AGENDA 2030

”KORONAWIRUS TO CHIŃSKI CZARNOBYL” – CO JESZCZE PEKIN UKRYWA NA TEMAT PANDEMII ?

Francois Heisbourg, francuski politolog i specjalny doradca Fundacji Badań Strategicznych (FRS) przekonuje, że koronawirus „to chiński Czarnobyl do dziesiątej potęgi”. Ekspert zarzuca też władzom w Pekinie zatajanie prawdy na temat pochodzenia wirusa. „Pozwoliliśmy Chinom budować swoją narrację, triumfalnie zarządzać kryzysem koronawirusa” – tłumaczy w „Le Figaro” Heisbourg.

Chiny uwolniły się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za pandemię.

Podkreśla, że Chińczycy surowo ukarali kraje, które domagały się bezstronnego międzynarodowego śledztwa w sprawie pochodzenia koronawirusa, m.in. Australię, na którą nałożyli sankcje gospodarcze i zablokowali import.

Tajemnica chińskiego pochodzenia wirusa

Debata na temat jego pochodzenia pozostaje otwarta, dotyczy kwestii fundamentalnych i jest potencjalnie wybuchowa, ponieważ nie wiemy, jak powstał ten koronawirus.

– stwierdza politolog, dodając, że jedynie były prezydent USA Donald Trump odważył się publicznie mówić o „chińskim pochodzeniu SARS-CoV-2”.

Jednocześnie Heisbourg przypomina, że laboratorium badające wirusy zbudowane zostało w Wuhan z pomocą francuskich naukowców, ale Francja została wykluczona później ze współpracy z chińskimi naukowcami z tej placówki.

Na świecie nie ma więcej niż cztery lub pięć laboratoriów z tak dużym doświadczeniem w dziedzinie wirusologii. Chińczycy mają wszystkie narzędzia do przeprowadzania dochodzenia i dowiedzenia się, skąd pochodzi koronawirus. Ale oni nie zrobili nic poza ukrywaniem prawdy.

Wybuch epidemii nie był naturalny?

Heisbourg nie wyklucza, że epidemia SARS cov-1 w 2003 roku, a zatem wirusa, który również pojawił się w Chinach, mogła wybuchnąć w sposób, który nie był naturalny.

Pięćdziesiąt lat zajęło Moskwie uznanie swej odpowiedzialności za zbrodnię katyńską, egzekucję 22 tys. polskich oficerów w 1940 r. Pewnego dnia ludzie zażądają również odpowiedzialności od Chin.

Według francuskiego eksperta Chiny wykorzystują również tzw. dyplomację 💉-ową, oferując 💉 przeciwko korona 🦠 niektórym krajom azjatyckim, tak jak wcześniej oferowały Europie respiratory i maski, aby zyskać wpływy polityczne. 

Pekin narzucił warunek: brak relacji w mediach.

– podkreśla politolog, który uważa, że Chiny wcale nie poradziły sobie lepiej z epidemią niż np. Włochy.

Po pandemii sars cov-1 w Azji prowadzono liczne badania w celu wytworzenia 💉 na tego 🦠. W ramach wielkiego programu badawczego stworzoną 💉 podawano testowo fretkom. Fretki otrzymywały , tak jak w przypadku 💉 na sars-cov2, po dwie dawki. Potem wystawiono fretki na działanie 🦠 w naturalnym środowisku i wszystkie zdechły, właśnie z powodu ADE. 💉 zamiast budować odporność zwielokrotniała atak 🦠 prowadząc do szybkiej śmierci. Po tym zamknięto program.

Dziwne, nie poszukiwano rozwiązania problemu, przez prawie 10 lat nikt nie chciał zabezpieczyć świata przed innymi wariacjami sars cov-1 ?

Te 💉 podaje się dziś jako „nowo wytworzone”. Specjalizująca się w tworzeniu 💉 wyłącznie mRNA MODERNA powstała w 2010 roku, a więc zaraz po zakończeniu programu stworzenia 💉 przeciwko sars-cov1 podczas eksperymentu w Azji. Przez ostatnie 10 lat doskonalono 🦠 i 💉. Jak pamiętamy pandemia sars-cov1 nie wyszła poza teren Azji.

Owoce tych wieloletnich badań i eksperymentów zawłaszczyły ponadnarodowe elity i dziś wykorzystują je przeciwko ludzkości dążąc do zniewolenia całej ludzkiej populacji.

To doskonały przykład jaki pozwala zrozumieć i uwierzyć w to po co elity tworzą żelazne kurtyny, konflikty, polaryzują ludzi , kreują MATRIXY. Chodzi o to żeby ludzie po stronie każdej z barykad byli przekonani o tym że walczą w słusznej sprawie, przeciwko wrogowi, żeby naukowcy z oddaniem przekazywali owoce swojego geniuszu ponadnarodowej elicie nieświadomi faktu, że zostaną one wykorzystane przeciwko całej ludzkości, że skazują w ten sposób na śmierć i niewolę swoje dzieci.

Po drugiej stronie medalu w Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne 💉. Bill Gates, amerykański główny specjalista ds. Chorób zakaźnych Fauci i Big Pharma przegrali proces przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, nie udowadniając, że wszystkie ich 💉 w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli!

Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy’ego.Robert F. Kennedy Jr .:

Nowej 💉 należy unikać za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejną 💉 przeciwko Covid-19.Po raz pierwszy w historii 💉 tzw. 💉 mRNA najnowszej generacji bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny, jakim jest manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo.

Po wejściu do ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA / DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko. Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi 💉! Oznacza to, że jest to instrument wpływu genetycznego. Broń genowa! Oznacza to, że zamierzali zniszczyć ludzi, a ci, którzy przeżyją zostaną zmienieni genetycznie! Za-💉 nie będą już w stanie leczyć objawów 💉 w dodatkowy sposób.

Osoby 💉 będą musiały pogodzić się z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z ludzkiego organizmu, jak u osoby z wadą genetyczną, taką jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna niewydolność serca , hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp, ponieważ wada genetyczna pozostanie w nich na zawsze!

To wyraźnie oznacza że jeśli po 💉 mRNA pojawi niepożądany odczyn poszczepienny to żadna terapia nie będzie w stanie pomóc, ponieważ uszkodzenia spowodowane 💉 będą genetycznie nieodwracalne.

Ostatnie wpisy

Kategorie

”KORONAWIRUS TO CHIŃSKI CZARNOBYL” – CO JESZCZE PEKIN UKRYWA NA TEMAT PANDEMII ?

9 marca 2021 / Możliwość komentowania ”KORONAWIRUS TO CHIŃSKI CZARNOBYL” – CO JESZCZE PEKIN UKRYWA NA TEMAT PANDEMII ? została

Może Ci się spodobać

BRAUN UJAWNIA : EKSPERYMENTY NA DZIECIACH TERAPIĄ GENOWĄ W DOMACH DZIECKA. 5 sierpnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”KORONAWIRUS TO CHIŃSKI CZARNOBYL” – CO JESZCZE PEKIN UKRYWA NA TEMAT PANDEMII ?
  • Może Ci się spodobać