AGENDA 2030

MICROSOFT TWORZY ”DAILY PASS” – APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 💉 I STAN ZDROWIA DZIECKA.

Czy to będzie już nasza codzienność? Zrzeszenie Szkół Okręgu Los Angeles oraz firma Microsoft zaprezentowali „Daily Pass” – dzienną przepustkę do szkoły. Daily Pass zapewnia uczniom i pracownikom codzienną kontrolę stanu zdrowia, oraz dostęp do testów na CO¥ID i 💉.

Los Angeles Unified ogłosiło dziś wprowadzenie Daily Pass, pierwszego kompleksowego systemu w kraju, który koordynuje badania zdrowotne, testy CO¥ID i 💉 w jednym prostym, łatwym w użyciu narzędziu. Daily Pass jest kluczowym elementem planu ponownego otwarcia szkół Los Angeles Unified „Bezpieczne kroki do bezpiecznych szkół” i częścią nieustannego zaangażowania w tworzenie jak najbezpieczniejszego środowiska szkolnego.

„Daily Pass wyznacza najwyższy standard bezpieczeństwa w szkołach”, powiedział Austin Beutner, kurator Los Angeles Unified.

„Ulepszone filtry powietrza MERV-13 w każdej szkole, testy CO¥ID dla wszystkich uczniów i pracowników co najmniej raz w tygodniu, a teraz Daily Pass – Los Angeles Unified jest dumne z tego, że przewodzi w kraju w tworzeniu najbezpieczniejszego środowiska szkolnego”.

Opracowany przy wsparciu Microsoft Corp. program Daily Pass może być dostępny z każdego telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

„Od czerwca zeszłego roku nasze zespoły ściśle współpracowały z Los Angeles Unified, aby wspierać prowadzenie szkół zdalnie” – powiedział Eran Meggido, wiceprezes korporacyjny Windows Product & Education w Microsoft. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Los Angeles Unified, aby pomóc nauczycielom, pracownikom i uczniom szybciej i bezpieczniej wrócić do szkół. Cieszymy się, że możecie zacząć korzystać z Daily Pass”.

Daily Pass generuje unikalny kod QR dla każdego ucznia i członka personelu, który upoważnia do wejścia do określonej lokalizacji Los Angeles Unified na określony dzień tylko pod warunkiem, że dana osoba otrzyma negatywny wynik testu na COVID, nie wykazuje żadnych objawów i ma temperaturę poniżej 37 stopni C.

Po przybyciu osoby do kampusu, jej kod QR jest skanowany przez kierownika szkoły Los Angeles Unified, który mierzy jej temperaturę. Szkolny program 💉 Los Angeles Unified wykorzystuje Daily Pass między innymi do rejestracji i umawiania wizyt, śledzenia stanu zapasów 💉, przeprowadzania odprawy i zbierania danych w czasie wizyty, segregowania osób z grupy wysokiego ryzyka, oferowania list oczekujących dla osób z grupy niskiego ryzyka oraz pulpitów nawigacyjnych do przeglądania danych.

Wszystkie te informacje są udostępniane odpowiednim władzom. Daily Pass został dostosowany do różnych typów osób, które odwiedzają kampus szkolny w danym dniu oraz do funkcji związanych z testami CO¥ID, śledzeniem kontaktów i 💉.

Zanonimizowane dane z Daily Pass będą wykorzystywane przez współpracowników Los Angeles Unified w dziedzinie badań i opieki zdrowotnej – Uniwersytetu Stanforda, UCLA, Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa, Anthem Blue Cross, Healthnet i Cedars Sinai – w celu zapewnienia wglądu w strategie tworzenia możliwie najbezpieczniejszego środowiska szkolnegoźródła:

https://achieve.lausd.net/dailypass

Ostatnie wpisy

MICROSOFT TWORZY 鈥滵AILY PASS鈥 鈥 APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 馃拤 I STAN ZDROWIA DZIECKA.

27 lutego 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania MICROSOFT TWORZY 鈥滵AILY PASS鈥 鈥 APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 馃拤 I STAN ZDROWIA DZIECKA. zosta艂a

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

PANDEMIA,TRANSHUMANIZM,WIELKI RESET 鈥 OSTATECZY CEL ELIT NWO WYPE艁NA SI臉 TERAZ. 14 sierpnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • MICROSOFT TWORZY 鈥滵AILY PASS鈥 鈥 APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 馃拤 I STAN ZDROWIA DZIECKA.
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