Otwórz oczy

PREZYDENT TANZANII NIE CHCIAŁ 💉 DLA SWOJEGO KRAJU, CZY JEGO ŚMIERĆ BYŁ PRZYPADKOWA ?

Prezydent Tanzanii Magufuli nie żyje Kontrowersyjna głowa państwa i sceptyk korony od tygodni nie pojawiał się publicznie. Teraz zmarł na niewydolność serca. Miał 61 lat. Prezydent Tanzanii John Magufuli nie żyje, zmarł oficjalnie z powodu niewydolności serca – poinformował wiceprezydent Samia Suluhu Hassan. Czy aby to na pewno była prawdziwa przyczyna jego śmierci ? Głowa państwa, której dwutygodniowa nieobecność publiczna przed śmiercią podsyciła spekulacje na temat choroby Covid 19, długo zaprzeczał istnieniu wirusa koronowego w kraju Afryki Wschodniej.

Miał 61 lat. Tanzania jest jedynym krajem na świecie, który nie gromadzi już danych dotyczących liczby zakażeń, chociaż WHO wielokrotnie do tego wzywa. Ostatnie dane pochodzą z maja, po którym Magufuli ogłosił pokonanie korony. Czasami nazywał to wynalazkiem Zachodu, twierdził, że w laboratorium testowano również kozę i mango z pozytywnym wynikiem na koronę.

Do dziś Tanzania odmawia zamawiania 💉  z inicjatywy Covax, która dostarcza darmowe kontyngenty do biedniejszych krajów. W kraju nie ma prawie żadnych ograniczeń dotyczących życia publicznego i do dziś nie ma wymogu stosowania maski. Oznaczało to również, że Tanzania nie została tak mocno dotknięta pandemią gospodarczą, a turystyka nadal trwa.

Prezydent Tanzanii Magufuli mówi, że importowane testy zostały uznane za wadliwe po tym, jak próbki zwierząt i owoców dały pozytywny wynik na zakażenie wirusem SARS-Cov-2

Rząd Tanzanii już wcześniej krytykował wybuch pandemii koronawirusa. Prezydent polecił tanzańskim siłom bezpieczeństwa sprawdzić jakość zestawów do testów.

Laboratoria otrzymały losowo kilka próbek nie od ludzi a od kóz, papug, owiec, owoców papai i innych roślin, ale z nadanymi im ludzkimi imionami i wiekiem. Technicy laboratoryjni nie byli świadomi pochodzenia próbek.

Testy próbek wykazały wyniki dodatnie czyli wykryły obecność koronawirusa.

Postawmy fakty przed spekulacjami:

  • Prezydent Tanzanii jako pierwszy ogłosił, że testy PCR wykrywają wirusa u zwierząt i w owocach.
  • Prezydent jasno potępiał i demaskował korona-teatr.
  • Jego kraj jako jeden z nielicznych nie przyjął żadnej 💉 lobbowanej przez bigpharme w jego kraju.

Po czym prezydent nagle umiera na niewydolność serca…. Przypominamy, że tego typu schorzenia można wywołać za pomocą tajnych technologii używanych przez służby specjalne już od wielu lat.

ZA to główny ściek opisuje to zdarzenie tak….

Wiemy już też, że ci, którzy kierują całym cyrkiem – to niewielka grupa dobrze powiązana z międzynarodową elitą finansową i stowarzyszeniami drapieżnymi, a także z ruchem eugenicznym w Wielkiej Brytanii. Pięciu największych akcjonariuszy PFIZERP to:

💲 Vanguard Group z 8,2% udziałów

💲 spekulacyjna grupa finansowa Blackrock z 7,7%

💲 State Street Corporation z 5,5%

💲 Grupa kapitałowa 4,6%

💲Wellington Management z 4,5%.

Tych 5 gigantów finansowych kontroluje 30% udziałów. Pozostała część znajduje się w rękach 100 największych banków finansowych i spekulacyjnych świata zachodniego, w tym: Bank of America, Deutsche Bank, Morgan Stanley, JP Morgan, Ubs, Goldman Sachs, Royal Bank of Canada, Barclays.

ASTRAZENECA

Pięciu największych akcjonariuszy (z wyjątkiem szwedzkiego inwestora Aktiebolag z 3,9% akcji) to to samo:

💲 Czarna Skała 7,7%

💲 Zarządzanie Wellington 5,9%

💲 Grupa Kapitałowa 4,9%

💲 Vanguard z 3,5%.

110 udziałowców, stanowi elitę zachodnich finansów i światowych banków. Moglibyśmy kontynuować dochodzenie i stwierdzić, że światowe finanse kontrolują również Johnson & Johnson, ModeRNA, Glaxo, Sanofi, Roche itp.

Wspólny mianownik jest zawsze ten sam, ponieważ jest to główny cel: osiągnięcie zysku i podzielenie się dywidendami z odpowiednimi udziałowcami. Jak każdy prawdziwy szanujący się kryzys, nawet kryzys Covid jest doskonałą okazją do zarobienia pieniędzy, zubożenia mas i przeniesienia ich na szczyt piramidy.

Prawda jest taka, że ​​te podmioty finansowe mają w swoich rękach państwa, uniwersytety, szpitale, świat zdrowia i system informacyjny, osiągnęły taki poziom władzy, że wchodzą z prostą nogą w życie ludzi, dyktując im z góry ich program i nawet Prezydenci na świecie nie stanowią dla nich zagrożenia. To jest największa korelacja, największy dowód naukowy, który wszyscy mogą zobaczyć. Ale tego nikt nie widzi.

Ostatnie wpisy

PREZYDENT TANZANII NIE CHCIA艁 馃拤 DLA SWOJEGO KRAJU, CZY JEGO 艢MIER膯 BY艁 PRZYPADKOWA ?

18 marca 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania PREZYDENT TANZANII NIE CHCIA艁 馃拤 DLA SWOJEGO KRAJU, CZY JEGO 艢MIER膯 BY艁 PRZYPADKOWA ?

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

CHINY, WATYKAN, USA, NAZI艢CI 鈥 艢WIAT JEST INNY NI呕 GO WIDZISZ. 30 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PREZYDENT TANZANII NIE CHCIA艁 馃拤 DLA SWOJEGO KRAJU, CZY JEGO 艢MIER膯 BY艁 PRZYPADKOWA ?
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