Skok w króliczą norę

”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE OKULTYSTYCZNE NAGRANIE Z HILARY CLINTON NAPRAWDĘ ISTNIEJE ?

”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE OKULTYSTYCZNE NAGRANIE Z HILARY CLINTON NAPRAWDĘ ISTNIEJE ?

Według zachodnich mediów alternatywnych wiele źródeł w FBI i NYPD potwierdziło istnienie filmu o nazwie ”Frazzledrip”, wideo Hillary Clinton z udziałem jej współpracowniczki Humy Abedin i anonimowej nastolatki. materiał ten zapewniłby Hilarzycy Clinton i całej jej klice resztę życia w więzieniu a w niektórych stanach nawet karę śmierci.

Mała grupa policyjna w NYPD wyśledziła ślady i zidentyfikowała kluczowych graczy zaangażowanych w „okultystyczną pedofilię” oraz zidentyfikowała byłą kandydatkę na prezydenta Hillary Clinton jako kogoś, kto „w normalnych okolicznościach gniłby teraz w więzieniu”.

Według organizacji QAnon, oświadczenie byłego prezydenta Trumpa z przed kliku miesięcy o ściganiu przestępców seksualnych wśród elit, jest bezpośrednio powiązane z tą taśmą.

Starszy detektyw mówi, że Anthony Weiner, który był ujawnił taśmy, był pierwszym, który puścił domino w ruch.

Komputer byłego kongresmena, który został skazany na 21 miesięcy więzienia z powodu zarzutów pedofilskich, w tym produkcji dziecięcej pornografii, to ”klucz” do skazania wielu wysokich rangą biurokratów.

Według źródeł NYPD, pliki na nowo znalezionym laptopie Weinera, udostępnione jego żonie Humie Abedin, ukazują dowody na istnienie politycznego pierścienia pedofilów w Waszyngtonie obejmujący członków Kongresu, a także całe otoczenie klanu Clintonów.

Folder na laptopie Weinera o nazwie „Ubezpieczenie na życie” miał zawierć wyraźne dowody na to, że zarówno Hillary Clinton, jak i Huma Abedin pomogli w prowadzeniu i zatuszowaniu pedofilskiej grupy seksualnej w Waszyngtonie.

Według NYPD Weiner jest „pierwszym z serii głośnych przestępców, którzy spędzą długi czas za kratkami”.

Musimy się upewnić, że wszystko jest tak ciasne jak tyłek kaczki. To niezwykle potężni ludzie, z którymi mamy do czynienia. Jakikolwiek nasz błąd i znowu nam się wymkną. Ile razy to widzieliśmy? To nie zdarzy się ponownie. W grę wchodzi bezpieczeństwo republiki.

Były zastępca dyrektora FBI, James Kallstrom, powiedział, że Bill i Hillary Clinton są częścią „rodziny przestępczej”, która stworzyła kartel, aby przekupić i zastraszyć najwyższych urzędników, gdy dochodzenie w sprawie jednego z ich przestępstw jest badane.

Podczas wywiadu radiowego z Johnem Catsimatidisem były zastępca dyrektora FBI namierzył Clintonów i nakreślił schemat wykorzystywania seksualnego, zastraszania i ukrywania na przestrzeni dziesięcioleci.

Clintonowie to w zasadzie rodzina przestępcza, to jest jak przestępczość zorganizowana. Mam na myśli, że Fundacja Clintona to szambo.

Kallstrom, najbardziej znany z kierowania śledztwem w sprawie eksplozji TWA Flight 800 pod koniec lat 90., powiedział, że Hillary Clinton była „patologicznym kłamcą” i drapieżnym przestępcą seksualnym, a Bill Clinton był seryjnym gwałcicielem, którego przestępstwa były ukrywane przez kolejne pokolenia skorumpowanych urzędników na liście płac Clintona.

