AGENDA 2030

JAK BILL GATES ZMUSI NAS DO JEDZENIA CHEMICZNIE WYTWORZONEGO MIĘSA ?

JAK BILL GATES ZMUSI NAS DO JEDZENIA CHEMICZNIE WYTWORZONEGO MIĘSA ?

Fundacja Billa i Melindy Gatesów , największa fundacja „ charytatywna ” na świecie, ma program rolniczy, który wspiera agrochemikalia, opatentowane nasiona, fałszywe mięso i kontrolę korporacyjną. Jednym z kluczowych graczy w tym programie jest powszechne przyjęcie syntetycznego mięsa .

Impossible Foods, firma produkująca imitacje mięsa, była współfinansowana przez Google, Jeffa Bezosa i Billa Gatesa, a Gates jasno dał do zrozumienia, że ​​jego zdaniem przejście na syntetyczną wołowinę jest sposobem na zmniejszenie emisji metanu pochodzących od zwierząt hodowanych na skoncentrowanym żywieniu zwierząt.

Zdecydowane zalecenie zastąpienia wołowiny fałszywym mięsem znajduje się w książce Gatesa „ Jak uniknąć katastrofy klimatycznej: rozwiązania, które mamy i potrzebne nam przełomy”, która ukazała się w lutym 2021 r.

W wywiadzie dla MIT Technology Review posuwa się nawet do stwierdzenia, że ​​należy zmienić zachowania ludzi, aby nauczyli się lubić fałszywe mięso, a jeśli to nie zadziała, to przepisy mogą załatwić sprawę.

Nawiasem mówiąc, Bill Gates inwestuje w firmy zajmujące się fałszywym mięsem i kupuje w szaleńczym tempie pola uprawne w USA .

Ostatecznie, jak można usłyszeć w wywiadzie, przeprowadzonym między Robertem F. Kennedym Jr. a adwokatem sprawiedliwości społecznej dr Vandaną Shivą, imperium Gatesa „będzie właścicielem wszystkiego ”

Niewybrane „elity” już zdecydowały, że w przyszłości ludzkość nie będzie jadła mięsa i proponują fałszywe mięso, robaki, a nawet martwych ludzi jako realną alternatywę. Ci ludzie są całkowicie szaleni! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj punkt tego artykułu: Światowe Forum Ekonomiczne: Do 2030 r. „Nie będziesz posiadał nić i będziesz szczęśliwy”

Gates Inwestuje W Firmy Produkujące Fałszywe Mięso.

Według Gatesa, aby wyeliminować emisje gazów cieplarnianych , „potrzebne będzie fałszywe mięso”. Powiedział MIT Technology Review:

Obawiam się, że przynajmniej do wołowiny potrzebne będą 100% syntetyczne zamienniki [alternatywy białkowe, takie jak hamburgery roślinne].

Następnie wspomina firmę ”Memphis Meats”, która produkuje syntetyczne mięso w laboratorium poprzez masową hodowlę komórek macierzystych zwierząt, często w roztworze zawierającym surowicę bydlęcą, hormony, czynniki wzrostu i inne dodatki do żywności.

Kampanie PR posunęły się tak daleko, że nazywają mięso hodowane w laboratoriach „ czystym mięsem ”, ale badania opublikowane w Environmental Science and Technology sugerują, że może ono w rzeczywistości wymagać bardziej intensywnego zużycia energii w porównaniu do produkcji tradycyjnego mięsa.

Gates mówi, że uważa, że ​​”mięso Memphis” będzie zbyt drogie, aby się rozpowszechnić:

Ale Impossible and Beyond” mają mapę drogową, mapę drogową wysokiej jakości i mapę drogową kosztów, co czyni je całkowicie konkurencyjnymi.

Ma na myśli Impossible Foods, lidera w branży podróbek mięsnych, który produkuje „mięso” na bazie roślin.

Impossible Foods posiada 14 patentów , z których co z, których kolejne 100 czeka już w kolejce. Beyond Meat to kolejny wiodący producent fałszywych produktów „wołowych”, „wieprzowych” i „drobiowych”, który ogłosił w 2020 r., Że rozpocznie produkcję niektórych swoich produktów w Chinach……zapowiada się smakowicie.

