Otwórz oczy

”LATAJĄCE STRZYKAWKI” – BILL GATES TWORZY GENETYCZNE MODYFIKOWANE KOMARY DO 💉.

Nasz ulubiony ”zbawca świata” nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. ”Latające strzykawki” to zwrot, który jest używany w odniesieniu do proponowanego projektu finansowanego przez Billa Gatesa, mającego na celu stworzenie genetycznie zmodyfikowanych komarów, które wstrzykują 💉 ludziom podczas ugryzienia.

W 2008 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów przyznała Hiroyuki Matsuoce z Jichi Medical University w Japonii 100 000 dolarów na prowadzenie badań nad genetycznie zmodyfikowanymi komarami.

Hiroyuki Matsuoka z Jichi Medical University w Japonii uważa, że ​​możliwe jest przekształcenie komarów, które normalnie przenoszą chorobę, w „latające strzykawki”, tak aby gryząc ludzi dostarczały 💉.

Profesor Hiroyuki Matsuoka podejmie próbę zaprojektowania komara, który może wytwarzać i wydzielać białko 💉 przeciw malarii do skóry gospodarza. Istnieje nadzieja, że ​​takie komary mogą również dostarczać 💉 ochronne przeciwko innym chorobom zakaźnym.

Jeśli Matsuoka udowodni, że jego pomysł jest wartościowy, będzie kwalifikował się do dodatkowego finansowania w wysokości 1 miliona dolarów. Washington Post , o których mowa latających strzykawek jako „śmiałym pomysłem”.

W rzeczywistości Bill Gates kiedyś wypuścił rój komarów na niczego niepodejrzewający tłum na konferencji TED w 2009 roku.

Bill Gates finansuje również projekt, którego celem jest dostarczenie niewidzialnego tatuażu kwantowego ukrytego w 💉 na ”korwid” do przechowywania historii szczepień.

Naukowcy wykazali, że ich nowy barwnik, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi, może pozostawać pod skórą przez co najmniej pięć lat, gdzie emituje światło bliskiej podczerwieni, które można wykryć za pomocą specjalnie wyposażonego smartfona.

Jednak według recenzowanego badania opublikowanego w szanowanym czasopiśmie przez najbardziej autorytatywnych naukowców zajmujących się szczepionkami na świecie, 💉 Billa Gatesa DTP zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba .

Z drugiej strony dowiedzieliśmy się w zeszłym roku na podstawie przechwyconego tajnego raportu o fakcie, że Bill Gates podobno zaoferował nigeryjskiej Izbie Reprezentantów 10 milionów dolarów łapówki za program przymusowych 💉 przeciwko ”korvidowi”.

Brytyjskiemu dowództwu GAVI udało się zinfiltrować indyjską politykę zdrowotną, zdobywając w ten sposób strategiczną pozycję do dyktowania Indii reakcji na plan/demię.

Chociaż Wielka Brytania jest największym sponsorem GAVI, jej realizacja przebiega zgodnie z tak zwanym „podejściem Gatesa”. Kartele i farmaceutyczne, i jego 💉 zostały oskarżone o spowodowanie co najmniej 38 milionów przedwczesnych zgonów na całym świecie .

„Swadeshi” indyjski producent 💉 COVAXIN, był wspierany od samego początku przez Billa Gatesa i międzynarodowe lobby farmaceutyczne.

Program Billa Gatesa w Indiach i jego „obsesja na punkcie 💉 ” zostały ujawnione w zeszłym roku w obszernym artykule Roberta F. Kennedy’ego Jr., siostrzeńca byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego.

Źródło: GreatGameIndia.com / GrandChallenges.org

Ostatnie wpisy

鈥滾ATAJ膭CE STRZYKAWKI鈥 鈥 BILL GATES TWORZY GENETYCZNE MODYFIKOWANE KOMARY DO 馃拤.

28 lutego 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania 鈥滾ATAJ膭CE STRZYKAWKI鈥 鈥 BILL GATES TWORZY GENETYCZNE MODYFIKOWANE KOMARY DO 馃拤. zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

CZY W POLSCE STANIE POMNIK SZATANA ZA PIENI膭DZE PODATNIK脫W ? 9 wrze艣nia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • 鈥滾ATAJ膭CE STRZYKAWKI鈥 鈥 BILL GATES TWORZY GENETYCZNE MODYFIKOWANE KOMARY DO 馃拤.
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