Frazzledrip

Wracając do tytułowego ”Frazzledrip”. To nazwa filmu przedstawiającego młodą dziewczynę, której Hillary Clinton ”filetuje” twarz młodej dziewczyny po czym wspólnie ze swoją współpracowniczką Humś Abedin noszą tą ”twarz” na zmianę niczym maskę podczas jednego z satanistycznych rytuałów.

Temat ten i zjawisko jest głębokie jak bagno, które Trump miał ”osuszać”

  • Czy wiedziałeś że szef Brytyjskiego MI5 był członkiem Elitarnego Towarzystwa Szatańskiego Aleistera Crowleya o nazwie „A.A” ?
  • Czy wiesz, że zastępca dyrektora MI6 używał fałszywego nazwiska „Peter Henderson” i był członkiem klubu Pedofilskich elit ?
  • Czy wiesz, że były lider Brytyjskiej Partii pracy był uczniem Aleistera Crowleya i był wykonawcą ostatniej woli Crowleya?

Nowy książka Chrisa Everarda  pt.: „Satanistyczny syndykat w Westminster” ujawnia masę kolejnych, mrożących krew w żyłach wątków.

Mój dziadek był dyplomatą i członkiem Rycerzy Maltańskich, wyjaśnił mi, że ambasady na całym świecie to nic innego jak stacje szpiegowskie. Handel informacjami poufnymi i szpiegostwo przemysłowe to główne powody, dla których te ambasady istnieją – z reguły ambasady nie dbają o własnych rodaków za granicą, w podziemiach każdej ambasady jest pomieszczenie z ołtarzem do odprawiania tajemniczych ceremonii…

Oni nienawidzą ogółu społeczeństwa – i sprawia im wielką przyjemność krzywdzenie i gwałcenie dzieci z klasy robotniczej – to nie jest bezcelowe oskarżenie – moja nowa książka cyfrowa czy to jest wypełnione tonami dowodów łączących rząd Camerona z satanistycznym syndykatem złożonym gwałcicieli, oszustów i skorumpowanych gangsterów.

„Dyplomata” to w zasadzie „szpieg”. Wielu szpiegów było pedofilami – w rzeczywistości Maxwell Knight, szef MI5, był mężczyzną w lawendowym małżeństwie. Knight oczywiście, rekrutował mężczyzn, od których mógł uzyskać seksualną przysługę .

Został on osobiście inicjowany w tajnym kulcie AA Aleistera Crowleya – odgałęzieniu tajnego kręgu magii seksualnej zwanego Ordo Templi Orientis. Członkowie tych sabatów i kultów utworzyli w parlamencie satanistyczny syndykat, który przyjmował członków do obecnego rządu parlamentu Brytyjskiego.

Inny członek elity Brytyjskiej, Tom Driberg został lordem Partii Pracy i utorował drogę całej rzeszy arystokratów-pedofilów do kontrolowania władzy w parlamencie w imieniu Pałacu Buckingham.

Driberg był seksualnym drapieżnikiem i wykorzystywał Neomarksistowską ”kolumnę” swojego przyjaciela Williama Hickeya do promowania dziwnych i bezwzględnie antyspołecznych postaci, takich jak Betjeman, Nancy Mitford [znajomy Hitlera]. i Peter Quennell.

Kolumna Williama Hickeya stała się najbardziej znana z imprez towarzyskich w łaźni i na basenie przy Buckingham Palace Road, która jest obecnie siedzibą Google i News International / 20th Century Fox.

Powyższe dwa przykłady mające miejsce w USA i w Anglii to zapewne tylko czubek góry lodowej bo jeśli dzieje się to w najpotężniejszych państwach świata to czemu nie miało by to się odbywać w innych krajach ? czemu nie miało by to się odbywać w Polsce?

Udostępnij

”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE OKULTYSTYCZNE NAGRANIE Z HILARY CLINTON NAPRAWDĘ ISTNIEJE ?

Globalna Świadomość6 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł10 PRZYKAZAŃ ŚWIADOMEJ ISTOTY LUDZKIEJ.Następny artykuł”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE OKULTYSTYCZNE NAGRANIE Z HILARY CLINTON NAPRAWDĘ ISTNIEJE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?