Skok w króliczą norę

TAJEMNICA BLOKADY KANAŁU SUESKIEGO – UPROWADZONE DZIECI I BROŃ MASOWEGO RAŻENIA NA POKŁADZIE EVERGREEN ?

TAJEMNICA BLOKADY KANAŁU SUESKIEGO – UPROWADZONE DZIECI I BROŃ MASOWEGO RAŻENIA NA POKŁADZIE EVERGREEN ?

Na pokładzie statku handlowego EVERGREEN, który ostatnio był zablokowany na kanale Sueskim, podobno miał znajdować się ponad tysiąc dzieci, które padły ofiary handlu ludźmi, na pokładzie miała się też znajdować broń masowego rażenia, która miała zdestabilizować Bliski Wschód!

Blokada Evergreen to operacja mistrzowsko zaplanowana przez międzynarodowe siły specjalne dowodzone przez Stany Zjednoczone, zwana Operacją ”UNO”. Przejęcie fraktowca było ciężkim ciosem w samo serce deep state jak twierdzi strona Freeworldnews, oraz główny kanał Arabskiej telewizji Al Jazzera (wiadomość została następnie ocenzurowana)a także niemiecka gazeta inteldinarchronikles.

https://www.youtube.com/watch?v=_FNb3izfTik&ab_channel=Korzenny

Najwyraźniej kapitan statku był członkiem sił specjalnych. Statek, zablokowany od wtorku 23 marca, według dużych mediów, zostanie przywrócony do żeglugi i 31 marca dotarł do celu w porcie Rotterdam w Holandii. Szkód w handlu światowym i wysokich instytucjach finansowych podsumowano na kwotę 9 miliardów dolarów dziennie. Nieruchomość statku należy do Fundacji Clintona i Grupy Walmart, której dyrektorem wykonawczym jest mąż Ghislaine Maxwell, wspólniczki Epsteina w pedofilskim procederze.

W dniach blokady miała miejsce skoordynowana akcja inspektorów, którzy przejęli kontrolę nad statkiem i przeprowadzili poszukiwania. Na pokładzie odkryto ponad tysiąc uwięzionych dzieci oraz kontenery z niebezpieczną bronią! Wszystkie dzieci zostałyby ewakuowane w noc przed wyjazdem, w całkowitej ciszy ze strony mediów!

Jednocześnie Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych wysłała okręt medyczny USNS Mercy (T-AAH-19), aby uratować najmłodszych. Ten sam statek uczestniczył w operacji w kwietniu zeszłego roku w Los Angeles i uratował dzieci z lochów światowej sławy Muzeum Sztuki Jean-Paul Getty na obrzeżach Los Angeles.

Po odblokowaniu kanału statek został zabrany nad Wielkie Jezioro Gorzkie, aby przeprowadzić głębszą inspekcję zawartości kontenerów. Możliwe jest nawet, że kontenery zostaną rozładowane na ziemi, aby posortować i skonfiskować nielegalne rzeczy. Podczas sześciodniowego blokady Kanału Sueskiego, służby przeprowadziły inspekcję innych statków, gdzie w niektórych z nich znaleziono broń, która miała być wykorzystana do rozpętania nowej wojny na Bliskim Wschodzie.

Statek armatora Evergreen, został umieszczony w areszcie zapobiegawczym po wnikliwym przeanalizowaniu danych pochodzących ze służb wywiadowczych co pozwoliło na inspekcję ładunku, powołując się na domniemane naruszenie międzynarodowego traktatu prawa człowieka. W związku z tym te zbrodnie maja zostać osądzone przez sądy wojskowe.

Wkrótce też ma być wprowadzony nowy system telekomunikacji kwantowej z ujednoliconymi sieciami XRP, zarządzany bezpośrednio przez siły kosmiczne USA. Stany Zjednoczone. Aby umożliwić rozpowszechnianie prawdziwych wiadomości. Wystrzelenie 120 satelitów dla nowego systemu transmisji kwantowej było sukcesem w zeszłym tygodniu.

Tymczasem rosyjska armia stacjonuje na Morzu Śródziemnym, a ukraińscy separatyści mobilizują się, aby przeciwstawić się rosyjskiej armii w Donbasie i Krymie. Aby zapobiec tym działaniom amerykańska armia rozpoczęła OPERACJĘ WOJSKOWĄ ODIN KTÓRA JEST OBECNIE PRZEPROWADZANA W CAŁEJ EUROPIE.

Cały transport morski i powietrzny ma zostać przerwany, aby uniknąć ewentualnego ucieczki osób zaangażowanych w te bezprecedensowe zbrodnie.

Transmisje satelitarne zostaną wyciszone oraz przejdą pod kontrolę obecnych sił dowodzących amerykańskimi siłami kosmicznymi dowodzonymi przez generała Michaela Flynna i jego współpracowników.

Udostępnij

TAJEMNICA BLOKADY KANAŁU SUESKIEGO – UPROWADZONE DZIECI I BROŃ MASOWEGO RAŻENIA NA POKŁADZIE EVERGREEN ?

Globalna Świadomość4 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ŚWIĘTA WIELKIEJNOCY – ILUZJA ZMARTWYCHWSTANIA, JEZUS, KRÓLICZKI I KOLOROWE JAJKA.Następny artykułUKRYTY HOLOKAUST AUSTRALII – TAJNE PRÓBY NUKLEARNE MASONERII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA BLOKADY KANAŁU SUESKIEGO – UPROWADZONE DZIECI I BROŃ MASOWEGO RAŻENIA NA POKŁADZIE EVERGREEN ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?