extra-terrestrial

AUKCJA TAJEMNICZYCH DOKUMENTÓW TESLI I FACECI W CZERNI.

AUKCJA TAJEMNICZYCH DOKUMENTÓW TESLI I FACECI W CZERNI.

W 1976 roku cztery niewyróżniające się pudełka z papierami zostały zlicytowane w ramach sprzedaży posiadłości Michaela P. Bornesa, właściciela księgarni z Manhattanu. Aukcja odbyła się w Newark w stanie New Jersey, a pudełka wraz z zawartością kupił za dwadzieścia pięć dolarów Dale Alfrey. Alfrey nie miał pojęcia, co znajdowało się w pudełkach, kiedy je kupował. Kiedy później je przeglądał, był zaskoczony, że pudełka zawierają część utraconej wiedzy, a także szokujące nowe szczegóły z życia Nikoli Tesli, zapisane przez niego w dawno zapomnianych notatkach.

Te dzienniki ujawniają, że Tesla był pierwszym człowiekiem, który otrzymał wiadomości od form życia spoza tej planety! Nikola Tesla (10 lipca 1856 – 7 stycznia 1943) urodzony jako etniczny Serb we wsi Smiljan w Cesarstwie Austriackim (dzisiejsza Chorwacja), z urodzenia podlegał Cesarstwu Austriackiemu, a później stał się obywatelem amerykańskim.

Był wynalazcą, a także jednym z ojców komercyjnej elektryczności, jest on najbardziej znany ze swoich licznych rewolucyjnych osiągnięć w dziedzinie elektromagnetyzmu na przełomie XIX i XX wieku. Oprócz swojej pracy nad elektromagnetyzmem i inżynierią elektromechaniczną, Tesla w różnym stopniu przyczynił się do powstania robotyki, zdalnego sterowania, radaru i informatyki, a także do rozwoju balistyki, fizyki jądrowej i fizyki teoretycznej. Jednak pomimo całego jego wkładu w naukę, jego nazwisko jest mało pamiętane poza dziedziną elektroniki i fizyki.

W rzeczywistości Thomas Edison jest często błędnie przypisywany w podręcznikach szkolnych wynalazkom opracowanym i opatentowanym przez Teslę.

Obecnie wiadomo, że różne rządy były bardzo zainteresowane pomysłami Tesli na broń i nieograniczoną energię. Do tego stopnia, że ​​po jego śmierci wojsko USA skonfiskowało pudełka pełne badań i pism Tesli. Wiele z tych materiałów nigdy nie zostało ujawnionych opinii publicznej. Powszechnie wiadomo, że Tesla często cierpiał z powodu problemów finansowych, które zmuszały go do przeprowadzki z hotelu do hotelu, ponieważ jego zadłużenie wzrosło. Wiele razy Tesla musiał się przeprowadzać zostawiając za sobą skrzynie ze swoim dobytkiem. Hotele przez jakiś czas magazynowały majątek Tesli, ale ostatecznie były zmuszone sprzedać je na aukcji, aby spłacić zaległe rachunki naukowca.

Często te wyprzedane pudełka zawierały notatki przedstawiające jakiś nowy wynalazek lub spekulacje dotyczące rozwoju technologii. Jak wiele wiedzy zostało utraconej przez lata, nikt nigdy się nie dowie. Jednak niektóre materiały niedawno wypłynęły na powierzchnię po przechowywaniu ich przez dziesięciolecia. Kiedy Tesla zmarł 7 stycznia 1943 r. W wieku 86 lat, przedstawiciele Urzędu ds. Mienia Obcego (OAP), na prośbę FBI, udali się do hotelu New Yorker i zajęli cały dobytek Tesli. Dwie ciężarówki z papierami, meblami i artefaktami zostały wysłane pod pieczęcią do Manhattan Storage and Warehouse Company.

Ładunek ten został dodany do prawie trzydziestu beczek z dokumentami przechowywanych od lat trzydziestych XX wieku, a cała kolekcja została zapieczętowana na rozkaz OAP. Dziwne zachowanie, biorąc pod uwagę, że Tesla był legalnym obywatelem amerykańskim. Po śmierci Tesli rząd Stanów Zjednoczonych próbował znaleźć wszystkie jego dokumenty, notatki i badania, zanim zrobili by to szpiedzy działający na rzecz innychg krajów. Bratanek Tesli, Sava Kosanovic, poinformował, że przed przybyciem OAP ktoś inny przejrzał rzeczy Tesli i zabrał nieznaną liczbę osobistych notatek i dokumentów. FBI wiedziało, że niemiecki wywiad zdołał już porwać pokaźną ilość badań Tesli kilka lat przed jego śmiercią.

Uważa się, że ten skradziony materiał ostatecznie doprowadził do powstania nazistowskiego latającego spodka. Stany Zjednoczone zamierzały dopilnować, aby to się więcej nie powtórzyło. Wszystko, co nawet w najmniejszym stopniu było związane z tym wielkim człowiekiem, zostało szybko skonfiskowane i zagubione w tajnych sieciach Ameryki podczas II wojny światowej.

