AGENDA 2030

JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA ”CO¥IDOWE DZIECI” – ŚWIAT JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY.

W Polsce mamy głupich rodziców, równie głupich nauczycieli , jacy wychowali i wykształcili masę debili. Przerażające jest to że dzieciom zakładają maseczki podobno wykształceni rodzice.

W nauce socjologii od lat znany jest mechanizm konsekwencji wyboru. Ktoś kto dokona złego wyboru, wyrządzi krzywdę nigdy nie przyzna się do błędu, będzie kłamał, kręcił, bronił do upadłego swojej decyzji.

Badania przeprowadzone na reprezentatywnej grupie dzieci wykazują że dzieci, do 10 roku życia, noszą maseczki co najmniej 5-8 godzin dziennie, z czego kilka godzin w szkole ! Trzeba być kompletnym idiotą żeby nie zdawać sobie sprawy z tego że w tym czasie dochodzi do poważnego niedotlenienia młodziutkiego organizmu, jakie będzie miało w przyszłości porażające skutki.

U dzieci które nosiły maseczki przez 3,5 godziny dziennie wystąpiły : drażliwość (60%), ból głowy (53%), trudności z koncentracją (50%), mniej radości z życia (49%), niechęć z uczęszczania na zajęcia w szkole/przedszkolu (44%), złe samopoczucie (42%), zaburzenia w nauce (38%) oraz zmęczenie (37%).

Rodzice zgłaszali również, że obowiązek noszenia maseczki wzbudza w dzieciach panikę i lęk. Młody organizm rośnie, potrzebuje dużo energii,. Biochemia jest w młodych ciałach bardzo szybka, potrzebują dużo tlenu. Nie potrzebuję wieloletnich badań, rodzice którzy nałożyli maski swoim dzieciom skrócili im życie o 20-30 lat. Sądzę że to „covidowe” pokolenie dzieci będzie umierać w wieku 25-40 lat.

De – populacja została zaprojektowana z kalkulatorem w ręku, tylko skończony idiota rzuciłby się na ludzi. Oto przykład. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci w USA zostało 💉 przeciwko polio zakażoną 🦠 SV40. Nosicielami tego 🦠 są małpy, najczęściej w nerkach.

Dla małp 🦠 jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji 💉 używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest 🦠 SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała 🦠 pozostaje uśpiony. Ożywa po 30-50 latach i wywołuje raka. Po 30-40 latach doszło w USA do eksplozji raka.

Nikt nie połączy choroby ze szczepieniem sprzed 30-40 lat.

Tak umarł znany aktor Patrick Swayze. Oni doskonale wiedzą jakie skutki wywoła noszenie masek i maseczek u dzieci. Prowadzono kompleksowe badania w tym względzie w Azji po 🦠 sars cov-1 , który był poligonem doświadczalnym dla obecnej pandemii.

Nikt jednak nie ujawnił tych danych, bo nie upublicznia się wiedzy o narzędziach holo – caustu. Tylko w USA w latach 2016-2019 różnica w umieralności z powodu raka między mieszkańcami najbiedniejszych i najzamożniejszych stanów wzrosła o 20 procent.

To jest właśnie naukowa eksterminacja jakiej nie wychwyci ogromna większość populacji. Wystarczy upośledzenie służby zdrowia i biedni będą masowo umierać. Nie inaczej będzie z dziećmi noszącymi maski z niższych warstw społecznych, gdzie rodzice nie są w stanie ocenić indywidualnie zagrożenia i ufają państwu i jego instytucjom. Przypomnę że to państwo i jego instytucje kontrolują właśnie bogaci.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA ”CO¥IDOWE DZIECI” – ŚWIAT JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY.

23 lutego 2021 / Możliwość komentowania JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA ”CO¥IDOWE DZIECI” – ŚWIAT JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ZBANOWANY SERIAL ”UTOPIA” – JAK ELITY POKAZAŁY NAM PANDEMICZNY ŚWIAT TUŻ PRZED KRYZYSEM C/19. 24 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA ”CO¥IDOWE DZIECI” – ŚWIAT JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY.
  • Może Ci się spodobać