Otwórz oczy

TYSIĄCE PRAWNIKÓW VS. BIG PHARMA – CZY JEST SZANSA NA ROZLICZENIE PANDEMICZNYCH ZBRODNIARZY ?

Wielu z nas czeka na ten dzień, kiedy w końcu elity kreujący tę mistyfikację zwaną „pandemią koronawirusa”, odpowiedzą za wszystkie przestępstwa, których się dopuścili. Lista kryminalistów jest bardzo długa i nie dotyczy ona tylko jednego kraju, a wielu państw świata – w tym oczywiście również Polski (a dokładniej korporacji „Poland Republic Of” zarejestrowanej w USA).

Zbrodni dopuścili się politycy (większość „twarzy” płaszczących swoje pasożytnicze zady w Sejmie), przedstawiciele wielu tzw. „instytucji”, przedstawiciele mediów głównego nurtu nieustannie zakłamujący rzeczywistość, lekarze, naukowcy, przedstawiciele policji/prokuratury, koncerny farmaceutyczne, które produkują „cudowną” substancję dla kalectwa i zagłady ludu… ale dzień rozliczeń nadchodzi.

Rok fikcji

Po prawie roku tej międzynarodowej głupoty, jaka została wykreowana w celu drastycznych, globalnych zmian (łącznie z chęcią totalnego zniewolenia całych narodów, totalnej kontroli istot żywych) – każdy człowiek, który ma wzrok, rozum, zdolność samodzielnego myślenia oraz chęć porównywania informacji, które pojawiają się z wszelkich możliwych źródeł… nie jest wstanie dawać się oszukiwać temu zbrodniczemu systemowi. Tego wszechobecnego absurdu nie da się nie zauważyć.

Tworzenie fikcyjnych (niepotrzebnych nikomu) „tymczasowych szpitali”, na które pompowane są grube miliony co miesiąc, nagrywanie materiałów wideo z aktorami, aby pokazać w TV, jaki jest dramat – jak rzekomo przepełnione są te szpitale. Nagrywane sceny pod szpitalami z udziałem statystów i manekinów wożonych na łóżkach przez rzekome służby medyczne, aby pokazać problem, którego w rzeczywistości nie ma. Stosowanie na masową skalę testów, KTÓRE NIE NADAJĄ SIĘ DO WYKRYWANIA CHOROBY… i na podstawie FAŁSZYWYCH wyników zamykanie ludzi na kwarantannie.

Nieustannie bezprawne nakazy i zakazy oraz popełnianie przestępstw przez policję w stosunku do ludzi, którzy się do nich nie stosują. Przestępstwa Sanepidu w stosunku do przedsiębiorców/obywateli. Nakłanianie ludzi i w wielu przypadkach ZMUSZANIE do eksperymentu medycznego zwanego szczepieniami, po których mnóstwo ludzi na świecie stało się kalekami i wielu zmarło niedługo po szczepieniach.

Mordowanie ludzi przez lekarzy, którzy zamiast tlenoterapii, stosowali (i prawdopodobnie nadal stosują) respiratory, którymi rozrywają ludziom „z COVID-19” płuca… Fałszowanie statystyk przez polityków, media… zmuszanie ludzi do noszenia maseczek, które nikogo nie chronią przed wirusami, a jedynie niszczą zdrowie ludzi często ich używających…

Zamknięcie służby zdrowia dla ludzi potrzebujących często natychmiastowej pomocy medycznej na rzecz MISTYFIKACJI COVID-owej. W 2020 roku KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ludzi zmarło w wyniku braku pomocy medycznej, a tylko ponad 5000 osób na coś, co nazywają „COVID-19” (a w rzeczywistości być może jest to kolejny wirus grypy, jakich było mnóstwo na przestrzeni ostatnich dziesiątek lat).

Masa skorumpowanych postaci z wszelkich stron/dziedzin… celebryci opłacani za kreowanie kłamstw szczepionkowych… oraz mnóstwo innych dowodów zbrodni odkrytych przez niezależnych dziennikarzy, zwykłych obywateli, lekarzy z mózgami i sumieniem…

Rozliczenia

Justyna Socha z organizacji STOP NOP walczącej o prawa, opublikowała post z nagłówkiem „SZYKUJE SIĘ DRUGA NORYMBERGA”

Drugi trybunał w Norymberdze jest w przygotowaniu, a pozew zbiorowy ma zostać wytoczony z pomocą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmilchem, który ściga osoby odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos.Podobne działania podejmuje Angelo Giorgianni , który dwukrotnie był gościem Marszu o Wolność w Polsce oraz Robert F. Kennedy Jr, który ostatnio wysłał wystąpienie dla STOP NOP na styczniowe posiedzenie Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19, które to zespoły w lutym gościły współpracującego z Fuellmilchem prawnika prof. dr Martina Schwaba.

Warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się wygrać z samochodowym gigantem Volkswagenem w sprawie sfałszowanych katalizatorów oraz Deutsche Bank jako przedsiębiorstwem przestępczym, Angelo Giorgiani sądził mafię sycylijską, natomiast Robert F. Kennedy Jr wygrał z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień. Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są śmieszne w porównaniu ze szkodami, które wywołał i nadal powoduje kryzys Covid-19. Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „skandal Covid-19”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokołami testów.

Dlatego międzynarodowa sieć prawników będzie oskarżać w największej sprawie wszechczasów, dotyczącej skandalu związanego, który może stać się największym przestępstwem przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono.Komisja śledcza Covid-19 została powołana z inicjatywy grupy niemieckich prawników w celu wniesienia międzynarodowego pozwu zbiorowego z wykorzystaniem prawa anglosaskiego. Oto tłumaczenie komunikatu dr Fuellmicha z 15.02.2021:„Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które odbyły się od 10.07.2020 r. Przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19, wykazano dotychczas z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym.

Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej „kliki z Davos” poprzez transfer majątku ludzi na jej członków, niszczącej między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. mogłyby w ten sposób zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwa ”.Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych, którym jest w anglosaskim prawodawstwie tzw.

„Class action law suits” (pozew zbiorowy: https://en.wikipedia.org/wiki/Class_action). Umożliwia on niewielkiej grupie powodów reprezentować wszystkich poszkodowanych nawet w skali globalnej.Żródło: artykuł Jeana-Michela Grau,internet, informacje własne. Strona komisji https://corona-ausschuss.de/

Najnowsze wpisy

Kategorie

TYSIĄCE PRAWNIKÓW VS. BIG PHARMA – CZY JEST SZANSA NA ROZLICZENIE PANDEMICZNYCH ZBRODNIARZY ?

8 marca 2021 / Możliwość komentowania TYSIĄCE PRAWNIKÓW VS. BIG PHARMA – CZY JEST SZANSA NA ROZLICZENIE PANDEMICZNYCH ZBRODNIARZY ?

Może Ci się spodobać

ZNAMIĘ BESTII. ”CHIP – PARTY” IMPREZA NA KTÓREJ CIĘ ZACZIPUJĄ. 31 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • TYSIĄCE PRAWNIKÓW VS. BIG PHARMA – CZY JEST SZANSA NA ROZLICZENIE PANDEMICZNYCH ZBRODNIARZY ?
  • Może Ci się spodobać