extra-terrestrial

TAJEMNICZE ”CZARNE KULE” SPADAJĄCE NA ZIEMIĘ Z KOSMOSU.

Od dziesiątków lat uczeni badają tajemnicze metalowe kule, które są znajdowane w różnych punktach naszej planety i w różnych okolicznościach. Czasem odkrywane są w warstwach geologicznych datowanych na 3 mln lat, a czasem po prostu spadają z nieba.

Chyba pierwsze takie znalezisko, o którym zachowały się pisemne wzmianki, pochodzi z 1802 r. Na świeżo zaoranym polu w pobliżu miasta Lejdy (Leiden) w zachodniej Holandii znaleziono wtedy dziwną kulę. Ludzie odnieśli ją do słynnego na całą Europę uniwersytetu (najstarszy w Holandii – założony w 1575 r.), ale uczeni z Lejdy nie potrafili ani wyjaśnić, co to jest za przedmiot, ani określić, z jakiego materiału jest zrobiony. Ostatecznie kulę zrabowali napoleońscy żołnierze i ślad po niej zaginął.

Bez wieści zaginęła też kula znaleziona w monarchii Austro-Węgierskiej podczas pierwszej wojny światowej. Był to przedmiot idealnie okrągły, o średnicy ok. 12,5 cm. Powierzchnię miała ta kula gładką, a była tak twarda, że ani rozciąć się jej nie dało, ani choćby lekko zdeformować. Austriacy uznali, że jest to tajny wyrób rosyjskich metalurgów, którzy stworzyli jakiś nowy, supermocny stop i oddali kulę na badania do Niemiec, gdzie też i zaginęła.

Trzy leżące obok siebie metalowe kule odkryto w 1963 r. na australijskiej pustyni. Wszystkie miały średnicę 35 cm i ważyły po ok. 6 kg. Powłoka kul była jakby wypolerowana, bez śladów łączących połówki szwów i bez uszkodzeń. Australijskim uczonym nie udało się rozgryźć tajemnicy osobliwych przedmiotów i wysłali kule do USA do dalszych badań.

W 1963 r. argentyński badacz A. Schneider zademonstrował na konferencji prasowej w Buenos Aires 22-centymetrową metalową kulę znalezioną na północy Argentyny. W obecności dziennikarzy uczony przez kwadrans bezskutecznie próbował zrobić na niej choćby jedną rysę. Według A. Schneidera, była to jedna z czterech znalezionych kul. Uczony opowiedział o próbach zbadania wnętrza kuli z zastosowaniem najnowocześniejszych metod, łącznie z działaniem na nią skrajnie niskimi i skrajnie wysokimi temperaturami. Wszystkie metody okazały się nieskuteczne.

Tajemnicze kule trafiają się również na terenie Rosji. W 1975 r. na polu jednej z wiosek obwodu swierdłowskiego małżeństwo N. natknęło się na metalową kulę o średnicy 19-20 cm i masie około 3 kg. Kula była gładko wypolerowana, bez szwów i zarysowań. Zdecydowawszy, że to coś upadło z przelatującego samolotu, małżonkowie zabrali znalezisko do domu. Po pewnym czasie zauważyli, że kula wydaje dziwne dźwięki, przypominające warczenie, kiedy oni włączają głośną muzykę. Najcichszym miejscem w domu był pokój teściowej i za jej zgodą przeniesiono tam niezadowoloną z hałasów kulę.

Kobieta cierpiała na bóle głowy i dlatego nie pozwalała u siebie na głośną muzykę. Wkrótce odkryła, że kula posiada właściwości lecznicze: usuwa bóle głowy i pleców. Starsza kobieta widząc poprawę swego zdrowia pod wpływem tajemniczej kuli przestała brać przepisane przez lekarza lekarstwa. Mało tego, zaczęli schodzić się do niej sąsiedzi, których też leczyła bezpłatnie z pomocą „gościa z niebios”. Domownicy nie byli z tego ciągłego zamieszania w domu zachwyceni i gospodarz wysłał list do redakcji miejscowej gazety, informując o znalezisku. Przyjechali wkrótce ludzie z kompetentnych organów i kulę zabrali. Gdzie się teraz znajduje – nie wiadomo.

