wykorzystały 🦠układu oddechowego, takie jak 🦠 grypy lub koron 🦠(?), i wierzymy, że jest to zadowalający sposób na zarażenie największej części populacji.” (minuta 3:18)

W tych czternastu prelekcjach, wygłoszonych pod koniec 1917 roku po czterech latach wojny w Europie, Steiner mówi o złożonych duchowych siłach stojących za I wojną światową, próbach ludzkości zbudowania teoretycznie doskonałych porządków społecznych oraz wielu podziałach i zakłóceniach, które będą trwały na Ziemi. Ludzkość w ogóle uśpiła fakt, że upadłe duchy, wyrzucone ze światów duchowych, stały się intensywnie aktywne na Ziemi. Przejawiało się to głównie w ludzkim myśleniu i postrzeganiu otaczającego świata.

Upadek w taką destrukcyjną drzemkę miałby być naznaczony wiekiem materializmu i centralizacji władzy, podczas którego wpływy ‘duchów ciemności’ inspirowałyby ludzi do obmyślania nowych technologii i nowych środków ucisku. Steiner komentuje:

Powiedziałem wam, że duchy ciemności zainspirują swoich ludzkich gospodarzy, w których będą mieszkać, do znalezienia szczepionki, która wyprze z dusz ludzi wszelkie skłonności do duchowości, kiedy są jeszcze bardzo młodzi, a stanie się to w okrężny sposób poprzez żywe ciało.

W przyszłości dzieci będą 💉  substancją, którą z pewnością będzie można wyprodukować, i która je uodporni, aby nie rozwijały głupich skłonności związanych z życiem duchowym – “głupich” w oczach materialistów… w końcu zostanie znaleziony sposób na zaszczepienie ciał tak, że owe ciała nie pozwolą rozwinąć się skłonnościom do idei duchowych i przez całe życie ludzie będą wierzyć tylko w świat fizyczny, który odbierają zmysłami.

Ludzie są teraz 💉 przeciwko konsumpcji, i w ten sam sposób będą 💉 przeciwko wszelkim skłonnościom do duchowości. To jest tylko po to, aby dać wam szczególnie uderzający przykład wielu rzeczy, które nadejdą w bliskiej i bardziej odległej przyszłości w tej dziedzinie – celem jest wprowadzenie zamętu w impulsy, które chcą spłynąć na ziemię[1879 roku]. ~ Rudolf Steiner

Steiner mówił tu tylko o 💉. Jego komentarz nie bierze pod uwagę złożonego wpływu na ludzką duchowość wielu niezliczonych czynników, jakie mamy w naszym dzisiejszym świecie, z których wszystkie działają przeciwko duchowemu połączeniu na swój własny sposób.

Ponownie, jeśli czułeś się kiedyś tak, jakbyś toczył duchową wojnę, nie jesteś sam.

Ostatnie wpisy

W 1917 ROKU PRZEWIDZIANO 馃拤, KT脫RA USUNIE Z LUDZI DUCHOWO艢膯 I NORMALNO艢膯.

8 lutego 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania W 1917 ROKU PRZEWIDZIANO 馃拤, KT脫RA USUNIE Z LUDZI DUCHOWO艢膯 I NORMALNO艢膯. zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

EKSPERYMENTY W USA Z AGEND膭 2030 鈥 鈥漀IE MIEJ NIC I B膭D殴 SZCZ臉艢LIWY鈥 鈥 DAJ膭 DARMOWE PIENI膭DZE. 8 sierpnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • W 1917 ROKU PRZEWIDZIANO 馃拤, KT脫RA USUNIE Z LUDZI DUCHOWO艢膯 I NORMALNO艢膯.
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