Zdrowo i pozytywnie

SMUGI CHEMICZNE – NEVADA CITY BĘDZIE PIERWSZYM MIASTEM NA ŚWIECIE KTÓRE WYMUSI STREFE WOLNĄ OD CHEMTRAILS.

SMUGI CHEMICZNE – NEVADA CITY BĘDZIE PIERWSZYM MIASTEM NA ŚWIECIE KTÓRE WYMUSI STREFE WOLNĄ OD CHEMTRAILS.

W USA już dawno ujawniono, że Amerykanie pryskają świat, bo walczą z globalnym ociepleniem – W Polsce się śmieją i mówią, że Chemtrails to jest fikcja !

Kto nas okłamuje i dlaczego ? Jak można ukrywać coś, co dawno ujawnili sami Amerykanie ? Mówienie, że na niebie nic się nie dzieje wobec tego, co każdy może zobaczyć – patrząc w niebo, jest oczywistą farsą, fundowaną Polakom przez pseudo media i pseudo dziennikarzy, którzy nie pracują dla interesu Polski i Polaków, czyli Polskiej Racji Stanu.

W stanach zjednoczonych już dawno temu Amerykanie przyznali iż stosują areozole do opryskiwania całej Ziemi, w celu walki z globalnym ociepleniem.
W tym celu stworzyli GEOINŻYNIERIĘ, czyli modyfikację pogody, głównie dla celów wojskowych.

Oczywiście w ramach jej jest blisko 200 patentów na pryskanie świata wszelkimi truciznami. Co jest bardzo ciekawe w Polsce – nikt nie mówi z pseudo mediów i pseudo dziennikarzy, że fikcją jest globalne ocieplenie, co jest sprawą oczywistą dla pozorowania – potrzeby oprysków chemicznych, które zostawiają na niebie Smugi Chemiczne zwane z języka angielskiego Chemtrails.

Sprawa Chemtrails jest podobna do sprawy Andrzeja Leppera

Ze sprawą tworzenia Smug Chemicznych na niebie przez Amerykanów jest podobnie, jak z oddziałami obozów Guantanamo w Europie i między innymi w Polsce. Żadne pseudo media i pseudo dziennikarze w Polsce – nie brały pod uwagę iż Andrzej Lepper mówi prawdę. Ośmieszano go, zniesławiano, a nawet stwierdzano, że zwariował, bo zobaczył Talibów w Klewkach. Kiedy w Stanach Zjednoczonych wyszła na jaw prawda i doszła do Polski – już nie dało się ukryć prawdy.

Sprawa śmierci Andrzeja Leppera jest jasna, Chemtrails w Polsce jest nadal fikcją.

Kiedy już przekonaliśmy się, że Andrzej Lepper został zabity, to analogicznie pozostała do wyjaśnienia sprawa Smug Chemicznych. Temat ten znają ludzie na całym świecie. Protestują na wszystkich kontynentach przeciwko ich truciu z nieba, przez samoloty nieoznakowane: cywilne i wojskowe. Dlaczego pseudo media i pseudo dziennikarze w Polsce śmieją się lub kłamią o Chemtrails nazywając trucie ludzi teorią spiskową ? Odpowiedź jest prosta:

Pseudo media i pseudo dziennikarze nie służą Polsce i Polakom. Ukrywają i ośmieszają prawdę z powodu tego, że oprysków dokonują Amerykanie – sojusznicy Polski.Jacy to są w takim razie Polski i Polaków sojusznicy ?


Innej przyczyny nie ma, na ukrywanie prawdy.Media i dziennikarze kontrolowani, w tym polskojęzyczne robią to tylko, za co im płacą ? Czego się możemy spodziewać po nich ?Dla nich temat oprysków świata – nie istnieje, choć dawno już został ujawniony w USA !

Greenpeace o chemtrails.

Greenpeace otrzymał niezliczoną liczbę zdjęć i nagrań ze smugami pary wodnej – wszystkie przedstawiają naszym zdaniem zwykłe smugi kondensacyjne. Otrzymaliśmy również mnóstwo linków do stron i blogów internetowych ogłaszających zdemaskowanie spisku dotyczącego smug chemicznych. Zdjęcia i nagrania zgromadzone na tych blogach przedstawiają smugi pary wodnej, które wyglądają na zwyczajne smugi kondensacyjne.

Nevada City w stanie Kalifornia będzie pierwszym na świecie miastem, które wymusi strefę wolną od smug chemicznych na niebie.

Nowe lokalne prawo uniemożliwi pozostawianie przez samoloty smug chemicznych nad Nevada City.

Miasteczko zadeklarowało, że będzie strefą wolną od pozostawianych celowo przez samoloty smug chemicznych zwanych chemtrails. To będzie pierwsze miasteczko na świecie które wprowadzi tego typu prawo. Derrick Packard członek partii Green powiedział:

To oczywiste że światowa elita próbuje wszystko kontrolować. Musimy pokazać światu, że harcowanie kończy się na Mieście Nevada.  Jeśli masz wpływ na niebo, masz wpływ na życie.

Zapytany jak lokalne rozporządzenie mogłoby się odbić w skali globalnej, odpowiedział – To polega na małych krokach, myśl lokalnie, działaj globalnie.

W razie konieczności za niestosowanie się do przyszłych przepisów, miasto będzie egzekwowało czyste niebo na drodze sądowej.

Źródło: http://www.neonnettle.com/news/1565-nevada-city-becomes-first-in-the-world-to-enforce-chemtrail-free-zone.

Udostępnij

SMUGI CHEMICZNE – NEVADA CITY BĘDZIE PIERWSZYM MIASTEM NA ŚWIECIE KTÓRE WYMUSI STREFE WOLNĄ OD CHEMTRAILS.

Globalna Świadomość3 marca 20213 marca 2021

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOBCY I DEMONY – ŚWIATOWE ELITY I ”GOŚCIE” Z INNYCH WYMIARÓW.Następny artykuł”BRUDNA” ELEKTRYCZNOŚĆ I ELEKTROSMOG – JAK SIĘ PRZED

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ZACHŁANNOŚĆ ”BIG PHARMA” I NIEZNANE PROTOKOŁY LECZENIA RAKA ALKOHOL, DRAGI, UŻYWKI – RODOWE ”KLĄTWY” KTÓRE CIĄGNĄ SIĘ ZA NAMI DO

O czym myślisz?

  • SMUGI CHEMICZNE – NEVADA CITY BĘDZIE PIERWSZYM MIASTEM NA ŚWIECIE KTÓRE WYMUSI STREFE WOLNĄ OD CHEMTRAILS.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?