Otwórz oczy

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.

Tajemnicze bliźniacze planety pojawiły się na nocnym niebie nad Dubajem 86

Kilka dni temu na niebie nad Dubajem w nocy pojawiło się bardzo dziwne zjawisko. Mieszkańcy Dubaju byli zdumieni, gdy zobaczyli na nocnym niebie dwa gigantyczne obiekty, podobne do planet. Obrazy tajemniczego zjawisko to rozeszło się szybko w mediach społecznościowych.

Bliźniacze planety pojawiły się na nocnym niebie nad Dubajem

Kilka dni temu w Internecie krążyły oszałamiające zdjęcia dwóch gigantycznych planet na niebie dostrzeżonych nad Dubajem. Nie jesteśmy do końca pewni, gdzie mogło się to zdarzyć, ale niektórzy uważają, że może to być Al Qudra w Dubaju. Jeśli nie widziałeś „gigantycznej planety”, oto jak wyglądało to dziwne zjawisko:

Naoczni świadkowie wysunęli wiele założeń, takich jak zjawisko „podwójnego księżyca”, teorii, w której uważają, że niektóre planety mogą wyglądać tak duże jak księżyc, ze względu na ostatnie ustawienie między gwiazdami.

Inni sugerują, że te dwa obiekty są częścią systemu Nibiru lub UFO zamaskowanych jako ciała niebieskie. 

Niektórzy eksperci stwierdzili, że takie zrównanie Księżyca z innymi planetami, np. Obserwowane w Dubaju, są dość rzadkie i występują tylko RAZ na 800 lat.

Jednym z bardziej „realistycznych” wyjaśnień było że jest to hologram. Niewykluczone, że wyjaśnienie to jest trafne, gdyż dzień później lokalne władze podały do ​​publicznej wiadomości, że jest to prezentacja hologramów satelitów Marsa, które jakaś kancelaria zaaranżowała w celu pokazania w przyszłości nowych holograficznych projektów  – satelita ZEA wysłany na Marsa przez Japończyków:

W tej chwili nie ma jednak ostatecznej odpowiedzi na temat tego, co mieszkańcy Dubaju widzieli na nocnym niebie, ale jedno jest pewne, to wszystko jest bardzo dziwne.

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.

11 lutego 2021 / Możliwość komentowania TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM. została wyłączona

Może Ci się spodobać

DYNASTIA ROTHSCHILDÓW TRZYMA W GARŚCI POLSKĘ. 2 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.
  • Może Ci się spodobać