Jednak wielu nie zdaje sobie sprawy, że Gates sam inwestuje w firmy takie jak Breakthrough Energy Ventures, Beyond Meats, Impossible Foods, Memphis Meats i innych firm, które aktywnie promuje.

Gates powiedział MIT: 13

Jeśli chodzi o dzisiejszą skalę, to oni [Impossible Foods and Beyond Meat] nie stanowią 1% mięsa na światowym rynku. A Breakthrough Energy ma cztery różne inwestycje w tej przestrzeni, aby bardziej wydajnie wytwarzać składniki…

Jednak Gates nie poprzestaje na fałszywym mięsie. Otóż niedawno wprowadził on na rynek firmę biotechnologiczną o nazwie Biomilq, która rozwija się ”laboratoryjnego pokarmu hodowlanego” 

Gates: Wszystkie Bogate Kraje Powinny Jeść 100% sztucznej Wołowiny.

To, czy jest „niepopularne”, nie ma znaczenia, najwyraźniej, jak powiedział Gates, jego zdaniem bogate kraje powinny jeść fałszywe mięso.

Na pytanie, czy uważa, że ​​mięso roślinne i wyhodowane w laboratoriach może „stanowić pełne rozwiązanie problemu białka na całym świecie”, odpowiada, że ​​w krajach o średnich i wyższych dochodach tak, i że ludzie mogą się do tego „przyzwyczaić” :

„Myślę, że wszystkie bogate kraje powinny przejść na w 100% syntetyczną wołowinę. Możesz przyzwyczaić się do różnicy w smaku, a twierdzi się, że z czasem sprawią, że będzie smakować jeszcze lepiej. Ostatecznie ta premia ekologiczna jest na tyle skromna, że ​​można w pewnym sensie zmienić [zachowanie] ludzi lub użyć regulacji, aby całkowicie zmienić popyt.

Ironia Billa Gatesa – który mieszka w rezydencji o powierzchni 66 000 stóp kwadratowych i podróżuje prywatnym odrzutowcem, który co godzinę zużywa aż 486 galonów paliwa jest bezcenna.

The Nation skrytykował sprzeczności Gatesa, w tym fakt, że w wyniku kupowania olbrzymich ilości ziemi uprawnej jest on głównym czynnikiem przyczyniającym się do emisji dwutlenku węgla.

Zgodnie z badaniem akademickim z 2019 roku19, w którym analizowano ekstremalne emisje dwutlenku węgla z elity zajmującej się odrzutowcami, liczne podróże prywatnym odrzutowcem Billa Gatesa prawdopodobnie sprawiają, że jest on jednym z największych na świecie emitentów dwutlenku węgla – prawdziwym superemiterem.

„Na liście 10 przebadanych celebrytów – w tym Jennifer Lopez, Paris Hilton i Oprah Winfrey – Gates był źródłem największej emisji”.

Gates Jest Największym Właścicielem Gruntów Rolnych W USA.

Bill Gates posiada więcej ziemi uprawnej w USA niż jakikolwiek inny prywatny rolnik , kupił łącznie 242 000 akrów – w większości uważanych za jedne z najbogatszych gleb w Stanach Zjednoczonych – w ciągu ostatnich kilku lat. Gdzie według niego konwencjonalne rolnictwo stanowi jedno z największych źródeł. zanieczyszczenia na naszej planecie.

Szacuje się, że 80% węgla w glebie na obszarach intensywnie uprawianych zostało już utracone, 21 z powodu destrukcyjnej eksploatacji, nadmiernego wypasu bysła oraz stosowania niszczących glebę, zubożających węgiel nawozów chemicznych i pestycydów.

Samo badanie dotyczące podróży samolotem wskazało na Gatesa jako jednego z najbardziej problematycznych emiterów dwutlenku węgla, bez uwzględnienia emisji pochodzących z rolnictwa.

Badanie dotyczyło tylko podróży odrzutowcem Gatesa, ale mogło również uwzględniać emisje Gatesa z jego pól uprawnych, które obejmują duże połacie kukurydzy i soi, które zwykle trafiają do karmienia zwierząt (często na farmach fabrycznych) – szczególnie węglowy model rolnictwo.

Christine Nobiss, założycielka Great Plains Action Society, której przewodzą rdzenni mieszkańcy, oskarżyła Gatesa o kolonizację:

Bill Gates jest wystarczająco bystry, by zrozumieć – jest sprytny, potrafi obliczyć – że żadna pojedyncza osoba nie potrzebuje takiej ilości ziemi. Zasadniczo uczestniczy w niekończącym się cyklu kolonizacji.