Niektórzy badacze dopatrują się pokrewieństwa tych obiektów z niezwykle starymi metalowymi kulami, które od czasu do czasu są znajdowane w południowoafrykańskich kopalniach zachodniego Transwalu. Wiek warstw skalnych, z których wydobywają kule, wynosi około 2,8 mld lat. Archeolodzy badający znaleziska nie wątpią w ich sztuczne pochodzenie. Osobliwe kule, których już koło setki znaleźli afrykańscy górnicy, mają średnicę rzędu 2,5 – 10 cm.

W tamtym prekambryjskim okresie, z którego pochodzą skały, nie istniał jeszcze człowiek, a jednak widoczne są na kulach ślady sztucznej obróbki, nacięcia i wyżłobienia. Niektóre z transwalskich kul mają kształt jajka. Wzdłuż obwodu wielu z nich przechodzą równoległe bruzdy. Jedne kule są w pełni metalowe, inne zaś w środku puste, z włóknistą substancją wewnątrz. Kule można zobaczyć w muzeum w pobliżu Johannesburga. Te i inne podobne tajemnicze przedmioty znalezione głębokich szybach, nie tylko afrykańskich, cieszą się ogromnym popytem wśród kolekcjonerów.

BADAŃA OBIEKTÓW.

W 1983 r. czasopismo Vounder opublikowało wyniki badań kuli znalezionej współcześnie w USA. Powierzchnia kuli była wykonana ze stopu, którego podstawę stanowił tytan i inne metale ziem rzadkich. Takiego stopu nie da się otrzymać obecnie dostępnymi metodami. Prześwietlenie rentgenowskie wykazało, że kula zawiera wewnątrz okrągłe obiekty, być może również kuliste.

Nie ma wątpliwości, że tajemnicze kule mają związek z innymi niewyjaśnionymi zjawiskami. W archiwach badaczy jest wiele świadectw obserwacji kulistych UFO niewielkich rozmiarów (nawet wielkości piłki tenisowej). Możliwe, że tego rodzaju obiekty stanowią zdalnie sterowane sondy zwiadowcze. Być może, niektóre z nich wychodzą spod kontroli i spadają na ziemie, gdzie są znajdowane.

Nie wykluczone też, że te sondy nawet nie w pełni sprawne, podtrzymują łączność ze swymi twórcami, a ci (podobnie jak poprzez wszczepiane ludziom implanty) prowadzą skrytą obserwację mieszkańców planety Ziemia. A jeśli chodzi o oficjalną naukę, to uważa ona kule za twory naturalne. Tyle tylko, że nie wyjaśnia, jak one same się utworzyły.

NANOORBY Z DZIWNYMI SUBSTANCJAMI

Warto przypomnieć, że istnieją badania naukowców, którzy twierdzą, że 🦠 , który teraz dręczy ludzkość, przybył z kosmosu. I to nie jest zwykły wirus, zmienia kod genetyczny ludzkości i nikt nie wie, jakie będą tego konsekwencje.

Zdaniem naukowców ten tajemniczy wirus „spał przez wiele temu lat, zanim został aktywowany”, ale kiedy po raz pierwszy uderzył w naszą planetę? Może odpowiedź na to pytanie tkwi w wydarzeniach, które wydarzyły się nie tak dawno temu, w 2015 roku?

W styczniu 2015 roku wspólny zespół naukowców z Uniwersytetu Buckingham i Uniwersytetu w Sheffield odkrył malutki, ale bardzo interesujący obiekt. Naukowcy wysłali balon na wysokość 27 kilometrów, aby zebrać próbki kurzu i innych cząstek. I znaleźliśmy coś interesującego.

Malutka metalowa kulka grubości ludzkiego włosa zderzyła się z powierzchnią pobieracza próbek przymocowanego do kulki, pozostawiając niewielkie wgłębienie. Sugeruje to, że kula poruszała się z dużą prędkością. 

„Kula uwięziona w próbniku stratosferycznym utworzyła mały krater, małą wersję dużego krateru, który uderzył w Ziemię i zabił dinozaury. 

Ten krater uderzeniowy potwierdza, że ​​kula przybyła na Ziemię z kosmosu. Obiekt z Ziemi nie może poruszać się z taką prędkością, spadając z powrotem na ziemię. 

Kto wysłał z kosmosu tytanowe kule z tajemniczą czarną cieczą na Ziemię?  2

Analiza rentgenowska sfery wykazała, że ​​została wykonana z tytanu ze śladami wanadu. 

