Przekraczając Rubikon

ANTYCHRYST – TAJEMNICA RODU ELONA MUSKA I CEL PROJEKTU ”STARLINK”.

Wszyscy zastanawiacie się kim jest Elon Musk. Warto sięgnąć do jego życiorysu. Okazuje się że jego ojciec Errol Musk to jeden z najbogatszych ludzi w Pretorii. To bardzo dziwne, Elon Musk robi co może żeby odciąć się od ojca, czyżby życiorys ojca, jego rodziny, przodków mógłby się położyć cieniem na karierze syna ? Życiorys Muska to wzorcowy amerykański sen, do złudzenia przypomina życiorys tego oszusta Gatesa. Wygląda tak jakby obu nagle dotknął Bóg bogactwa. Rozczaruję wielu, Bóg bogactwa nie dotyka byle kog. I tu wracamy znowu do Errola Muska, jego rodziny, jego przodków.

Tajemnica rodu

Ktoś o ich pozycji musiał być powiązany z Organizacjami Cecila Rhodesa lub Alfreda Milnera. Przypomnę Cecil Rhodes to współtwórca południowoafrykańskiego apartheidu, brutalny kolonizator Afryki. Obok Rhodesa nie mniejszy wpływ na RPA, na Afrykę miał żyjący w tym samym czasie Alfred Mailner. Obaj wiernie służyli Koronie, Brytyjskiemu Imperium. Po odkryciu dużych złóż złota i diamentów w Transwalu i Oranii Rhodes i Milner zorganizowali napad najemników z terenów Rodezji na Burów i miejscową ludność, by bogate w złoża tereny przemocą podporządkować Brytyjskiej Koronie.

To podczas tej wojny po raz pierwszy utworzono obozy koncentracyjne i użyto po raz pierwszy broni maszynowej masakrując cywilną ludność. Po stronie Londynu w tej wojnie, opowiedziała się bogata, biała elita Pretorii, co nie budzi wątpliwości rodzina Musk.

Czy rodzina Muska uzyskała korzyści z tej wojny, czy fortunę rodziny Musk wznieśli afrykańscy niewolnicy ? O, gdyby coś podobnego przedostało się dziś do mediów w USA Musk byłby skończony. Czyżby dlatego w życiorysie Muska, na każdym kroku podkreśla się ze nie wziął od ojca ani centa ? Ta separacja aż kłuje w oczy. Czy obawiając się przeszłości rodziny wyreżyserowano sukces Muska tak jak z Gatesa zrobiono informatycznego geniusza, którym nigdy nie był ?

Organizacje stworzone przez Rhodesa oraz Milnera to oko eugeniki w Afryce Południowej. Obaj byli blisko związani z rodziną Rotschild, i współuczestniczyli w stworzeniu wspólnej organizacji elit brytyjskich i amerykańskich. Jak podaje na stronie 45 Antony C.Sutton „Skull And Bones” tajemna elita Ameryki” Stowarzyszenie Cecila Rhodesa oraz Okrągły Stół Milnera, które od dziesięcioleci tworzą znakomite i bogate białe rodziny z RPA, przede wszystkim z Pretorii, są najściślej jak to możliwe powiązane ze Skull And Bones oraz z najpotężniejszą tajną organizacją brytyjskiej elity GROUP.

Tajemnice systemu Starlink

Odpowiedź wymaga głębszej refleksji. Na Ziemi żyje 7 mld 853 mln, tyle było przynajmniej przed chwilą.

Wszyscy wiemy że elity chciałaby tę liczbę znacznie zredukować, im dłużej żyją, a żyją już dziś 150 lat, tym więcej tej pięknej planety chciałyby zachować do siebie. Ludzie przejadają ogromne ilości jedzenia, wypijają mnóstwo wody. Pisałem w moich artykułach, że dla planety bardziej szkodliwa jest hodowla i uprawa dobrej jakości produktów spożywczych niż sam człowiek.Do tego ludzie niszczą przyrodę, zadeptują ekosystem, śmiecą i produkują gigantyczne ilości gówna. Coraz mniej ludzi jest przydatnych wspólnocie, żyją bo się urodzili.

Trudno mi powiedzieć ilu ludzi chcą wykończyć ci którzy mają więcej pieniędzy niż inni, w każdym razie nie mogą tego zrobić od razu, nie mogą za jednym zamachem wrzucić 5 miliardom ludzi trucizny do jedzenia.

To musi być przeprowadzone skrycie, w sposób finezyjny, żeby populacja nie zorientowała się, że garstka ludzi prowadzi działania wojenne przeciwko ludzkości. W spisek nie może być wtajemniczona zbyt duża liczba ludzi, bo nie wszyscy są kanaliami i potrafią trzymać mordę na kłódkę. Z tego powodu muszą być zachowane nadzwyczajne środki ostrożności, by za dużo nie wyciekło poza konspirację.

Te zasady determinują strategię walki z ludzkością, jaka musi być prowadzona w sposób zupełnie niezrozumiały dla znakomitej większości populacji, czyli naukowo. To pierwsza w historii wojna światowa wypowiedziana przez najbogatszych reszcie ludzkości, wojna z życiem. Istnieje na świecie szereg ograniczeń norm jakości żywności, wody , powietrza. Dzięki nauce wiadomo jak obejść te ograniczenia, by doprowadzić do zatrucia organizmu i w efekcie wywołać śmiertelną chorobę lub gwałtowny zgon. Otruć ofiarę trzeba w taki sposób żeby nie była w stanie połączyć ciężkiej choroby, zatrucia, z cudzym działaniem.

