Przekraczając Rubikon

PHIL SCHNEIDER – ŚWIATOWE PANDEMIE ,TAJNE PRZYMIERZA Z OBCYMI, AGENDA 2030.

Nasze elity sprzedały planetę ”istotom pozaziemskim” w zamian za pewne technologie i możliwość uzyskania nieśmiertelności! Agenda ONZ 2030 oraz Agenda 21 to plany wyludnienia mające na celu ochronę przyrody i redukcję emisji dwutlenku węgla, ale w rzeczywistości jest to umowa ze złymi istotami pozaziemskimi, którym zaoferowano ludzki materiał genetyczny i możliwość porywania ludzi na eksperymenty.

Ale aby zrobić miejsce dla istot pozaziemskich, nasze elity postanowiły zmniejszyć populację o ponad 90%, dlatego obecna ”Plandemia” ze 💉 w tle jest w toku!

aby lepiej zgłębić temat musimy przedstawić historię sygnalisty Phila Schneidera który został znaleziony martwy po ujawnieniu programu obcych związanego z Nowym Porządkiem Świata!

Phil Schneider, geolog i inżynier rządowy z ponad 17-letnim doświadczeniem w „czarnych projektach”, jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych informatorów we współczesnej historii.

We wrześniu 1995 r. Schneider wygłosił prezentację na Expo Preparedness, w której nakreślił nowy program świata i sposób, w jaki łączy się on z kosmitami. Podczas tego przemówienia przedstawił fizyczne dowody na obecność nieznanych metali i obcych artefaktów będących w posiadaniu elit. 

Niecałe sześć miesięcy po przedstawieniu tej prezentacji został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu z drutem fortepianowym owiniętym wokół szyi w czymś, co większość określiłaby jako egzekucję w stylu wojskowym (inne źródła donoszą, że uduszono go rurką od jego własnego cewnika, gdyż Phill zmagał się pod koniec życia z ciężką chorobą popromienną w skutek kontaktu z obcymi istotami). Według śledztwa Schneider był brutalnie torturowany, zanim został zabity. Niezależnie od tego władze w jakiś sposób uznały jego śmierć za samobójstwo.

Phil powtarzał swojej rodzinie i przyjaciołom:

„Jeśli kiedykolwiek się zabiję, to znaczy, że zostałem zamordowany!”

Pan Schneider intensywnie pracował przy budowie głębokich podziemnych baz wojskowych, lepiej znanych jako „DUMBS”. Twierdzi, że informacje o kosmitach są dobrze ukryte przed opinią publiczną i że wojsko amerykańskie było świadome obecności kosmitów od 1909 
roku.

Twierdził również, że ponad 500 miliardów dolarów przeznaczano każdego roku na czarne projekty związanej ze zdobywaniem pozaziemskiej technologii ,twierdził też ponadto, że 28% produktu narodowego brutto Stanów Zjednoczonych zostało wydane na budowę podziemnych baz. Ten „nieprzejrzysty budżet”, jak go nazwał, całkowicie omija Kongres. Nie ma wątpliwości, że te projekty trwają do dziś.

Należy pamiętać, że poniższe informacje przekazane przez Schneidera pochodzą z 1995 r. I od tego czasu najprawdopodobniej znacznie się rozwinęły.

 • Jednym z najciekawszych faktów w świetle dzisiejszych wydarzeń jest to ż Phil w jednym z wykładów z lat 90 mówi o tym jak w przyszłości wybuchnie pandemia nieznanego wirusa na skalę światową co będzie początkiem wprowadzenia globalnych zmian we wszystkich płaszczyznach naszego życia.
 • W 1995 r. W Stanach Zjednoczonych istniało 131 aktywnych DUMBS i około 1477 podziemnych baz na całym świecie. Każda baza kosztowała średnio 17-19 miliardów dolarów (pieniądze z 1995 r.), A jej budowa zajęła 1 do 2 lat przy użyciu bardzo zaawansowanych metod konstrukcyjnych, obejmujących zeszklenie i topienie skały do ​​skały. Przy użyciu laserów, które zredukowały skałę do proszku, a następnie wygładzili tunele za pomocą wierteł. Schneider stwierdził ponadto, że te bazy są ogromne i mieszczą tysiące ludzi.
 • Istnieją pociągi magnetyczne łączące wszystkie bazy DUMB w Stanach Zjednoczonych w potężny system transportowy. Twierdził on, że istnieje cały podziemny świat, który jest wypełniony zarówno ludzkimi, jak i obcymi formami życia.
 • Strefa 51 to w rzeczywistości kompleks złożony z 9 głębokich podziemnych baz, w którym pracuje ponad 18 000 pracowników, których życie jest ściśle regulowane i owiane tajemnicą.
 • Pierwotne warunki tej umowy przewidywały, że tylko niewielka liczba ludzi może zostać uprowadzona, że ​​mają zostać zwróceni tam, gdzie zostali znalezieni, a ich pamięć o tym wydarzeniu miała zostać wymazana. Obcy mieli również dostarczyć listę ludzi, których przekazali Majestic-12 (Tajnej Komisji zajmującej się Obcymi i Tajnym Programem Kosmicznym). Jednak po kilku latach stało się jasne, że obcy porywają znacznie więcej ludzi, niż przewidywały ustalenia.
 • Schneider twierdzi, że na Ziemi istnieje 11 różnych ras pozaziemskich. Dwa z tych gatunków są życzliwe dla ludzi.
 • Nowy Porządek Świata i program pozaziemski to jedno i to samo, Schneider opisuje pozaziemskie plany jako „całkowite przejęcie tej planety, zabijając do 7/8 światowej populacji do 2029 roku”. Oczywiście obce przejęcie oznaczałoby ustanowienie jednego rządu światowego i najprawdopodobniej oznaczałoby koniec wolności, jaką znamy. (a ile obecnie nam jej jeszcze zostało ?)
 • Co najmniej 9 ras istot pozaziemskich uważa ludzi za źródło pożywienia.  Obcy używają wydzielin z gruczołów ludzkich i zwierzęcych jako mieszanki witamin w swoim pożywieniu.
 • Szesnaście dni przed prezentacją Schneider został postrzelony w ramię przez agenta FBI, który chciał go zabić. Phill zastrzelił funkcjonariusza w samoobronie. Ponadto zgłosił incydent do FBI. Twierdzi, że 11 wcześniejszych prób zamachu na jego życie miało miejsce, odkąd zaczął ujawniać swoją wiedzę. Twierdzi również, że agenci DIA próbowali porwać jego córkę, ale bez powodzenia dzięki heroicznym działaniom jego byłej żony.

Więcej materiałów filmowych na ten temat i nie tylko znajdziecie poniżej :

Ostatnie wpisy

Kategorie

PHIL SCHNEIDER – ŚWIATOWE PANDEMIE ,TAJNE PRZYMIERZA Z OBCYMI, AGENDA 2030.

3 marca 2021 / Możliwość komentowania PHIL SCHNEIDER – ŚWIATOWE PANDEMIE ,TAJNE PRZYMIERZA Z OBCYMI, AGENDA 2030. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI. 22 lutego 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • PHIL SCHNEIDER – ŚWIATOWE PANDEMIE ,TAJNE PRZYMIERZA Z OBCYMI, AGENDA 2030.
 • Może Ci się spodobać