AGENDA 2030

NANOTECHNOLOGIA – CZY 💉 NA CO¥ID MOŻNA PODAĆ PRZEZ TEST P/C/R ?

Narasta obawa, że ​​innowacyjne urządzenie nanotechnologiczne opracowane na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa może zostać wykorzystane do potajemnego dostarczania 💉 osobom, które „ wahają się co do szczepionki ”. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Johnsa Hopkinsa pokazuje, że ludzie mogą być szczepieni również za pomocą testów PCR. Czy test PCR jest tajną 💉, pyta pisarz naukowy i analityk prawny John O’Sullivan.

Technologia ta istnieje i jest prawdziwa!

„Zainspirowani pasożytniczym robakiem, który wbija swoje ostre zęby w jelita żywiciela, naukowcy z Johns Hopkins zaprojektowali małe mikrourządzenia w kształcie gwiazdy, które mogą przyczepiać się do błony śluzowej jelit i uwalniać leki do organizmu. David Gracias , profesor w  Whiting School of Engineering i gastroenterolog  Florin M. Selaru , dyrektor  Johns Hopkins Inflammatory Bowel Disease Center , kierował zespołem naukowców i inżynierów biomedycznych, którzy zaprojektowali i przetestowali mikrourządzenia zmieniające kształt, które naśladują sposób pasożytniczy tęgoryjca przyczepia się do jelit organizmu ”.

Te maleńkie urządzenia, nazywane „teragrippers”, są wykonane z metalu i cienkiej, zmieniającej kształt folii. Są pokryte woskiem parafinowym wrażliwym na ciepło, a każdy z nich nie jest większy niż drobinek kurzu (patrz zdjęcie poniżej).

Nawet wynalazcy tej mikrotechnologii przyznają, że może ona potencjalnie transportować każdy lek i stopniowo uwalniać go do organizmu, a ty nawet nic o tym nie wiesz.

Czy ta technologia może być wykorzystywana podczas testów PCR do wprowadzania w organizmy testowanych szczepionki ?

Jaki byłby powód, by angażować się w masowe oszustwa, aby potajemnie dostarczyć szczepionkę, pokonać pandemię koronawirusa? Ankiety ujawniły wyraźny spadek społecznego zaufania do programu 💉.

W 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia wymieniła obawy ludzi w stosunku do 💉 jako jedno z dziesięciu największych zagrożeń dla zdrowia na świecie . Tylko połowa ankietowanych dorosłych Amerykanów otrzymałaby 💉 , gdyby była dostępna dzisiaj. Liczba ta gwałtownie spadła z ponad 70 procent od maja 2020 roku.

Ale Prawdziwym Zmartwieniem Decydentów I Lobby Szczepionkowego Jest Ogromny Wzrost Liczby Zawodów Medycznych przeciwnych 💉. Tylko 40 Procent Pracowników Służby Zdrowia Twierdzi, że poddadzą się 💉.

Ale cała taka niechęć do przeciwko 💉 będzie daremna, jeśli 💉 można dostarczyć ukradkiem, tylko wtedy, gdy ktoś podda się obecnie wszechobecnm testom wymazu PCR. Twierdzi się, że „termogrippers” wielkości kurzu mogą być wszczepiane w końcówki wymazów do testu PCR i dostarczane niewinnej ofierze.

Teoria tam wydaje się całkowicie niemoralna – i prawdopodobnie nielegalna – ale z pewnością jest to wykonalne, ponieważ zespół Hopkinsa opublikował badańa na zwierzętach w artykule na okładce  czasopisma  Science Advances .

Tysiące tych miniaturowych ”teragripterów” można rozmieścić w przewodzie pokarmowym za pomocą prostego, niewinnego wymazu podanego w ramach testu, które zostały już wykonane przez miliony ludzi na całym świecie. 