Niemniej jednak kilkanaście pudeł rzeczy Tesli pozostawionych w hotelach takich jak Waldorf Astoria, Governor Clinton Hotel i St. Regis zostało już sprzedanych ratownikom, aby spłacić zaległe rachunki Tesli. Większość z tych pudełek i zawartych w nich sekretów nigdy nie została odnaleziona. W 1976 roku nazwisko Nikola Tesla nie było powszechnie znane. Dale Alfrey, który kupił na aukcji pudełka Nikoli Tesli, nie miał pojęcia o znaczeniu papierów, które teraz posiadał. Przeglądając niesamowitą ilość materiału, Alfrey w pierwszej chwili pomyślał, że odkrył notatki pisarza science fiction. To, co przeczytał, było tak niewiarygodne, że wydawało się niemożliwe, aby cokolwiek z tego było prawdą.

Dale Alfrey

Nie interesując się tym, co kupił, Alfrey schował pudełka w piwnicy, myśląc, że przejrzy je ponownie innym razem. Minęło dwadzieścia lat, zanim Alfrey ponownie znalazł czas, aby otworzyć dziwne pudełka. Niestety czas nie był tak łaskawy dla cennych treści, które zawierały. Papiery już mocno spleśniały, a atrament wyblakł po latach zaniedbań w wilgotnej piwnicy. Alfrey był zdecydowany podjąć żmudną próbę spisania informacji, zanim będzie za późno. Podczas prac Alfrey odkrył coś niesamowitego.

Notatki Tesli są szokujące, ponieważ ujawniają sekretne życie naukowca – życie, o którym do tej pory Tesla nigdy nie wspominał ani nie dokumentował go biografowie po jego śmierci. Te zagubione dzienniki ujawniły, że w 1899 roku, podczas pobytu w Colorado Springs, Tesla przechwycił komunikację od istot pozaziemskich, które potajemnie kontrolowały ludzkość.

Te stworzenia powoli przygotowywały ludzi do ostatecznego podboju i dominacji, używając programu, który istniał od czasu stworzenia ludzkości, ale teraz przyspieszał dzięki zwiększonej świadomości naukowej Ziemi. Tesla napisał o swoich latach badań nad interpretacją dziwnych sygnałów radiowych i próbach powiadomienia rządu i wojska o tym, czego się dowiedział, ale jego listy najwyraźniej pozostały bez odpowiedzi. Tesla rozmawiał w zaufaniu z kilkoma swoimi dobroczyńcami, w tym z pułkownikiem Johnem Jacobem Astorem, który był właścicielem hotelu Waldorf Astoria.

Ci dobroczyńcy słuchali Tesli i potajemnie finansowali to, co miało być początkiem pierwszej bitwy ludzkości o odzyskanie kontroli nad własnym przeznaczeniem – bitwy rozpoczętej przez Nikolę Teslę. Chociaż te informacje wydają się absolutnie niewiarygodne, Tesla od czasu do czasu dawał wskazówki na temat jego kłopotów w różnych wywiadach w gazetach i czasopismach. Rozwinął ten temat w artykule zatytułowanym: „Talking with the Planets” w Collliers Weekly (marzec 1901).

Charakter moich eksperymentów wykluczał możliwość zmian wywołanych przez zakłócenia atmosferyczne, jak niektórzy pochopnie twierdzili. Po jakimś czasie przyszła mi do głowy myśl, że zaburzenia, które zaobserwowałem, mogą wynikać z inteligentnej kontroli. Chociaż nie potrafiłem rozszyfrować ich znaczenia, nie mogłem myśleć o nich jako o całkowicie przypadkowym. Wzrasta we mnie nieustannie uczucie, że jako pierwszy usłyszałem powitanie jednej planety dla drugiej. Za tymi sygnałami elektrycznymi krył się cel.

Dziesięciolecia później, w swoje urodziny w 1937 roku, oznajmił:

W minionym roku poświęciłem wiele czasu na udoskonalanie nowego małego i kompaktowego urządzenia, za pomocą którego można teraz przesyłać energię w znacznych ilościach przez przestrzeń międzygwiazdową na dowolną odległość bez najmniejsze rozproszenie ”.

(New York Times, niedziela, 1 lipca 1937 r.)

Latem 1997 roku Alfrey skończył analizę zawartość czterech pudełek i był gotowy do skanowania dokumentów na dyski komputera, był bardziej niż zaskoczony, że obszerne notatki i dzienniki nie zawierały rysunków ani planów. Dopiero później Alfrey odkrył, że Tesla nienawidzi ilustrowania swoich pomysłów, ponieważ zapisywał wszystko w swoim umyśle. Zauważył również, że dzienniki Tesli były często niekompletne. Było wiele przerw czasowych w notatkach składających się z dni, miesięcy, a nawet lat. Alfrey przypuszczał, że reszta materiałów została ukryta albo przez rząd, albo przez ignorancję w zapomnianych magazynach i na strychu.

