Otwórz oczy

KENNEDY JR. KONTRA ZUCKERBERG – POCZĄTEK WALKI Z CENZURĄ MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

KENNEDY JR. KONTRA ZUCKERBERG – POCZĄTEK WALKI Z CENZURĄ MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Zespół prawny CHD, kierowany przez Roberta F. Kennedy’ego Jr., pozywa Facebooka, Marka Zuckerberga i trzech tak zwanych „weryfikatorów faktów” Facebooka za cenzurę sponsorowaną przez rząd i oszustwa elektroniczne.

CHD złożyła w sądzie federalnym w San Francisco  pierwszy pozew oskarżający Facebooka i trzy organizacje weryfikujące fakty, o oczernianianie i ocenzurowane wypowiedzi w dziedzinie zdrowia publicznego.

CHD to grupa monitorująca non-profit, która śledzi korupcję w agencjach federalnych, takich jak Centers for Disease Control and Prevention (CDC), Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Federalna Komisja Łączności (FCC) i wykrywa nadużycia w branży farmaceutycznej i telekomunikacji.

Organizacja jest częstym krytykiem  5G,  a także niektórych wytycznych dotyczących szczepionek, które według nich przedkładają zyski wielkich firm farmaceutycznych nad zdrowie publiczne. CHD ostro skrytykował korupcję władz w WHO, CDC i FCC.

Według  skargi  CHD Facebook ma konszachy z przemysłem farmaceutycznym i własnymi organami ds. Zdrowia oraz jest ekonomicznie zaangażowany we wspieranie rozwoju technologii 5G. Facebook cenzuruje obecnie stronę CHD, mając na celu wyjaśnienie faktów na temat szczepionek, i działań w sferze zdrowia publicznego.

Facebook przyznaje, że koordynuje swoją kampanię cenzury z WHO

Podczas gdy poprzednie orzeczenia sądowe potwierdziły prawo Facebooka do cenzurowania swoich stron, CHD twierdzi, że wszechobecna współpraca rządu z Facebookiem sprawia, że ​​cenzura stanowi naruszenie Pierwszej Poprawki.

Rola rządu w cenzurowaniu Facebooka o wiele głębiej.

Cenzura Facebooka rozpoczęła się na  wniosek  potężnego demokratycznego kongresmana i przewodniczącego Komisji Wywiadu Adama Schiffa, który w marcu 2019 roku poprosił Facebooka o stłumienie i usunięcie treści internetowych, które są krytyczne wobec państwowej polityki szczepień.

Facebook i Schiff używają terminu „dezinformacja” jako eufemizmu dla wszelkich stwierdzeń, które nie są zgodne z oficjalnymi stanowiskami rządu.

WHO wydała komunikat prasowy zalecający Facebookowi koordynowanie trwającej kampanii cenzurowania z urzędnikami zdrowia publicznego.

Tego samego dnia Facebook opublikował „etykietę ostrzegawczą” na stronie CHD, sugerując, że treść CHD jest niedokładna i instruując zwolenników CHD, aby skontaktowali się z CDC w celu uzyskania „wiarygodnych i aktualnych informacji”.

Adwokaci Robert F. Kennedy Jr., Roger Teich i Mary Holland opowiadają przeciwko FB w postępowaniu sądowym.

Pozew kwestionuje również wykorzystanie przez Facebooka tak zwanych „niezależnych weryfikatorów faktów”, które w rzeczywistości nie są ani niezależne, ani oparte na faktach.

Aby jeszcze bardziej uciszyć sprzeciw CHD wobec kluczowych wytycznych rządowych i krytykę produktów farmaceutycznych, Facebook wyłączył przycisk darowizny CHD oraz obciał zasięgi i widoczność profilu organizacji (to samo dzieje się z naszym fanpage! )

Krótko mówiąc, Facebook i rząd współpracowały, aby uciszyć CHD i ich zwolenników. Taka taktyka jest zasadniczo sprzeczna z  pierwszą poprawką  , która gwarantuje amerykańskiemu społeczeństwu korzyści płynące z swobodnego przepływu informacji na rynku idei demokracji.

Zabrania rządowi cenzurowania prywatnych przemówień – zwłaszcza przemówień krytykujących politykę rządu lub urzędników. Obecna pandemia  sprawia, że ​​potrzeba otwartej i gorącej debaty publicznej na temat kwestii zdrowotnych jest bardziej krytyczna niż kiedykolwiek.

Zuckerberg publicznie twierdzi, że platformy mediów społecznościowych nie powinny być „arbitrem prawdy” a jednak działania platformy społecznościowej świadczą same za siebie …

CHD zwraca się do sądu o uznanie działań Facebooka za niekonstytucyjne i oszukańcze oraz o wydanie nakazu sądowego i odszkodowania.

Udostępnij

KENNEDY JR. KONTRA ZUCKERBERG – POCZĄTEK WALKI Z CENZURĄ MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Globalna Świadomość26 lutego 20212 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWŁADCY MARIONETEK – CZY OBECNE ELITY ZOSTAŁY SKLONOWANE ?Następny artykułWIELKA TARTARIA – GLOBALNE PRZEPISYWANE HISTORII – CZY STAROŻYTNE KOLEBKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KENNEDY JR. KONTRA ZUCKERBERG – POCZĄTEK WALKI Z CENZURĄ MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?