Skok w króliczą norę

MACAULAY CULKIN : ”SATANISTYCZE I PEDOFILSKIE HOLLYWOOD ZAPOŁNIE JESZCZE ZA MOJEGO ŻYCIA”

MACAULAY CULKIN : ”SATANISTYCZE I PEDOFILSKIE HOLLYWOOD ZAPOŁNIE JESZCZE ZA MOJEGO ŻYCIA”

MACAULAY CULKIN: Aktorzy dziecięcy byli ofiarami satanistycznych rytuałów w Hollywood. Menedżerowie z Hollywood, to „krwiożerczy sataniści , którzy wykorzystują dzieci – tak twierdzi pMacaulay Culkin. Jak mówi tylko dlatego udało mu się ujść z życiem z Hollywood, gdyż był inteligentnym i podejrzliwym dzieckiem.

Gdy stałem się zbyt sławny, nie mogli mnie zabić, jak niektóre inne dzieci. Bardzo wcześnie zauważyłem, kto z nich chce mi zrobić krzywdę.

Najgorsi z nich nosili buty wykonane ze skóry dzieci, które rytualnie zamordowali.

Mówiąc o tym w radiu Les Echos, w Paryżu, Culkin dodał:

Czy widziałeś produkty wykonane z ludzkiej skóry? Ma bardzo niezwykły, charakterystyczny wygląd. W bardzo młodym wieku nauczyłem się go identyfikować.

W ciągu zaledwie godziny od publikacji wywiad z aktorem zostały usunięte z Internetu. Redaktorzy Les Echos nie odpowiedzieli na pytania, dlaczego usunęli artykuł i czy zostali do tego zmuszeni. Podczas wywiadu Culkin opowiedział zdarzenie, które miało miejsce gdy miał 11 lat:

Było to podczas zdjęć do filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Zostałem zaprowadzony do pokoju na planie. Był tam potężny facet, w garniturze. Bałem się go. Próbował mnie uspokoić. Dał mi puszkę coli. Zaczął opowiadać mi o naturze branży. Zasadniczo chciał, żebym odciął się od swoich rodziców. Chciał być moim opiekunem. Powiedział, że uczyni ze mnie największą gwiazdę w historii. Powiedział, że będę miał wszystko.

Twierdził, że muszę pozbyć się moich rodziców:

Masz 11 lat, jesteś już mężczyzną

Culkin, który od 2003 roku mieszka w Paryżu, wyjaśnił, że ten człowiek zaczął jasno wyrażać swoje intencje: – Mogę powiedzieć, że był mną zainteresowany. Polizał swoje usta i powiedział mi, że jestem bardzo przystojny. Wydaje mi się, że udało mi się powiedzieć „dziękuję” i zacząłem myśleć o tym, jak się wydostać stamtąd. Potem wyjął fajkę. Położył ją sobie na kolanach, wyjął też zapalniczkę i dalej patrzył na mnie z tym obezwładniającym pożądaniem seksualnym w oczach.

Powiedziałem coś w stylu: „Mam tylko 11 lat”. Pamiętam, jak mi powiedział:

To świętuj, mały człowieku. Trzeba uczcić nadchodzące sukces. Twoje liczne sukcesy. Chodź. Usiądź wygodnie.

Puknął fajką w krocze, i zaśmiał się idiotycznie. Wybiegłem z pokoju, ale wpadłem prosto na tego drugiego faceta, który był na zewnątrz pokoju, a on złapał mnie za ramię i wrzucił z powrotem do środka. Ten pierwszy zapalił fajkę i wydmuchał dym na moją twarz. Kazał mi spojrzeć na swoje buty. Powiedział, że zostały zrobione ze skóry dzieci, które on i jego przyjaciele zamordowali. Powiedział, że w ludzka skóra to najdelikatniejsza skóra znana człowiekowi.

Zapytał mnie, czy znam Heather O’Rourke. Tak, pamiętałem ją. Dorastałem oglądając „Poltergeista”. Pamiętałem ją w „Happy Days”. Była taka urocza. Zwymiotowałem wtedy na jego buty. Heather O’Rourke była amerykańską aktorką dziecięcą, odkrytą przez reżysera Stevena Spielberga, Heather O’Rourke zmarła nagle i niespodziewanie w wieku 12 lat, w 1988 roku.

Jako oficjalną przyczynę zgonu podano „atak serca i wstrząs septyczny” wywołany błędnym rozpoznaniem zwężenia jelit”. Culkin powiedział na koniec wywiadu:

Mam teraz 37 lat i nadal wszystko przetwarzam. Rzeczy, które widziałem pozostaną ze mną już na zawsze. Żyję. Inni z branży nie mieli takiego szczęścia. Wiem, że Hollywood będzie płonąć za mojego życia. Zobaczycie to.

Informacje zostały zebrane przez francuskie media, a francuskie gazety głównego nurtu szybko relacjonowały szokujacy wywiad, jednak w ciągu godziny od publikacji wszystkie raporty zaczęły znikać, a wcześniej opublikowane artykuły zostały nagle usunięte z Internetu. F

rancuski serwis informacyjny Les Echos usunal swój artykuł wkrótce po tym, jak zaczął się rozprzestrzeniać, ale nie odpowiedział na pytania dotyczące tego, dlaczego usunęli go w ciągu godziny od opublikowania, i czy zostali zmuszeni do tego.

Nagłówek francuskiej gazety Les Echos brzmial : Macaulay Culkin opowiada o hollywoodzkim rytuale wykorzystywania dzieci na żywo w radiu….

Źródło: https://johnbwellsnews.com/macaulay-culkin-satanic-hollywood-elites-murder-children-during-rituals/?fbclid=IwAR3MZfqki3P94E_emtFCcENL-_KyIAvPaWOjNuqId3rVsHvWAPEpNxDFqPQ

Udostępnij

MACAULAY CULKIN : ”SATANISTYCZE I PEDOFILSKIE HOLLYWOOD ZAPOŁNIE JESZCZE ZA MOJEGO ŻYCIA”

Globalna Świadomość20 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO ŁĄCZYŁO HITLERA I JEZUSA ? TAJEMNICA ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI.Następny artykułPRZEPISYWANIE HISTORII – JEDEN STYL ARCHTEKTONICZNY NA CAŁYM ŚWIECIE NALEŻĄCY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MACAULAY CULKIN : ”SATANISTYCZE I PEDOFILSKIE HOLLYWOOD ZAPOŁNIE JESZCZE ZA MOJEGO ŻYCIA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?