Przekraczając Rubikon

NAJWIEKASZA TAJEMNICA NOWOCZESNEJ FARMACJI – CZY 🦠 NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ ?

Istnieje pewna kontrowersyjna teoria mówiąca o tym, że obce 🦠 nie mogą nas zainfekować. Jedynym sposobem na przyjęcie obcych wirusów jest ich wstrzyknięcie. 🦠 które po prostu fruwają w powietrzu, gdy ktoś kichnie nie mogą nas zarazić. 🦠 nie są w stanie nikogo zarazić. 🦠 są cząstkami nieożywionymi, nie są nawet w stanie rozmnażać się, nie są zaraźliwe, a także nie są w stanie przeskakiwać z jednego zwierzęcia na drugie. Stąd mordowanie 10 mln fretek w Norwegii było zbrodnią na niespotykaną skalę. Jedynym sposobem na przeniesienie obcych 🦠 do innego żywego stworzenia jest wstrzyknięcie – iniekcja!

Od dawna wiadomo, że francuski biolog Louis Pasteur mylił się twierdząc, że bakterie są przyczyną wszystkich chorób i wymyślił 💉 jako metodę obronną przed tymi atakami. Jest dokładnie odwrotnie, a jednak nawet dzisiaj nasza medycyna nie do końca to rozumie. Żyjemy w naukowym średniowieczu. Dlatego tak wiele bez mózgowych i bezsensownych rozkazów, środków, leków, terapii, 💉 , kwarantann, zasłon, masek, strachu nas dotyka..

Nasz system biologiczny działa na zupełnie innej podstawie, niż nam powiedziano do tej pory. Sami tworzymy własne 🦠 i bakterie. Są częścią naszego systemu i nie są w żaden sposób przenoszone ani zaraźliwe. Nasze własne komórki powodują, że wydalają z organizmu obce szkodliwe substancje lub toksyny. Dlatego zarówno 🦠, jak i bakterie są dla nas bardzo korzystne, ponieważ z ich pomocą pozbywamy się realnego zagrożenia, które może skutkować poważną chorobą.

Na przykład nie możemy połknąć 🦠 ani bakterii zwierzęcych, a następnie zachorować, ponieważ nasz układ pokarmowy dba o enzymy lub kwasy żołądkowe i zamienia je w aminokwasy lub peptydy. Jednak ostrożność i higiena są absolutnie konieczne, bo pasożytami możemy zarazić się od brudu i zwierząt, a to już zupełnie inna historia.

Pasożyty są również niewidoczne dla oka i mogą powodować wszystkie znane nam choroby. Bardzo trudno się ich pozbyć i nie zniszczymy ich przez gotowanie czy pieczenie (przetrwają do 300 ° C). Tylko stosując odpowiednie zasady higieny możemy zapobiegać pasożytom z zewnątrz. Bakterie i 🦠 do oczyszczania naszego organizmu. Nasz organizm działa w taki sposób, że gdy mamy w sobie zbyt wiele trucizn, czy to z pożywienia, czy z powietrza, środowiska lub naszej własnej irracjonalności, komórki produkują bakterie lub wirusy do ich oczyszczenia, w razie potrzeby.

Przy niewielkim zakażeniu bakteriami wystarczy, że zjadają one szkodliwe substancje i wydostają się z organizmu. Kiedy bakterie oczyszczają organizm, mamy do czynienia z tzw. zimnem. To wtedy zarażenie organizmu osiągnęło taki poziom, że nasz organizm nie może już prawidłowo funkcjonować i wykorzystuje tę drogę do swojego oczyszczenia. Jednak bakterie nigdy nie zakażają naszych własnych tkanek; nie są do tego zdolne.

Jak osiągamy taką infestację?

Z jednej strony nieodpowiednia dieta, pełna chemii i szkodliwych substancji, takich jak glutaminian, fluor, aspartam i inne sztuczne słodziki, sztuczne barwniki, utwardzacze, gumy, substancje przeciwgrzybicze, ale także żywność modyfikowana genetycznie, żywność napromieniowana promieniowaniem jonizującym zapobiegająca zepsuciu (tak, jest to praktykowane w Europie), używając lub eksponując nawozy sztuczne, spraye chemiczne (Roundup itp.), używając tworzyw sztucznych do przygotowywania żywności lub pracując z farbami i lakierami i wieloma innymi metodami.

Jednak gdy organizm jest zaatakowany truciznami i substancjami nieorganicznymi, bakterie nie wystarczają i nasz system musi używać własnych 🦠, aby usunąć te zanieczyszczenia. W takim przypadku zachorujemy na grypę. Nasz organizm może wyprodukować do 300 000 różnych 🦠 dla 300 000 różnych toksyn i szkodliwych substancji. Każda komórka ma określony skład, a 🦠 należy modyfikować tak, aby usuwały tylko zaatakowaną część i nie niszczyły całej komórki ani nie zakłócały jej funkcji.

