Przekraczając Rubikon

10 DNI CIEMNOŚCI W BIAŁYM DOMU – ODKOPYWANIE PODZIEMNYCH BAZ NA CAPITOLU I FAŁSZYWY PREZYDENT.

Coraz więcej alternatywnych mediów w USA nie powiązanych z Q-anon, mówi się, że ogromne ilości dzieci i dorosłych zostały uratowane z tuneli pod Białym Domem. A Donald Trump jest wymieniany jako 19. Prezydent „Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki”, a superkomputery Pentagonu powinny być w stanie dostarczyć dokładnych informacji o każdym głosie oddanym w kontrowersyjnych wyborach prezydenckich. Wszystko to zostało szczegółowo omówione w rozmowie między Davidem Zublickiem a Simonem Parkesem.

Cokolwiek dzieje się w Białym Domu, jedno można już powiedzieć na pewno – Joe Bidena nie ma w Gabinecie Owalnym.

”Pracuje” on w Białym Domu w Castle Rock Studios, należącym do Amazon, z mniejszym lub większym powodzeniem gra tam prezydenta USA. Jeff Bezos musiał z tego powodu zrezygnować ze swojego stanowiska. Znajduje się tam również pomieszczenie na briefing prasowy. Dziennikarze zadają nowej – starej – rzeczniczce prasowej Jen Psaki pytania, na które odpowiedziała bardzo wymijająco. W każdym razie żaden z nich nie wydaje się być zaskoczony dziwnym otoczeniem w którym przyszło im pracować. To jest prawdopodobnie miejsce, w którym są tworzone fałszywe wiadomości dla lewicowych programów dezinformacji takich jak CNN czy NBC.

W Białym Domu było ciemno przez ponad 10 dni, ale na zewnątrz rozpętało się piekło.

Według doniesień na miejsce podjechały kolumny autobusów , zabrano dorosłych i wiele dzieci. A pomiędzy nimi zawsze była policja i wojsko. Kontenery i trybuny przypominające plac budowy częściowo zasłaniały widok i od tego czasu zostały już zdemontowane.

David Zublick ujawnia tajemnicę ogromnego placu budowy na swoim kanale „Dark Outpost”

https://beforeitsnews.com/prophecy/2021/02/new-simon-parkes-children-rescued-under-the-white-house-via-dark-outpost-2518453.html

Teraz możemy poznać prawdziwy powód, dla którego Biały Dom stał się ciemny przez kilka dni po fałszywej inauguracji Joe Bidena i Kamali Harris 20 stycznia.

Odkryto też szokujące filmy wideo przedstawiające ludzi, którzy spędzili długie okresy czasu w Waszyngtonie w tajnych śledztwach ujawniają, że tysiące dzieci zostały uratowane z bunkrów pod Białym Domem i Kapitolem Stanów Zjednoczonych.

Prezydent Donald Trump był bardzo świadomy zakresu wykorzystywania seksualnego dzieci i handlu ludźmi, a także globalistycznej agendy Deep State i wiemy, że walczył dzielnie. W rzeczywistości pięć milionów dzieci zostało uratowanych w samych Stanach Zjednoczonych podczas prezydentury Donalda Trumpa. Próbował też postawić przed sądem tych, którzy skrzywdzili te dzieci.

Ale dopiero kilka dni po skradzionych wyborach Trump dowiedział się o bunkrach i tunelach tuż pod jego stopami.

Nie wiedział o tunelach pod ogrodem różanym, o tych jaskiniach, bunkrach i laboratoriach. Gdy tylko się o tym dowiedział, zdał sobie sprawę, że nie ma czasu do stracenia na wdrażanie planu ratowania dzieci i dorosłych. Jak się okazało, informacja pochodziła z bardzo szokującego źródła.

Jeffrey Epstein wciąż żyje i dostarczył wielu informacji w zamian za lepsze warunki odsiadywania wyroku.

Były Brytyjski parlamentarzysta Simon Parkes ujawniający sprawę, ma doskonałe kontakty w Wielkiej Brytanii i USA. Jego matka pracowała dla brytyjskiego Secret Service MI5 w latach 1965-1979, a właściwie dla Amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Jej zadaniem było wpisywanie dokumentów związanych z rozbitymi UFO, które spadły na cały świat, a następnie zostały uratowane przez amerykańskie siły specjalne.