„Kiedy powłoka parafiny na chwytakach osiągnie temperaturę wewnątrz ciała, urządzenia zamykają się autonomicznie i zaciskają na ścianie okrężnicy. Zamknięcie powoduje, że maleńkie, sześcioramienne urządzenia wbijają się w błonę śluzową i pozostają przyczepione do okrężnicy, gdzie są zatrzymywane i stopniowo uwalniają swoje lekarstwa do organizmu. Ostatecznie ”teragrippers” tracą przyczepność do tkanki i są usuwane z jelita poprzez normalną funkcję mięśni żołądkowo-jelitowych.”

Wahania dotyczące 💉 rosną!

Wszystko, co możemy teraz zrobić, to zachować czujność i żądać odpowiedzi od decydentów, kiedy i czy ten przerażający przełom medyczny zostanie zastosowany przeciwko coraz bardziej zniechęconej opinii publicznej do programu💉.

Klasa polityczna jest już zagrożona w tej kwestii, a tak wielu znanych polityków ma udziały finansowe w firmach zajmujących się 💉. Na przykład tylko w zeszłym roku czołowy doradca medyczny FDA oświadczył: „ Właścicielem Kongresu jest big pharma. ’

Wahania dotyczące 💉 i polityczny populizm są napędzane przez podobną dynamikę: głęboką nieufność do elit i ekspertów. Wielu ekspertów uważa, że ​​najlepiej przeciwdziałać wahaniom na poziomie populacyjnym.


Niektóre kraje zaczęły stosować obowiązkowe programy 💉
(USA, Francja – choć tymczasowo) – jednak dowody eksperymentalne pokazują, że wprowadzenie obowiązkowej jednej 💉 może zmniejszyć przyswajanie innych💉 . Inne podejścia obejmują kary za nieprzestrzeganie przepisów (Niemcy, Włochy) lub wymóg 💉 przy zapisie do placówek opiekuńczo-wychowawczych i szkolnych, co może pomóc podnieść statystyki.

https://assets.publishing.service.gov.uk/media/5db80f9fe5274a4a9fd6e519/672_Vaccine_Hesitancy.pdf

W międzyczasie w Stanach Zjednoczonych dr Anthony Fauci, czołowy frontman grupy zadaniowej ds. korony w Białym Domu, już wyraził konsternację z powodu narastającego niechęci opinii publicznej dotyczącego bezpieczeństwa 💉.

Fauci powiedział, że 💉 dużej liczby osób nie będzie łatwe z powodu podejrzeń i „wahania się przed 💉”, zwłaszcza wśród społeczności mniejszościowych.

Niedawna ankieta Gallupa wykazała, że ​​48%  osób kolorowych w USA  stwierdziło, że 💉 się, w porównaniu do 61% białych respondentów. Ogólnie rzecz biorąc, tylko około 58% amerykańskich ankietowanych stwierdziło, że 💉 się.

Wiemy na pewno, że firmy farmaceutyczne wydają znacznie więcej niż jakakolwiek inna branża, aby wpływać na polityków. Brytyjski ”The Guardian” poinformował (19 października 2017 r. ), Że:

„W Ciągu Ostatniej Dekady Producenci Leków Zainwestowali Blisko 2,5 Miliarda Dolarów W Lobbowanie I Finansowanie Członków Kongresu”.

Źródło : https://principia-scientific.com/are-pcr-tests-secret-vaccines/

Ostatnie wpisy

Kategorie

NANOTECHNOLOGIA – CZY 💉 NA CO¥ID MOŻNA PODAĆ PRZEZ TEST P/C/R ?

28 lutego 2021 / Możliwość komentowania NANOTECHNOLOGIA – CZY 💉 NA CO¥ID MOŻNA PODAĆ PRZEZ TEST P/C/R ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

ŚWIAT PO ”WIELKIM RESECIE” – BEZ PIENIĘDZY BEZ ZAKUPÓW BEZ AUTA I DOMU. 12 października 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NANOTECHNOLOGIA – CZY 💉 NA CO¥ID MOŻNA PODAĆ PRZEZ TEST P/C/R ?
  • Może Ci się spodobać