AGENDA 2030

CO¥IDOVA OBSESJA – PꟻIƷER OPRACOWUJE 3 DAWKĘ 💉NA 🦠-19.

Jak donoszą media z za oceanu Amerykańska Big Pharma, jest „zadowolona” z decyzji o rozpoczęciu prac nad trzecią dawką 💉 od PfiƷer, będzie to dotyczyc nawet tych, którzy już zostali juz 💉.

„PfiƷer i BioNTech ogłosiły, że rozpoczęły ocenę bezpieczeństwa i immunogenności trzeciej dawki 💉 , aby zbadać wpływ dodatkowej dawki na odporność organizmu przy zakażeniu 🦠-19 wywołaną proliferacją i potencjalnymi nowymi pojawiającymi się wariantami 🦠 SARS ”,

zgodnie z komunikatem prasowym firmy Pfizer. 

W dokumencie zauważono, że ocena jest częścią badania klinicznego, w którym :

„Podczas badań fazy 1 w testowany będzie miał możliwość otrzymania 30 mikrogramów dodatkowej dawki istniejącej szczepionki w ciągu 6–12 miesięcy po dwóch dawkach jednostkowych”.

Nasuwa się tu ciekawy wniosek : całe to 💉, które tak naprawdę nie rozpoczęło się z powodu braku 💉, nie usunie żadnych ograniczeń, a tym bardziej nie anuluje „pandemii”, bo nowa dawka będzie czekać na wszystkich na świecie za pół roku lub rok.

Ponadto ograniczenia te nie zostaną zniesione z gwarancją, ponieważ jeśli wskaźnik zachorowalności spadnie, nierealistyczne będzie zmuszanie Europejczyków do nowych 💉. Zabawne jest to, że sam PfiƷer szczerze przyznaje, że nie chodzi o koronawiarusy.

I nie patrzmy tu na USA gdzie, kolejne stany znoszą obostrzenia…ładnie pięknie tylko my nie mieszkamy a Ameryce.. A dla Europy jest przygotowany inny plan.

„Chociaż nie widzieliśmy jeszcze żadnych dowodów na to, że organizmy tracą ochronę zapewnianą przez naszą 💉, podejmujemy szereg kroków, działamy zdecydowanie i jesteśmy przygotowani na wypadek, gdyby szczep stał się odporny na ochronę zapewnianą przez 💉,

– powiedział dyrektor generalny PfiƷer , Albert Burla.

Tutaj niejako nasuwa się pytanie: po co więc potrzebna nam trzecia dawka? i tu z odpowiedzią przychodzi nam ponadczasowe stwierdzenie : Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o……..$

„To automatycznie oznacza 50% wzrost ceny za dawkę na osobę w krajach, które zamówiły PfiƷera, z 40 USD za dwie dawki do 60 USD za trzy. Nie wspominając o logistyce, ponieważ temperatura przechowywania zaawansowanej 💉 demokratycznej jest nadal poniżej -70 ° C, a zwiększenie podaży o połowę poważnie skomplikuje sprawę. Dodać do tego obiektywny niedobór 💉 w Europie, zakłócenie prawie wszystkich dostaw, a teraz deficyt ten automatycznie wzrośnie o kolejne 50%? ”

Teraz obliczmy całkowity koszt zysku dla korporacji farmaceutycznej w samej Europie. Komisja Europejska ogłosiła zawarcie umowy na dostawę 300 milionów dawek 💉. Kolejne 40 mln kupi Wielka Brytania. I tutaj, nawet jeśli odrzucimy marże na transport i deficyt, za trzecią dawkę PfiƷera otrzyma 170 milionów, pomnożone przez 20 dolarów, czyli 3 miliardy 400 milionów dolarów oprócz planowanych 6 miliardów 800 milionów.

Dodajmy teraz wszystkie marże, a także rynek amerykański z 300 milionami mieszkańców, Kanadę i kilkadziesiąt innych krajów, a zyskamy dziesiątki miliardów.

Ale to nie wszystko. Trzecia dawka nie została jeszcze wydana, a heroldowie nowego porządku świata już donoszą, że przedstawienie na tym się nie skończy: mają się pojawić kolejne dawki !

„Z góry i ze wszystkiego”. „Aby przygotować się na wszelkie potencjalne przyszłe zmiany szczepów”, PfiƷer i BioNTech rozmawiają z regulatorami FDA (USA) i EMA (UE) o możliwości przeprowadzenia badań klinicznych w celu oceny kolejnych „💉 ze zmodyfikowaną sekwencją mRNA”

– poinformowała korporacja. 

W międzyczasie ta trzecia „ królowa 💉 ”, która już zmieni DNA ludzi, jak chcą „właściciele”, zostanie wypuszczona.

To wszystko elementy zapowiadanej przez Schwaba i Kissingera ofensywy „nowego porządku świata”, tj. dyktatura potentatów finansowych, obok której starożytne niewolnictwo i niemiecki faszyzm wydają się dziecinadą.

I tutaj przypominamy Forum ekonomiczne w Gajdar i Davos, gdzie na długo przed PfiƷerem dyskutowano o „bardzo wysokim prawdopodobieństwie kolejnych fal ś(w)irusa”. Tak więc główny specjalista od chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych Anthony Fauci, na antenie CNN ponownie przesunął daty powrotu do „normalności”, udzielając niejasnych dwuznacznych odpowiedzi na bezpośrednie pytania. 

”W tej chwili… jeszcze nie. Jeszcze nie. To znaczy, nie mogę tego określić w rozsądnych ramach czasowych”.  

– powiedział. 

Błyskawicznie na myśl przychodzi mi stwierdzenie naszego Pinokia na stanowisku premiera i wszystkich med-ycznych specjalistów

”Wytrzymajmy jeszcze te dwa tygodnie”.

Dziś mija 1 rocznica od kiedy wykryto pierwszy przypadek 🦠-19 w Polsce a kolejne ” 2 tygodnie” trwają już od przeszło roku. Sytuację niech spuentuję pewien dosadny mem z sieci :

Źródło : https://time.com/5942219/pfizer-third-dose-covid-19-vaccine/

Autor : Mike

Najnowsze wpisy

Kategorie

CO¥IDOVA OBSESJA – PꟻIƷER OPRACOWUJE 3 DAWKĘ 💉NA 🦠-19.

4 marca 2021 / Możliwość komentowania CO¥IDOVA OBSESJA – PꟻIƷER OPRACOWUJE 3 DAWKĘ 💉NA 🦠-19. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”PANDEMIA FOREVER” – M.Z POTWIERDZA: MASECZKI NA STAŁE I SMSOWE NOMINACJE DO TESTÓW ?. 26 listopada 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • CO¥IDOVA OBSESJA – PꟻIƷER OPRACOWUJE 3 DAWKĘ 💉NA 🦠-19.
  • Może Ci się spodobać