Ponownie, 🦠 nie są zaraźliwe i nie działają w ogóle, jak to sobie wyobrażają nasi obecni magicy medycyny. Bakterie i 🦠 – to nasze własne substancje, produkowane przez nasz własny system. Drobnoustroje są również naszymi własnymi i są pleomorficzne, co oznacza, że w razie potrzeby mogą zmieniać kształt, aby usunąć martwe lub uszkodzone części naszych komórek. Na przykład bakterie mogą przekształcić się w grzyby i ich zarodniki. Wszyscy mamy bakterie we krwi. Ale są po to, aby nam pomóc, a nie szkodzić lub zarażać.

Wszystkie te kłamstwa na temat szkodliwych bakterii i 🦠 zostały wymyślone przez przemysł farmaceutyczny, aby narzucić nam fałszywą i dysfunkcyjną teorię Pasteura.

W odpowiednim klimacie, zwykle w miesiącach zimowych i wiosennych, nasz organizm jest zwykle oczyszczany. To czyszczenie odbywa się w cyklach: może to być cykl 6-miesięczny, 2-letni lub inny. Wszystko zależy od tego, która część tkanki wymaga oczyszczenia. W sumie istnieją cztery typy tkanek: tkanka łączna, tkanka nabłonkowa, mięśnie i układ nerwowy. Na przykład wysypka skórna jest jednym ze sposobów oczyszczenia ludzkiego ciała. Polio to oczyszczanie rdzenia kręgowego.

Oczyszczanie to również odbywa się w cyklach, ale są one bardzo długie, ponieważ potrzeba kilku pokoleń ludzkich, aby zaistniała taka potrzeba, a wtedy oczyszczane są nie tylko jednostki, ale cała rasa ludzka. Łagodne polio pojawia się po około 28 latach, ale silna wersja pojawia się być może raz na 240 lat. Ostatnia fala polio miała miejsce tuż po drugiej wojnie światowej. Ale niewielu zdawało sobie sprawę, co ją poprzedziło. W tym czasie konserwy były sprzedawane w Ameryce.

W rezultacie ludzie zaczęli spożywać metale, które wpływały na układ nerwowy, który wykorzystuje duże ilości metalowych minerałów do przesyłania sygnałów, wykorzystując naszą własną energię elektryczną. Ponieważ my, ludzie, jesteśmy zasadniczo istotami elektrycznymi. Wkrótce w Ameryce wybuchł paraliż. Obecnie konserwy nie mają już tak częstego kontaktu z metalem, ponieważ puszki są zwykle pokryte od wewnątrz warstwą plastiku.

Ale to nie pomaga, bo plastik zawiera substancję chemiczną Bisfenol A, która ma znaczący szkodliwy wpływ na mózg, prostatę, szkodzi dzieciom i nienarodzonym, uszkadza tarczycę (spowalnia, otyłość) i dodatkowo powoduje raka, jest to również syntetyczny (kseno) estrogen. Tak więc jedna niewłaściwa substancja została zastąpiona inną, co może być nawet gorsze. 💉 i co w nich jest? Kiedy zdamy sobie sprawę, że każde 💉 zawiera aluminium, nikiel, rtęć, formaldehyd, eter i detergent, powinniśmy po prostu powiedzieć wszystkim, że 💉 jest całkowicie niepożądane.

Na przykład 🦠 AIDS został wyprodukowany w latach 1961-62 na Uniwersytecie Kalifornijskim. W tym celu wykorzystano wirus białaczki krowiej i 🦠 limfonomicznego owiec. Została dodana do 💉 przeciwko polio, a 125 milionów z tych 💉 zostało bezpłatnie przekazanych Afrykanom. W ciągu roku w Afryce było 95 milionów przypadków 🦠 AIDS, a 75 milionów ludzi zmarło. A gdy cała sytuacja osiągnęła apogeum, przybyli tu milionerzy z Zachodu i powiedzieli, że zaopatrzą Afrykanów w leki, co oznacza nieskuteczną chemioterapię, ale to bardzo kosztowne leczenie.

Afrykanie przyjęli chemioterapię przez co się niesamowicie zadłużyli. Kiedy nie mogli spłacić długu, milionerzy przybyli ponownie i subskrybowali afrykańskie zasoby mineralne. Tak więc dziś ogromne bogactwo mineralne Afryki należy do Banku Światowego. W ten sposób wszystkie 27 krajów afrykańskich zostało ograbionych z ich własnego bogactwa naturalnego.

Polio i 💉

Kiedy dr.Salk wymyślił 💉 przeciwko polio, około 1958 roku, polio praktycznie nie istniało w Ameryce. I nawet w szczytowym okresie choroby, kiedy była najgorsza, przypadała tylko jedna śmierć na 100 000 pacjentów, więc nikt nie alarmował o tym. A potem przyszło 💉, które wywołało kolejną, ogromną epidemię polio, której nazwę musieli szybko zmienić, aby nie odkryto, że jest to spowodowane 💉 . Nadali mu kilka nazw, takich jak aseptyczne zapalenie opon mózgowych, zespół Guillain-Barré lub porażenie wiotkie.

