AGENDA 2030

”OPORU NIE MA WCALE, NAWET PROMILA” – WYWIAD Z POLICJANEM NA TEMAT ”PANDEMICZNEJ” SYTUACJI W POLSCE.

”OPORU NIE MA WCALE, NAWET PROMILA” – WYWIAD Z POLICJANEM NA TEMAT ”PANDEMICZNEJ” SYTUACJI W POLSCE.

Odnaleźliśmy ten wpis w mediach społecznościowych. Nie udało Nam się ustalić jednak kto jest jego autorem, więc nie wiemy czy treść jest autentyczna – może to być również zwykła prowokacja. Ne zmienia to faktu że poniższy tekst jest swoistym ”papierkiem lakmusowym” i kwintesencją obecnej sytuacji panującej w naszej strudzonej ”plandemicznej” Polsce. Tekst naprawdę daje do myślenia…

Gorzka prawda z ust policjanta. Policja się z Was śmieje, hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy, nauczyciele, kobiety, aktywiści, pacjenci…, że wszystkich, całego „pospólstwa”. To tak, jakby ktoś znowu wyrażał współczucie, bo przecież oni muszą, bo tylko wykonują rozkazy itd. Dlaczego? Warto przeczytać.

Policjant: Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my się z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy. Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli.

Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stała na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie… Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie”… I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamknęliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

Ja: słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie… Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane… Jeżeli naprawdę pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?

Policjant: Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąc, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do końca świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej. Nie po to 20 lat manipulowania abyście teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie. Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy , nazwiecie to po prostu ”foliarstwem” i to jest piękne.

Dla nas to znaczy, że naszą robota wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówiłem wielu przedsiębiorcom że jak by się np. w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość ze nie walczycie, to nawet się nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi. Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego troche patriotyzmu i po sprawie. Odpowiadam na Twoje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale trochę na innym szczeblu, wiadomo, trochę już przepracowałem.

Ja:nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?

Policjant: Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada ? Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie, edukacja, rozmową, przykładami nie da się wam nic wytłumaczyć. Prawda jest taka, że jak by wami rządził Niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miarę dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień.

To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna uczę lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was , w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówię totalnie, i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja właśnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robię coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu pis po kościół aborcja itp. Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany.

I przyznaje, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z frustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz , w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Mogę nasrać Polakom na twarz a oni, że to nie prawda, ze złoży skargę… Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda. PS jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..

Ja: nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?

Policjant: Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewagę tylko psychologiczną. Jak widzę młodych policjantów i jak uciekają nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych się stawiało w pierwszym rzędzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to od razu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiorą pozostałe 95% albo… I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promila…….”

Udostępnij