Zostaw za sobą iluzję świata, który myślisz, że znasz …

Simon Parkes mówi również o tunelach. Te podziemne bunkry w stylu wojskowym (DUMBS – Deep Underground Military Bases) zostały zbudowane dla George’a Herberta Walkera Busha i były używane przez Busha i kolejnych prezydentów Billa Clintona i Baracka Obamę oraz kilku prominentnych członków obu Izb Kongresu.

Ten system tuneli prowadził z Kapitolu do Białego Domu …

Miliarder i pedofil Epstein rzekomo zmarł z powodu samobójstwa w swojej celi więziennej na Manhattanie, ale w rzeczywistości Epstein został usunięty przez wojsko i zabrany do nieujawnionego miejsca poza Stanami Zjednoczonymi i przesłuchany.

W zamian za obietnicę wolności i wygodnego życia, zdradził w pełnym ujawnieniu globalistyczną kabałę i jej liczne macki, w tym Watykan, Londyn i Waszyngton, DC, a plany systemu tuneli i głębokich podziemnych baz stały się również dostępne dla pozowały władze robocze.

Simon Parkes mówi również o wyborach, wojsku Trumpa, które kontroluje rząd, fałszywej inauguracji, Covid-19 i UFO.

Kiedy przyszło do głosowania w wyborach na prezydenta USA, środku nocy nagle dodan dziesiątki tysięcy fałszywych głosów. Odkryto to kiedy maszyny do głosowania Dominium (Made in China) biorące udział w oszustwach wyborczych zostały skonfiskowane we Frankfurcie wkrótce po wyborach, Dyrektor CIA, Gina Haspel, która była tam współpracująca z Dominion, została aresztowana.

Czy Trump może ponownie objąć prezydenturę?

Simon Parkes odpowiada: Rozumiem, że istniał kiedyś akt zwany Ustawą Dystryktu Kolumbii z 1871 roku, który został podpisany przez ówczesnego prezydenta Ulyssesa Granta – był to ostatni prezydent na mocy starej konstytucji Stanów Zjednoczonych. Potem Stany Zjednoczone stały się firmą. Po 1871 roku każdy prezydent wybrany po Ulysses Grant był zasadniczo prezydentem nielegalnym.

Donald Trump byłby faktycznie 19. prezydentem „Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki”

Tak, nie podoba mi się określenie nielegalni prezydenci … ale myślę, że możemy powiedzieć, że Biden jest nielegalnym prezydentem, ponieważ oszukańczo doszedł do tego, co możemy powiedzieć, że istnieje różnica między byciem prezydentem republiki a prezydentem firma.

Wszyscy ci prezydenci po Ulyssesie Grancie byli prezesami lub dyrektorami Towarzystwa Stanów Zjednoczonych

Co oznaczało, że tak naprawdę nie byli tam dla dobra ludzi, ale dla dobra świata biznesu, świata korporacji i wszystkich innych graczy, którzy do niego należą. 

To tyle, jeśli chodzi o wywiad Davida Zublicka z Simonem Parkesem.

Będziemy więc przygotowani na wiele niewiarygodnych objawień i będziemy musieli uznać niektóre teorie spiskowe za ugruntowaną praktykę. Ci, którzy jeszcze nie opuścili swojej strefy komfortu i spojrzeli rzeczywistości w oczy, wkrótce nie będą już mogli uniknąć masowego kwestionowania ich światopoglądu.

Jakby rok 2020 wraz z pandemią nie zaskoczył świata wystarczająco, rok 2021 mógłby być lepszy …

Tylko prawda może stać się podstawą zupełnie nowego społeczeństwa z nowym systemem finansowym, złotym standardem, nowymi formami rządów i sprawiedliwym systemem gospodarczym zwanym GESARA dla najwyższego dobra ze wszystkich. Przygotowania do tego podobno już trwają ….

Ostatnie wpisy

Kategorie

10 DNI CIEMNOŚCI W BIAŁYM DOMU – ODKOPYWANIE PODZIEMNYCH BAZ NA CAPITOLU I FAŁSZYWY PREZYDENT.

21 lutego 2021 / Możliwość komentowania 10 DNI CIEMNOŚCI W BIAŁYM DOMU – ODKOPYWANIE PODZIEMNYCH BAZ NA CAPITOLU I FAŁSZYWY

Może Ci się spodobać

FUKUSHIMA – CZY NISZCZYCIELSKA POWÓDŹ W 2011 ROKU BYŁA FIKCJĄ ? 15 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • 10 DNI CIEMNOŚCI W BIAŁYM DOMU – ODKOPYWANIE PODZIEMNYCH BAZ NA CAPITOLU I FAŁSZYWY PREZYDENT.
  • Może Ci się spodobać