Tytan jest jednym z najtwardszych metali znanych człowiekowi i ma dość wysoką temperaturę topnienia. To doprowadziło Wainwrighta i jego zespół do wniosku, że kula mogła być wyprodukowana i miała nieziemskie pochodzenie. 

Powierzchnia kuli pokryta była „matową warstwą przypominającą grzybnię” oraz czarnym płynem biologicznym „wyciekającym ze środka”. Organiczne składniki zaskoczyły naukowców. 

Pomimo „ogólnie przyjętej i jedynej prawdziwej linii nauki” zmaga się ona z teoriami, które przemawiają za życiem przyniesionym przez meteoryty, analizy i próbki bakterii z górnych warstw stratosfery, a także badania ekstremofilów sugerują coś innego.

Dowód, że Ziemia jest w ciągłej wymianie z kosmosem, będzie miał wpływ nie tylko na nasze zrozumienie pochodzenia życia, ale także na obce wirusy, które mogą być ważne dla naszego rozwoju, a nawet przetrwania. 

Wainwright podejrzewa, że ​​ta sfera może świadczyć o jawnej panspermii, a nawet celowym rozprzestrzenianiu się życia we wszechświecie. 

Francis Crick, laureat Nagrody Nobla za wkład w odkrycie struktury cząsteczki DNA, podzielał te same poglądy. 

Sama ludzkość może stworzyć nowe życie za pomocą jednej kapsuły wysłanej we właściwe miejsce we właściwym czasie. Nawet jeśli teraz jest to fantastyczne, nie ma nic trudnego w pomyśle wysłania karawany mikrobów pod żagiel słoneczny.

Hipoteza ukierunkowanej panspermii rodzi kilka uzasadnionych pytań. Czy życie zostało celowo zasiane na Ziemi? 

Czy wysłała ją dostatecznie zaawansowana cywilizacja ponad trzy i pół miliarda lat temu, kiedy nasza planeta była młoda i sterylna? 

Jak możemy znaleźć odpowiedź na to pytanie? Od wczesnych lat osiemdziesiątych niektórzy sugerowali, że celowe zasianie życia można by udowodnić, gdyby kod genetyczny pierwszych mikroorganizmów na Ziemi zawierał „charakterystyczne komunikaty sygnaturowe” jako znak rozpoznawczy wczesnych inżynierów. 

W 2013 roku grupa fizyków znalazła pośrednie potwierdzenie tego. Więc obcy kod jest ukryty w naszej genetyce?

Według dwóch naukowców z Kazachstanu, Vladimira Cherbaka i Maxima Makukova, tak właśnie jest. Uważają, że nasz kod genetyczny zawiera pozaziemski sygnał, który został zakodowany miliardy lat temu przez zaawansowanych technologicznie kosmitów. 

Nie jest tajemnicą, że DNA jest dość potężnym sposobem przechowywania informacji. Naukowcy szukali kodu zawartego w ludzkim DNA, którego nie można wyjaśnić ewolucją darwinowską, i nazwali go „biologicznym poszukiwaniem życia pozaziemskiego”. 

Co ciekawe, ludzki genom częściowo wspiera ich teorię. Kazachscy naukowcy doszli do wniosku, że ustalone przez nich DNA może mieć nawet dziesięć miliardów lat. Ale wiek Ziemi nie przekracza 4,5 miliarda lat.

Jeśli przyjmiemy, że w 2015 roku naukowcy przypadkowo zarejestrowali „zasiew” Ziemi obcym wirusem, który po wejściu do nadającego się do zamieszkania środowiska na okupowanej przez nas planecie – ludziach i zaczął zmieniać nasz kod genowy, to powstaje pytanie – kto wysłał nam te kule z głębin kosmosu, a co najważniejsze – jaki jest cel tych tajemniczych pozaziemskich cywilizacji?

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICZE ”CZARNE KULE” SPADAJĄCE NA ZIEMIĘ Z KOSMOSU.

24 lutego 2021 / Możliwość komentowania TAJEMNICZE ”CZARNE KULE” SPADAJĄCE NA ZIEMIĘ Z KOSMOSU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

DLACZEGO ANUNNAKI OPUŚCILI ZIEMIĘ ? 12 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICZE ”CZARNE KULE” SPADAJĄCE NA ZIEMIĘ Z KOSMOSU.
  • Może Ci się spodobać