Inne kraje nie miały epidemii polio, ponieważ nie zostały jeszcze 💉. Reporter, który ze względu na anonimowość nie publikuje swojego nazwiska w filmie, mówi, że trzykrotnie zastosowano 💉 przeciwko polio. On sam, kiedy otrzymał trzecią dawkę, w ciągu kilku dni miał dusznicę bolesną i cukrzycę. Mówi dalej, że podczas studiów medycznych na paryskiej Sorbonie próbowali różnych 💉 na zwierzętach. Żadne 💉 zwierzę nie przeżyło; wszystkie zginęły w wyniku wstrząsu anafilaktycznego wywołanego 💉. Podobnie działają inne 💉.

Nawet bez dodatkowych trucizn, metali i szkodliwych substancji w organizmie 💉 osoby nie tylko dochodzi do wstrząsu anafilaktycznego, ale również obce 🦠 danej choroby wywołują tę chorobę. Dlatego wszystkie osoby 💉 zachorują na dokładnie tę chorobę, przeciwko której zostały 💉 , a infekcja może utrzymywać się przez kilka tygodni po 💉.

Bez 💉 🦠 zwierzęce nie mogą zarazić ludzi, robi to 💉 . Wszystkie choroby – świńska grypa, ptasia grypa i inne grypy były produkowane laboratoryjnie i wstrzykiwane ludziom. W przeciwnym razie nikt by ich nie „złapał”.

Jak wygląda taki 🦠 ? Trudno powiedzieć, ponieważ żaden z nich nie został jeszcze odizolowany, więc nikt go jeszcze nie widział. Jak już wspomniano, 🦠 nie żyją. Zdjęcia przedstawiają typowe reprezentacje 🦠 , ale nie tak wygląda prawdziwy 🦠 . Ponieważ jest to zawsze grafika.

To nic innego jak wyraz artystyczny utalentowanego artysty, który coś tam namalował, w najlepszym przypadku to komórki i ich typowe endogenne cząsteczki mają zawierać te rzekome 🦠. 🦠, co widać w mikroskopie elektronowym, nie są kolorowe: są czarno-białe.

Wszystkie 🦠 wszystkich ważnych, tak zwanych chorób zakaźnych, takich jak, Ebola, opryszczka, masern, odra, HIV, grypa, polio, ospa wietrzna, zika, choroba szalonych krów, SARS – wszystkich tych 🦠 nikt nigdy nie widział !

Po prostu nie istnieją. 🦠 po wyizolowaniu nazywany jest „złotym standardem”. Złoty standard można następnie zastosować w testach PCR i porównać z materiałem uzyskanym od pacjentów. To, co obecnie porównuje test PCR, i to, co jest używane zamiast złotego standardu, to nie obcy 🦠, ale ludzkie lub nasze własne komórki. Oczywiście, kiedy porównuje nasze własne komórki z próbką innych naszych komórek, prawie każdy ma koronę! Logiczne! W oparciu o złoty standard odpowiednie agencje będą również udzielać zgody na 💉.

Ale gdy brakuje złotego standardu, nic z tego nie można zrobić i praktycznie można powiedzieć, że taki wirus nie istnieje. Istnienie 🦠 potwierdzają tak zwane założenia Kocha , czyli kroki naukowe składające się z trzech etapów.

  • Mikroorganizm lub inny patogen musi być obecny we wszystkich przypadkach tej samej choroby.
  • Ten patogen można wyizolować z chorego nośnika i można go dalej hodować w warunkach laboratoryjnych.
  • Patogen wyhodowany w warunkach laboratoryjnych musi wywołać tę samą chorobę po 💉 zdrowego zwierzęcia laboratoryjnego. Do tej pory nic z tego nie miało miejsca w przypadku korona🦠. Więc ten wirus po prostu nie istnieje.

Dr. Stefan Lanka, 🦠olog i biolog molekularny, od wielu lat podejrzewał, że wirus HIV w ogóle nie istnieje. Z biegiem czasu doszedł do szokującego odkrycia, że nie tylko HIV, ale także żaden inny obecnie poważny dla zdrowia wirus nie został nigdy wyizolowany, więc nie istnieje.

Dlatego ogłosił konkurs, w którym był gotów przekazać 100 000 dolarów komuś, kto dostarczy mu dowód na istnienie tych 🦠. Do dziś nikt nie otrzymał pieniędzy, nikt nie był w stanie udowodnić ich istnienia.

Podsumowując, teoria 🦠 jest TYLKO koncepcją istniejącą na kartce papieru!

Ostatnie wpisy

NAJWIEKASZA TAJEMNICA NOWOCZESNEJ FARMACJI 鈥 CZY 馃 NAPRAWD臉 ISTNIEJ膭 ?

11 lutego 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania NAJWIEKASZA TAJEMNICA NOWOCZESNEJ FARMACJI 鈥 CZY 馃 NAPRAWD臉 ISTNIEJ膭 ? zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

MASO艃SKI 鈥漅APORT Z 呕ELAZNEJ G脫RY鈥 鈥 JAK POKOJOWYMI METODAMI ZNIEWOLI膯 LUDZKO艢膯. 22 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NAJWIEKASZA TAJEMNICA NOWOCZESNEJ FARMACJI 鈥 CZY 馃 NAPRAWD臉 ISTNIEJ膭 ?
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