Skok w króliczą norę

KSIĄŻE HARRY I MEGHAN – ŚWIATOWA PRZYKRYWKA MEDIÓW NA TEMAT PEDOFILI WŚRÓD ELIT.

Fakty:Książę Harry i Meghan Markle niedawno oskarżali rodzinę królewską o rasizm, ale oskarżenia i śledztwa w sprawie pedofilii i handlu dziećmi są nadal ignorowane. Zastanów się: Dlaczego media tak mało uwagi poświęca się tym mrocznym procederom ?

Kilka lat temu miliony ludzi podniecało się do ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle, zamiast interesować się pedofilii rodziny królewskiej i handlu dziećmi w celach seksualnych. Pomysł, że rodzina królewska i inne „elity” mogą być zaangażowane w taką działalność, był kiedyś uważany za teorię spiskową, ale z niedawnymi rewelacjami księcia Andrzeja, jego nastoletnich (wówczas) oskarżycieli i jego powiązań z podobno nieżyjącym już pedofilem Jeffreyem Epstein , to już nie tyle w sferze „teorii spiskowych”.

W tej chwili uwaga mediów jest skierowana na księcia Harry’ego i Meghan Markle, ich dzieci i rzekomego rasizmu w rodzinie królewskiej. Ten temat jest i wciąż się rozprzestrzenia w mediach, ale tak naprawdę nigdy nie słyszymy o pedofilii rodziny królewskiej w mediach głównego scieku, co jest dość dziwne, ale nie zaskakujące. Przez lata pojawiło się wiele informacji na temat możliwej pedofilii rodziny królewskiej.

Oskarżenia o handel dziećmi i wykorzystywanie seksualne, które otaczają rodzinę królewską, są, jeśli spojrzeć na to, dość przytłaczające. Jest podobny do oskarżeń i dowodów, które wyszły z Watykanu , te instytucje nadal są i były postrzegane przez wielu jako „zesłane do Boga” w oczach mas. To niesamowicie potężni ludzie i nie wiadomo, jaki wpływ mają na świat mediów, informacji, finansów i organizacji, które wydają się być światowymi dyktatorami i decydentami. Światowe Forum Ekonomiczne i ich „ Wielki Reset” To wspaniały przykład, który jest również sponsorowany przez rodzinę królewską. Nie ma wątpliwości, że znajdują się gdzieś na wyższych poziomach piramidy, przynajmniej moim zdaniem.

Zamiecione pod dywan.

Ponownie, oskarżenia i śledztwa pedofili w rodzinie królewskiej są bardzo długie. Ten artykuł nie dotyka nawet wierzchołka góry lodowej, ale zapewnia trochę tła i kilka wskazówek, jeśli chcesz pogłębić swoje badania. Na przykład, jeden z członków rodziny królewskiej należał do kręgu grupy podejrzanych o pedofilię, będącej przedmiotem śledztwa prowadzonego przez policję w późnych latach osiemdziesiątych, były funkcjonariusz policji stołecznej powiedział, że został poinformowany przez sierżanta detektywa o ​​dochodzeniu w sprawie owego kręgu, którego członkam byli również Lordowie najwyższej Izby Anglii. Śledztwo zostało zamknięte z „powodów bezpieczeństwa narodowego”.

Dziś bezpieczeństwo narodowe stało się terminem parasolowym, którego celem jest zachowanie tajemnic i ochrona ludzi, korporacji i rządów, którzy uczestniczą w niemoralnych i nieetycznych działaniach. Ujawnienie tych działań jest dużym zagrożeniem dla „establishmentu”, dlatego ludzie tacy jak Julian Assange są na przykład w więzieniu, a Edward Snowden żyje na wygnaniu.

Oskarżenia

Peter McKelvie, były szef ochrony dzieci w Wielkiej Brytanii, zwrócił na siebie uwagę, gdy stwierdził, że wśród domniemanych sprawców wykorzystywania seksualnego dzieci byli starsi politycy, wojskowi, a nawet osoby związane z rodziną królewską. Pracując w Hereford i Worcester, pomógł skazać Petera Rightona, notorycznego seksualnego drapieżnika, który kiedyś był jednym z najbardziej szanowanych autorytetów w dziedzinie opieki nad dziećmi w kraju. To podkreśla świetny punkt i coś, na co natknąłem się wiele razy w moich badaniach. Wiele osób pracujących w krajowych programach ochrony dzieci jest bezpośrednio zaangażowanych w tego typu sprawy. McKelvie jest jednym z wielu, którzy powiedzieli światu, że tego typu potężne kręgi pedofilów VIP działają w tajemnicy od wielu lat. 

Poniżej znajduje się zdjęcie księcia Karola, na zdjęciu z jego bliskim przyjacielem, znanym pedofilem Jimmy’m Savile’em.

W swojej książce „Elity Królewskie” biograf Andrew Lownie zauważa, że ​​w aktach FBI z 1944 r. Elizabeth de la Poer Beresford, baronowa Decies,  powiedziała : „że w tych kręgach lord Louis Mountbatten i jego żona są uważani za osoby o skrajnie niskiej moralności ”.

Stwierdziła, że ​​lord Louis Mountbatten był znany z perwersji w stosunku do młodych chłopców. Zdaniem Lady Decies jest człowiekiem niezdolnym do piastowania swojego stanowiska z tego powodu. Stwierdziła dalej, że jego żona, Lady Mountbatten, została uznana za równie nieobliczalną.

Ponadto Lownie przeprowadził wywiady z dwoma mężczyznami, którzy powiedzieli, że zostali zgwałceni przez Mountbatten. Jeden z nich był rezydentem osławionego elitarnego ośrodka ”Kincora Boys Home” w Belfaście, który później okazał się centrum pedofilii dla Elit.