Strategia walki z populacją

Z tego powodu toksyczne związki muszą być podawane w dopuszczalnych normach i łączyć się dopiero w ludzkich organizmach, tworzyć bomby biologiczne, wykorzystujące, jako zapalnik, naturalne procesy przemiany zachodzące w ludzkich komórkach, tkankach i organach. Znakomita większość ludzi uważa że wojna jest wtedy gdy walczą ze sobą wojska zwaśnionych państw , nie uwierzą w to że ze społeczeństwem walczyć mogą oficerowie wojska i służb, którzy przysięgali wierność narodowi, że mogą oni w swoich jednostkach, komendach i delegaturach codziennie knuć, za publiczne pieniądze, jak skrytobójczo zamordować dzieci, kobiety, młodzież i starców. Jeżeli oficerowie ci będą używać broni jakiej nikt nie jest w stanie zobaczyć, nikt nie uwierzy że toczy się wojna.

Tej broni trzeba używać w taki sposób, żeby rodziny ofiar nie mogły powiązać gwałtownej śmierci, wywołanej przez ciężkiej choroby, z użyciem broni jakiej nie widać. Dlatego trzeba używać tej broni bardzo ostrożnie, z ukrytych za górami instalacji , jakich nikt nie widzi i nie jest w stanie kontrolować, z tajnych lokali służb specjalnych, wojska, z mieszkań oficerów, z zakładów , domów, mieszkań tajnych współpracowników, a najlepiej z kosmosu. Już kiedyś ktoś powiedział że najcieńsza granica pomiędzy życiem a śmiercią jest w medycynie.

Medycyna daje nieograniczone możliwości zabijania, tworząc potrzebę ochrony zdrowia, potrzebę leczenia , można zaaplikować ofierze, za jej zgodą, truciznę i ją zabić albo okaleczyć. Elity działają tak aby zegar śmierci zbierał żniwa liniowo, by kolejne pokolenia odchodziły szybciej z tego świata, by skrócić ofiarom czas w którym mogą eksploatować planetę i jej zasoby. Redukcja musi być rozłożona w czasie, by ofiary i ich rodziny nie powiązały śmierci z działaniem osób trzecich. Każdy ze sposobów redukcji populacji musi być używamy niezależnie od drugiego, inaczej nie uda się osiągnąć celu.

Depopulacja długoliniowa

Liczebność populacji dyktuje potrzebę zastosowania jak największej liczby narzędzi do skracania długości życia, do zabijania, albowiem procesy te muszą zachodzić tak by nikt nie powiązał skutku z przyczyną, co wymaga stopniowego, konsekwentnego działania rozłożonych w czasie. I to jest odpowiedź na zadane pytanie, szczepionki są niezależnym narzędziem okaleczania i zabijania, co nie znaczy, że nie można ich powiązać z promieniowaniem z satelit StarLink i z instalacji HAARP oraz z sieci 5G. W szczepionkach jest cała gama adiuwantów , średnio 72, które wywołują liczne stany zapalne.

Jeżeli ofiara zostanie napromieniowana po wzięciu szczepionki, co spowoduje upośledzenie jej układu immunologicznego, wirus użyty w szczepionce, lub inne zawarte w szczepionce trucizny, mogą spowodować głęboką , niepożądaną reakcję autoimmunologiczną ( ADE ), a w jej następstwie gwałtowną śmierć.

To bardzo skuteczny mechanizm depopulacji, dający możliwość długofalowego działania. Osoby zaszczepione przez dłuższy czas narażone będą na skutki promieniowania. Można więc systematycznie napromieniowywać poszczególne obszary. Po to jest ten system rejestracji szczepionych, powiązany z centralną bazą danych obywateli.

Komputery z dużą łatwością mogą posegregować, zmapować zaszczepionych i nie zaszczepionych na danym obszarze, w bloku, przy ulicy, na danym osiedlu, wobec których można użyć naprzemiennie albo 5G albo StarLink. Po to na orbicie ma być blisko 60 000 satelit StarLink by można było bardzo precyzyjnie napromieniować obszar gdzie nie ma 5G lub gdzie HAARP nie byłby skuteczny.

To wyjaśnia dlaczego za 200 mld USD system StarLink ma pokryć promieniowaniem mikrofalowym całą powierzchnie planety, kiedy zapotrzebowanie na tak dostarczany internet zgłasza może 3% powierzchni lądów zamieszkałych przez ludzi. StarLink umożliwia zabijanie ludzi tam gdzie nie ma medycyny, cywilizacji, anten telefonii cyfrowej i komórkowej, linii wysokiego napięcia, gdzie wielu ludzi żyje poza cywilizacją, w trudno dostępnych regionach w górach, na pustkowiach, w dżunglach, lasach tropikalnych i trudno dostępnych wyspach.

Ostatnie wpisy

Kategorie

ANTYCHRYST – TAJEMNICA RODU ELONA MUSKA I CEL PROJEKTU ”STARLINK”.

30 marca 2021 / Możliwość komentowania ANTYCHRYST – TAJEMNICA RODU ELONA MUSKA I CEL PROJEKTU ”STARLINK”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

OKULTYZM GWIAZD – ANGELINA JOLIE UJAWNIA SWOJE RYTUAŁY SATANISTYCZNE. 27 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ANTYCHRYST – TAJEMNICA RODU ELONA MUSKA I CEL PROJEKTU ”STARLINK”.
  • Może Ci się spodobać