Alternatywna historia świata

”GWIEZDNE FORTY” – DOWÓD NA JEDNĄ ŚWIATOWĄ CYWILIZACJĘ W XIX WIEKU.

”GWIEZDNE FORTY” – DOWÓD NA JEDNĄ ŚWIATOWĄ CYWILIZACJĘ W XIX WIEKU.

Miasta, miasteczka i fortyfikacje w kształcie gwiazdy są rozmieszczone na całym świecie. Powstały głównie przed XVIII wiekiem. Ich jednolitość i styl sugeruje to samo wspólne wykształcenie architektoniczne ich twórców. Struktury te znajdują się na terenach, które pozornie nie powinny mieć wspólnych cech. Dodatkowo należy pamiętać, że mówimy tutaj o latach 1600-1700.

Nasza konwencjonalna nauka postanawia zignorować ten temat. W końcu dlaczego „tradycjonaliści” mieliby szukać tego głównego inżyniera, który dopilnowałby, aby budynki na całym świecie były budowane według tego samego standardu? Albo jak ci budowniczowie 300-400 lat temu byli w stanie stworzyć coś takiego. Jakich narzędzi używali do pomiarów, do wykopów lub skąd pochodziła siła robocza? Na przykład łopata z XVII-XVIII wieku.

Struktury te powoli, ale z pewnością ulegały niszczeniu lub przebudowywaniu / restrukturyzacji z upływem czasu. Można było to zrobić, aby wyeliminować wszelkie wspomnienia o scentralizowanej globalnej cywilizacji istniejącej na Ziemi w przeszłości. Niektóre obszary, w których się znajdowały, nie wyglądają tak, jak kiedyś. Jednocześnie zostało wiele dowodów.

Globalne pozycjonowanie struktur.

Złożoność projektu inżynierskiego nie odpowiada poziomowi technologicznemu, możliwościom i co najważniejsze, możliwym potrzebom czasu. Mówiąc najprościej, dlaczego ci ludzie w XVII wieku mieliby przejść przez taki proces budowlany, zamiast budować proste kwadratowe ściany? Ma to bardzo mało sensu, chyba że gdzieś w historii ukrywają się nieznane powódy. Powód wystarczająco silny, aby cały świat zbudował te ściany w kształcie gwiazdy.

Poniżej chciałbym przedstawić kilka przykładów miast, miasteczek i fortów w kształcie gwiazdy położonych w różnych częściach świata.

Ameryka Północna.

Castle Island, Fort Independence, aerial, Boston, MA


Forty: Frederick , Independence , Castilo de San Marcos , Wayne , Clinch , Gaines , McHenry , Mose , Augusta , Malden , Ticonderoga , Ontario oraz wiele na Manhattanie.


Europa i Azja

Miasta i forty: Bourtange (1563) , Palmanova (1600) , Naarden (1600) , Kastellet (1600)

Palmanova star city. Prawdziwe dzieło sztuki i najwspanialszy przykład dziewięciobocznego miasta gwiezdnego „nonagon”. Istnieje do dziś, ponieważ pierwotnie został zaprojektowany z sześciokątnym środkiem i przypuszczalnie niegdyś wieżą ciśnień, jak pokazano na ilustracji w stylu vintage z 1680 r. Czy energia była zbierana w kierunku centrum miasta? 

Wykres pola elektrycznego jest możliwą wskazówką dotyczącą funkcji projektowej tego wielkiego „ufortyfikowanego” miasta. Baszty punktowe i zewnętrzne ściany polodowcowe są bardzo masywne. Książki historyczne pokazują nam ilustrację lub diagram i oczekuje się od nas, że po prostu to zaakceptujemy i pójdziemy dalej, bez krytycznego myślenia. Ten konkretny przykład Gwiezdnej Cywilizacji jest uderzający.

Potężna żeglarska Wenecja moim zdaniem była zdecydowanie głównym węzłem w Gwiezdnej Cywilizacji. Potwierdzają to stare mapy. Palmanova była ważną częścią suwerennego państwa Wenecji, ale dlaczego jest okrągła i wielokątna? Kwestionowanie historii nie jest dla osób o słabym sercu.
Moje przeczucie co do tej oficjalnej historii jest takie, że ilekroć wspomina się o kimś naprawdę niesławnym, takim jak Napoleon, jest to moim zdaniem „koniec debaty”. 

Mamy po prostu „oooh” i „ahhh” nad wielkością podbojów i fortyfikacji Napoleona, dlatego zwykli śmiertelnicy, tacy jak my, nie mogą kwestionować historii. Czy Palmanova naprawdę została zaprojektowana jako „machina wojenna”? A może Napoleon użył go po prostu jako jednego? Czy jesteśmy w ogóle pewni, że użył go jako bazy operacyjnej w pierwszej kolejności?

I pewnie mógłbym tak dalej i dalej, ale ktoś już wykonał to zadanie: Lista Starych Fortów – setki rozlokowanych na całym świecie.

Na całym świecie istnieją korelację między tymi fortami w kształcie gwiazd Czy zostały one zbudowane przez naszą cywilizację? Dlatego moje podsumowanie będzie brzmiało bardzo podobnie.

Myślę, że jeszcze 150-200 lat temu istniała jedna Światowa cywilizacja bez krajów. Była to cywilizacja, której rozwój techniczny był podobny lub wyższy od naszego. A system polityczny i społeczny tamtego świata został podbity i zniszczony

Podsumowując, a tym samym opinia, stwierdzam, że projektowanie i budowa Star Cities / Forts przebiegały równolegle z wynalezieniem i rozwojem prochu strzelniczego. Wreszcie dominacja nad światem jest możliwa dzięki techonologii zabijania mas ludzi i narodów.

Tajemnicza wojna przyspieszała kolonializację planety przez Rzym, poprzez swoich licznych przedstawicieli. Nie mam wątpliwości, że Rzym, będący wówczas w romansie z Chinami użył prochu strzelniczego i StarFortów, aby ujarzmić planetę i zniszczyć Tartarię.

Na wschód od linii gwiezdnych fortów w obwodzie moskiewskim nie ma żadnych gwiezdnych fortów, o których wiem. Wszyscy wiedzą, że Tartaria nigdy nie dotarła na zachód od Moskwy. Kto więc był tutaj agresorem?

W tym procesie zginęły miliardy ludzi. Te gwiezdne forty i miasta, które widzimy na całym świecie, są pozostałością po poprzedniej cywilizacji. Nadal pracuję nad tą koncepcją. Uważam, że coś katastrofalnego wydarzyło się dwukrotnie: raz w XVIII i raz w XIX wieku. Uważam też, że Kalendarium historii świata , a także sama historia świata, została celowo zmieniona. Znaczenie do tego stopnia, że ​​nie da się powiedzieć, co się stało, kiedy to się stało i czy w ogóle się wydarzyło.

Udostępnij

”GWIEZDNE FORTY” – DOWÓD NA JEDNĄ ŚWIATOWĄ CYWILIZACJĘ W XIX WIEKU.

Globalna Świadomość7 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM SAMYM MOMENCIE.Następny artykułARCHEOMATRIX – AD-AM,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ? JAK ELITY UKRYŁY ISTNIENIE GIGANTÓW W ŚWIATOWEJ HISTORII PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”GWIEZDNE FORTY” – DOWÓD NA JEDNĄ ŚWIATOWĄ CYWILIZACJĘ W XIX WIEKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?