Jest ona jedną z tych osób, którzy zasugerowali Gatesowi oddanie swojej ziemi uprawnej jako akt zadośćuczynienia i jako sposób na zapewnienie, że jest ona wykorzystywana do zrównoważonej produkcji żywności, ale jak zauważył The Nation, tak się nie stanie:

Nie znaczy to, że Gates zamierza porzucić swoje rozległe pola uprawne. Nie zamierza też sprzedać żadnego ze swoich domów – w tym swojej posiadłości o powierzchni 66 000 stóp kwadratowych poza Seattle.

Nie zamierza też pozbywać się swojego prywatnego odrzutowca – Bombardiera BD-700 Global Express, który zużywa 486 galonów paliwa na godzinę. Za to Filantrop poinformował, że zacznie kupować „zrównoważone paliwo do silników odrzutowych”….

Brak Własności Prywatnej.

Kiedy jesteś właścicielem ziemi, jesteś także właścicielem wody, która jest pod nią , a dzięki jego ogromnej ilości ziemi może wyhodować całą genetycznie zmodyfikowaną soję niezbędną do stworzenia fałszywego mięsa.

Dla tych, którzy kontrolują zasoby, takie jak żywność i woda, moc jest nieograniczona, a kontrola nad dostawami żywności jest częścią jest ich głównym planem.

Założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Klaus Schwab jako pierwszy zaczął rozpowszechniać ideę Wielkiego Resetu , którego integralną częścią jest „buduj lepiej”.

WEF nawiązał współpracę z EAT Forum, które ustali polityczny program globalnej produkcji żywności.

EAT Forum zostało współzałożone przez Wellcome Trust, które z kolei powstało przy wsparciu finansowym GlaxoSmithKline.

EAT współpracuje z prawie 40 samorządami miejskimi w Afryce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i utrzymuje bliskie relacje z firmami produkującymi imitacje mięsa, takimi jak Impossible Foods.

Gates jest również zwolennikiem ”wielkiego resetu”, co jest ciekawe, ciekawe, że akumulacja bogactwa i ziemi jest przeciwieństwem jego przekonań w tym temacie

Prawdę mówiąc, zamożni technokraci nie będą redystrybuować własnego bogactwa podczas resetu , ale będą rozwijać swoje imperia finansowe tylko wtedy, gdy reszta świata zgodzi się zrzec się swojej prywatności i własności całej własności.

W rzeczywistości EAT opracował planetarną dietę zdrowotną, która jest przeznaczona do stosowania w populacji globalnej i wiąże się z ograniczeniem spożycia mięsa i nabiału nawet o 90%, zastępując je w dużej mierze żywnością wytwarzaną w laboratoriach, a także zbożami i olejem.

W swoich książkach założyciel i globalista Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab wyjaśnia, że„ Czwarta Rewolucja Przemysłowa ”lub„ Wielki Reset ”doprowadzi do zniesienia własności prywatnej.

Ta wiadomość jest powtórzona na oficjalnej stronie internetowej WEF, która mówi:„ Witamy w roku 2030. Witajcie w moim mieście – a raczej „naszym mieście. Niczego nie posiadam. Nie mam samochodu. Nie mam domu. Nie mam żadnych urządzeń ani ubrań” Najwyraźniej nie będziesz mógł posiadać żadnej prywatnej własności, a jedynym ratunkiem będzie życie w stanie stałej zależności od niewielkiej liczby bogatych elit, którzy posiadają wszystko. Kiedyś nazywano to feudalizmem, który jest formą niewolnictwa.

Udostępnij

JAK BILL GATES ZMUSI NAS DO JEDZENIA CHEMICZNIE WYTWORZONEGO MIĘSA ?

Globalna Świadomość18 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEPISYWANIE HISTORII – CZY ANTYCZNY RZYM I GRECJA SĄ TĄ SAMĄ EPOKĄ ? GIGANCI JAKO BOGOWIE NA ZIEMI.Następny artykułPRZEPISYWANIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK BILL GATES ZMUSI NAS DO JEDZENIA CHEMICZNIE WYTWORZONEGO MIĘSA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?