The Guardian opisuje:

Szereg ofiar wykorzystywania próbowało przez sądy wymusić włączenie skandalu do krajowego śledztwa w sprawie zarzutów o założenie kręgów pedofilskich działających w Westminster.

W Wielkiej Brytanii rzekomymi winowajcami byli celebryci, opieka społeczna i policja (których niepowodzenia systemowe spowodowały, że 1400 dzieci wykorzystywanych seksualnie w samym tylko mieście  Rotherham w latach 1997-2013), politycy (dowody na istnienie kręgu pedofilskiego działającego w korytarze Westminster w latach 80. wydają się teraz „niepodważalne po tym, jak londyńska policja określiła zarzuty anonimowego ocalałego jako „ wiarygodne i prawdziwe”, dochodzą do tego zeznania pracowników rodziny królewskiej, a także członków rodziny królewskiej.

Poniżej znajduje się zdjęcie Jeffreya Epsteina, Harveya Weinsteina i Ghislaine Maxwell na zdjęciu podczas 18. urodzin księcia Beatrice. Beatrice jest córką księcia Andrzeja.

Takie rzeczy zdarzały się również w Stanach. Przykładem może być ”skandal Franklina”, który wybuchł w 1989 r.,  Kiedy to setki dzieci były transportowane po Stanach Zjednoczonych, i wykorzystywane przez wysokich rangą członków „Establishmentu”.  Były senator stanowy John W DeCamp, cytowany jako jeden z najskuteczniejszych ustawodawców w historii Nebraski, był prawnikiem dwóch ofiar tej afery. 15-letnia dziewczynka ujawniła, że gdy miała 9 lat była świadkiem ”rytualnego morderstwa” nowonarodzonej dziewczynki i małego chłopca (którego następnie smażono i zjadano)

Mohamed Al-Fayed, ojciec Dodi Fayed, chłopaka księżnej Diany w chwili jej śmierci, stwierdził, że księżna Diana posiadała nagrania „poważnych przestępstw seksualnych”, które miały miejsce w Pałacu Buckingham. 

Nie tylko brytyjscy członkowie rodziny królewskiej, ale członkowie rodziny królewskiej w całej Europie zostali wprowadzeni w tego rodzaju działalność. W 2004 roku belgijski pedofil i zabójca dzieci Marc Dutroux został skazany na dożywocie za uprowadzenie i gwałt na sześciu dziewczynkach – w wieku od ośmiu do 19 lat – w latach 1995 i 1996 oraz śmierć dwóch z nich, które pogrzebał żywcem. Książka opublikowana przez dwóch francuskich dziennikarzy na temat Marca Dutroux (wspomnianego powyżej) również wskazywała na zamieszanie króla Alberta II w te kręgi pedofilów. Rodzina królewska za ten fakt pozwała dziennikarzy do sądu.

Ocalały z rezydencji William Coombes miał zeznawać na posiedzeniu Międzynarodowego Trybunału w sprawie zbrodni Kościoła przeciwko ludzkości popełnionych przez Elżbietę II i jej męża, gdy nagle zmarł w tajemniczych okolicznościach.

Ostatecznie nie potrzebujesz fikcyjnej organizacji Q-anon, aby uświadomić sobie ten problem. W rzeczywistości używanie tego jako źródła po prostu go wyśmiewa, ponieważ nie ma wiarygodnych źródeł i ułatwia to etykietowanie jako „fałszywe wiadomości” i teoria spiskowa. Jest więcej niż wystarczająco wiarygodnych wskazówek, aby zobaczyć, że jest to w rzeczywistości prawdziwy problem, który zasługuje na uwagę.

Ostatecznie zarzuty tego rodzaju działalności na wysokich stanowiskach są dość powszechne, a oskarżyciele i śledztwa wydają się nic nie wnosić. Osoby oskarżone wydają się być „chronione” przed prawem na wiele sposobów. Widzimy to w przypadku zbrodni wojennych i innych dziedzin, które wykraczają poza handel dziećmi i pedofilię. Jeśli przejdziesz do historycznego aspektu tego wszystkiego, w końcu ujawnisz, że te instytucje które chronią Elity faktycznie stworzyły współczesne prawo i są częścią całego spisku.

Jest tak wiele dowodów na to, że globalna elita finansowa (różni członkowie wielkiej polityki, korporacje, Hollywood, rodziny królewskie, ludzie na stanowiskach wielkiej władzy, Watykan itp.) Są zaangażowani w psychopatyczne zachowania. Ale czy naprawdę jesteś zdziwiony? Spójrz na świat i jego systemy oraz wszystkie aspekty, które otaczają ludzkość….

Czy naprawdę chcemy w tym uczestniczyć ? Dlaczego nadal przestrzegamy zasad, dlaczego nadal jesteśmy posłuszni?

Jakie jest rozwiązanie problemu omówionego w tym artykule? Nie wiem, ale wiem, że milczenie na ten temat tylko daje siłę sprawcom tych okropności.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KSIĄŻE HARRY I MEGHAN – ŚWIATOWA PRZYKRYWKA MEDIÓW NA TEMAT PEDOFILI WŚRÓD ELIT.

15 marca 2021 / Możliwość komentowania KSIĄŻE HARRY I MEGHAN – ŚWIATOWA PRZYKRYWKA MEDIÓW NA TEMAT PEDOFILI WŚRÓD ELIT. została

Może Ci się spodobać

UPADEK PEDOFILSKIEJ ELITY – CO UJAWNI MELINDA GATES ? 16 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KSIĄŻE HARRY I MEGHAN – ŚWIATOWA PRZYKRYWKA MEDIÓW NA TEMAT PEDOFILI WŚRÓD ELIT.
  • Może Ci się spodobać