Z powodu tych luk Alfrey zaczął szukać informacji w Internecie, mając nadzieję, że inni mogą mieć dodatkowe informacje dotyczące brakujących sekcji. Te dociekania oczywiście przyciągnęły uwagę tych, którzy byli również zainteresowani zaginionymi dziennikami. Kogoś, kto chciał, aby dzienniki pozostały zagubione na zawsze. We wrześniu 1997 roku Alfrey kontynuował swoje badania gdy nagle zadzwonił telefon, a osoba dzwoniąca przedstawiła się jako Jay Kowski, który był zainteresowany Teslą i jego dokumentami, rozmowa z dzwoniącym zaledwie przez kilka minut, kiedy nagle połączenie ucichło.

Kiedy poszedłem otworzyć frontowe drzwi, okazało się, że są już otwarte, a w holu stało trzech mężczyzn.

Zanim Alfrey zdążył się odezwać, najbliższy mężczyzna zwrócił się do niego po imieniu. Wszyscy trzej mężczyźni byli ubrani w identyczne czarne garnitury, białe koszule i czarne krawaty.

Wokół tych trzech osób odczułem przyjemna atmosfera zagrożenia, której nigdy wcześniej ani później nie doświadczyłem.

„Rozumiemy, że masz w swoim posiadaniu stare pudła i dokumenty” – powiedział pierwszy mężczyzna. „Bylibyśmy bardzo zainteresowani kupnem ich od Ciebie”. „Cóż, tak naprawdę nie są na sprzedaż” – odpowiedział Alfrey. – W każdym razie, skąd o nich wiecie? Pierwszy mężczyzna zachichotał. „Wiemy dużo o tobie i twoich papierach. Nie należą do Ciebie, ale bylibyśmy skłonni zapłacić Ci za Twoje kłopoty. Są dla ciebie bezużyteczne, w rzeczywistości możesz mieć wiele kłopotów, mając je w pierwszej kolejności. ”

Pd tego momentu Alfrey zdał sobie sprawę, że mężczyźni nie prosili o kupno jego pudeł, tylko ich żądali. Mógł powiedzieć, że mają na myśli interesy i to go przeraziło. Pierwszy mężczyzna zbliżył się teraz powoli do Alfreya, mówiąc powoli, rozważnie. Ostrożnie wymawiał każde słowo, aby Alfrey doskonale rozumiał, na czym stoi. – Wiesz, to na nic – powiedział mężczyzna.

Otrzymamy te pudełka bez względu na to, co robisz. Nie możesz nas powstrzymać. Byłoby znacznie łatwiej dla Ciebie i Twojej rodziny, gdybyś po prostu dał nam to, czego chcemy. Ludzie znikali ze znacznie bardziej błachych powodów niż ten. Tak bardzo nie chciałbym zobaczyć, jak to się przytrafia tobie, twojej żonie i dzieciom.

Nic więcej nie zostało powiedziane; nie było to konieczne; Alfrey wyraźnie zrozumiał ich przesłanie. Miał porzucić pudełka, swoje badania, a nawet zainteresowanie Teslą. Na podjeździe nie było samochodu, a ulica była zupełnie pusta. W rzeczywistości cała okolica była niesamowicie cicha. Nawet ptaki zamilkły. Wyglądało to tak, jakby świat zatrzymał się na chwilę, a potem szedł dalej, jakby nic się nie wydarzyło. Alfrey wbiegł z powrotem do swojego domu i zamknął drzwi. Następnie udał się do swojego gabinetu, gdzie trzymał pudełka i komputer. Pokój znajdował się z tyłu domu i nie miał osobnego wejścia na zewnątrz.

Oczywiście nie było to potrzebne, ponieważ wszystkie cztery pudełka, zawarte w nich dokumenty i dyski komputerowe zniknęły.

Dokumenty, które znalazł Dale Alfrey, ujawniły, że Tesla najwyraźniej spędził wiele lat, próbując przetłumaczyć tajemnicze sygnały, które po raz pierwszy usłyszał w 1899 roku. Jego podstawową interpretacją tych sygnałów było to, że stworzenia z innej planety były potajemnie na Ziemi i kontrolowały wszystkie wydarzenia i ludzi u władzy, aby poprowadzić ludzkość ścieżką ewolucyjnego rozwoju i przede wszystkim byli odpowiedzialni za istnienie człowieka na planecie.

Alfrey zastanawiał się, czy jego pudełka były ostatnimi zaginionymi rzeczami Tesli. Artykuły prasowe z czasu śmierci Tesli podają, że prawdopodobnie rząd nigdy nie znalazł kilkunastu dużych pudeł z dokumentami Tesli. Mogą one nadal gdzieś tam być, czekając, aż jakiś szczęśliwy człowiek ponownie odkryje zagubione sekrety.

Udostępnij

AUKCJA TAJEMNICZYCH DOKUMENTÓW TESLI I FACECI W CZERNI.

Globalna Świadomość8 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułINCYDENT W PINEY WOODS – TAK SIĘ KOŃCZĄ SPOTKANIA 3 STOPNIA Z OBCYMI ?Następny artykułWATYKAN I PRZEJĘCIE POLSKICH PODZIEMNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • AUKCJA TAJEMNICZYCH DOKUMENTÓW TESLI I FACECI W CZERNI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?