extra-terrestrial

KENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.

KENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.

Kilka dni przed swoją tajemniczą śmiercią 35 prezydent USA John F. Kennedy poprosił CIA o dostarczenie mu akt UFO. Inna teczka posiadana przez Johna Kennedy’ego wskazywała, że ​​chce zaoferować ZSRR wspólny program eksploracji kosmosu.

Prawie pół wieku po śmierci Johna F. Kennedy’ego ujawniono sensacyjne szczegóły dotyczące jego ostatnich zadań. Okazało się, że 35. prezydent Stanów Zjednoczonych zażądał ściśle tajnych informacji o specjalnych statkach zaledwie 10 dni przed śmiercią.

Według Daily Mail Kennedy wysłał dwa zapytania: jedno do CIA, a drugie do NASA. Archiwa tych departamentów były niedostępne przez wiele lat, ale ostatecznie Ustawa o wolności informacji zażądała od CIA przekazania mu dokumentów na prośbę autora Williama Lestera.

Autor William Lester powiedział, że CIA przekazała mu dokumenty Ustawy o wolności informacji po tym, jak złożył zamówienie podczas prac nad swoją nowej książki, ”A Celebration of Freedom: JFK and the New Frontier”.

Autor miał okazję zapoznać się z treścią dokumentów archiwalnych. Studiując te dokumenty, odkryto zaskakujące fakty.

W liście z 12 listopada 1963 r. Do dyrektora CIA, John F. Kennedy zażądał szczegółowego raportu z tajnych dokumentów departamentu, poświęconych UFO i innym zjawiskom paranormalnym. W kolejnym oświadczeniu skierowanym do administracji Narodowej Agencji Kosmicznej (NASA) prezydent wyraził chęć współpracy ze Związkiem Radzieckim w eksploracji kosmosu, a nawet połączenia sił w eksploracji kosmosu.

Oczywiście nie było mowy o otwarciu żelaznej kurtyny: po kryzysie kubańskim stosunki między dwoma mocarstwami jądrowymi stały się niezwykle gorące. Jednak według Lestera moment wydania obu dokumentów nie jest bynajmniej przypadkowy. Faktem jest, że latające statki były wielokrotnie widziane nad terytorium Związku Radzieckiego. Kennedy słusznie obawiał się, że ZSRR może uznać pojawienie się niezidentyfikowanych obiektów na niebie nad jego terytorium za agresję militarną.

Myślę, że to jeden z powodów, dla których Kennedy chciał zdobyć te informacje i zabrać je spod jurysdykcji NASA, było przekazanie ich Sowietom.

Opublikowane dokumenty ponownie przekonały ufologów, że prezydent zginął z powodu zainteresowania UFO. Według badaczy zjawisk paranormalnych stojących za tragiczną śmiercią Kennedy’ego, stali ludzie dla których nawet prezydent atomowego mocarstwa nie był przeszkodą nie do usunięcia. Wszystko to aby zapobiec ujawnieniu prawdy na temat UFO.

Zwolennicy teorii spiskowej dotyczącej nowo odkrytych okoliczności wspominają inne dokumenty: sensacyjną „spaloną notatkę”. W 1999 roku ufolog Timothy Cooper otrzymał dokument ze zwęglonymi polami. Dokumenty zawierały wewnętrzną korespondencję od wyższych rangą funkcjonariuszy CIA. W szczególności dyrektor wywiadu zaalarmował odbiorcę, że „Lancer” (o kryptonimie Kennedy’s Secret Service) aktywnie prowadzi dochodzenie i jego ciekawość musi zostać powstrzymana.

Ta ściśle tajna teczka, która została zniszczona, została według doniesień uratowana z pożaru przez oficera CIA, który służył na wydziale w latach 1960-1974. Autentyczność dokumentu była kilkakrotnie kwestionowana. Ostatni właściciel zwrócił się nawet do specjalistów od kryminalistyki o fachową analizę. Jednak wyniki testów nie zostały jeszcze opublikowane.

Udostępnij

KENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.

Globalna Świadomość31 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA W USA POD ZASTAW OBYWATELI ?Następny artykułZIEMIA TO MIĘDZYPLANETARNE WIĘZIENIE – KTO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?