Otwórz oczy

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.
Tajemnicze bliźniacze planety pojawiły się na nocnym niebie nad Dubajem 86

Kilka dni temu na niebie nad Dubajem w nocy pojawiło się bardzo dziwne zjawisko. Mieszkańcy Dubaju byli zdumieni, gdy zobaczyli na nocnym niebie dwa gigantyczne obiekty, podobne do planet. Obrazy tajemniczego zjawisko to rozeszło się szybko w mediach społecznościowych.

Bliźniacze planety pojawiły się na nocnym niebie nad Dubajem

Kilka dni temu w Internecie krążyły oszałamiające zdjęcia dwóch gigantycznych planet na niebie dostrzeżonych nad Dubajem. Nie jesteśmy do końca pewni, gdzie mogło się to zdarzyć, ale niektórzy uważają, że może to być Al Qudra w Dubaju. Jeśli nie widziałeś „gigantycznej planety”, oto jak wyglądało to dziwne zjawisko:

Naoczni świadkowie wysunęli wiele założeń, takich jak zjawisko „podwójnego księżyca”, teorii, w której uważają, że niektóre planety mogą wyglądać tak duże jak księżyc, ze względu na ostatnie ustawienie między gwiazdami.

Inni sugerują, że te dwa obiekty są częścią systemu Nibiru lub UFO zamaskowanych jako ciała niebieskie. 

Niektórzy eksperci stwierdzili, że takie zrównanie Księżyca z innymi planetami, np. Obserwowane w Dubaju, są dość rzadkie i występują tylko RAZ na 800 lat.

Jednym z bardziej „realistycznych” wyjaśnień było że jest to hologram. Niewykluczone, że wyjaśnienie to jest trafne, gdyż dzień później lokalne władze podały do ​​publicznej wiadomości, że jest to prezentacja hologramów satelitów Marsa, które jakaś kancelaria zaaranżowała w celu pokazania w przyszłości nowych holograficznych projektów  – satelita ZEA wysłany na Marsa przez Japończyków:

W tej chwili nie ma jednak ostatecznej odpowiedzi na temat tego, co mieszkańcy Dubaju widzieli na nocnym niebie, ale jedno jest pewne, to wszystko jest bardzo dziwne.

Udostępnij

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.

Globalna Świadomość11 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPODZIEMNY ŚWIAT PRAWDZIWYCH PANÓW ZIEMI.Następny artykułPRZPOWIEDNIE Z ”ZOHAR” – RABINI OSTRZEGAJĄ – NADCHODZĄ 3 DNI CIEMNOŚCI, CISZY I BRAKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?