AGENDA 2030

TAJEMNICE PLANDEMII – EUROPEJSKIE PLANY PASZPORTÓW 💉 BYŁY PRZYGOTOWANE JUŻ W 2018 ROKU!

Gdy świat poinformowano, że tak zwane 💉 paszporty będą wymagane podczas wszystkich międzynarodowych podróży w przyszłości, a w wielu krajach nawet do wchodzenia do sklepów, restauracji, barów, siłowni, hoteli, teatrów, na koncerty i zawody sportowe, wrażenie, że podaje się, że środek ten jest bezpośrednim skutkiem pandemii koronawirusa.

Jednak w Europie, w której znajduje się 8 z 10 największych krajów eksportujących leki, planowanie paszportów 💉 rozpoczęło się co najmniej 20 miesięcy przed wybuchem ZWIDA 19. Najwyraźniej pandemia dogodnie zapewniła europejskim politykom „wymówkę”, której potrzebowali, aby wprowadzić ten pomysł. 

Światowy szczyt 💉 2018

– „Komisja Europejska” – organ wykonawczy Europy – po raz pierwszy opublikowała propozycję paszportów 💉
26 kwietnia 2018 r. Zagrzebana głęboko w dokumencie dotyczącym „Wzmocnionej współpracy przeciwko chorobom, którym można zapobiegać dzięki 💉”, propozycja została zasadniczo zignorowana przez główne media. Jednak dokument zawierający mapę drogową wydany na początku 2019 roku zawierał szczegółowe plany wdrożenia propozycji Komisji Europejskiej. 

Głównym działaniem wymienionym w mapie drogowej było „zbadanie wykonalności i opracowania wspólnej karty 💉/ paszportu” dla obywateli Europy, „kompatybilnej z elektronicznymi systemami informacji o 💉 dopuszczonej do użytku poza granicami”. – Plan zakładał wydanie wniosku ustawodawczego w Europie do 2022 roku.


Co ciekawe, w mapie drogowej użyto kilku terminów, które, choć stosunkowo rzadkie w większości krajów przed pandemią, od tego czasu były codziennie słyszane w mediach głównego nurtu. – Być może najbardziej zauważalnym z nich jest „wahanie się co do 💉”. Wspieranie krajów europejskich w „przeciwdziałaniu wahaniom dotyczącym 💉” jest wymienione w dokumencie jako jeden z kluczowych punktów działań.- Mapa drogowa wspomina również o możliwości wystąpienia pandemii i p „nieoczekiwanych wybuchach epidemii”. – Ujawniające jest szczególne odniesienie do wspierania zezwoleń na „innowacyjne szczepionki, w tym na pojawiające się zagrożenia dla zdrowia”.

Stwierdzając, że „przemysł produkcji 💉 ” odgrywa „kluczową rolę” w osiąganiu celów opisanych w dokumencie, mapa drogowa wymienia „poprawę zdolności produkcyjnej UE” i gromadzenie zapasów 💉 jako dalsze punkty działań, które należy rozważyć. W kierunku wzmocnienia „istniejących partnerstw” i „współpracy z międzynarodowymi podmiotami i inicjatywami”, mapa drogowa odnosi się również do globalnego szczytu szczepień, który odbył się we wrześniu 2019 r. Dokładna analiza uczestników i tematyka tego spotkania są odkrywcze.

Światowy szczyt 💉 2019

Nie zgłaszany przez większość mediów głównego nurtu, w dniu 12 września 2019 roku w Brukseli w Belgii odbył się „Globalny szczyt ”. – Spotkanie zorganizowane przez Komisję Europejską we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia odbyło się zaledwie 3 miesiące przed rozpoczęciem pandemii koronawirusa. .

Co ważne, było to również zaledwie 36 dni przed niesławnym ćwiczeniem symulującym pandemię koronawirusa, wspieraną przez „Fundację Billa i Melindy Gatesów”, Światowe Forum Ekonomiczne i Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, które odbyło się 18 października 2019 r.- W wydarzeniu tylko na zaproszenie uczestnikami szczytu szczepień byli przywódcy polityczni, przedstawiciele wysokiego szczebla z ONZ i innych organizacji międzynarodowych, ministerstwa zdrowia, czołowi naukowcy, naukowcy i pracownicy służby zdrowia, sektor prywatny i organizacje pozarządowe.

Ta loża szczytowała wokól  był zorganizowany wokół trzech okrągłych stołów nad tematami;  „In Vaccines We Trust”, „The Magic Of Science” i „Vaccines Protecting Everywhere”. Znani członkowie panelu przy okrągłych stołach obejmowali Nanette Cocero, globalnA prezes firmy Pfizer Vaccines; Dr Seth Berkley, dyrektor generalny GAVI, Global Vaccine Alliance – organizacji, która otrzymała ogromne fundusze od Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Joe Cerrell, dyrektor zarządzający Fundacji Billa i Melindy Gatesów ds. polityki globalnej i rzecznictwa.

To tutaj planowano pandemię i sadystycznie szczytowano zachłystując się z samozadowolenia płynącego z możliwości i łatwości z jaka można kontrolować umysły prawie 8 mliardów Ziemian.-  Kluczowe dokumenty przekazane uczestnikom obejmowały raporty dotyczące ”Planowania gotowości na pandemię grypy ”, ”Ćwiczenia dotyczące grypy pandemicznej dla Unii Europejskiej”,”Planowanie gotowości ptasiej grypy i pandemii grypy”. 

💉 przeciwko grypie pandemicznej w UE oraz „Partnerstwo publiczno-prywatne ”w sprawie europejskich 💉 przeciwko grypie pandemicznej”. – We wszystkich tych dokumentach wielokrotnie podkreśla się cel wzmocnienia współpracy z przemysłem farmaceutycznym, a także przesłanie, że globalna pandemia jest teraz nieunikniona.

Paszporty 💉 a gwiazda Dawida

Amerykański kongresman Freshman (nomen est omen – pol.: świeży człowiek) – [Madison Cawthorn (R-NC] jest pierwszym jak dotąd z amerykańskich i międzynarodowych polityków , który odważa się porównać wymuszany paszporty szczepionki Covid-19 z wymuszaniem przez niemieckich nazistówna żydach / Żydach noszenia żółtej Tarczy Dawida na ubraniach, według raportu JTA [Jewish Telegraphic Agency (JTA].

Taka propozycja przypomina nazistowskie Niemcy lat 1940-czterdziestych” – powiedział David Madison Cawthorn. – Musimy dołożyć wszelkich starań, aby Ameryka nie stała się społeczeństwem z hasłem  „pokaż swoje papiery ”.Konstytucja i nasze podstawowe zasady potępiają także ten typ totalitaryzmu”. Ale Cawthorn nie jest jedynym politykiem i aktywistą, który podąża za modą porównywania szczepionki Covid-19 i wszystkiego, co się z nią wiąże,
z nazistowskimi Niemcami.

Brytyjski pisarz i dziennikarz, James Delingpole, napisał na Twitterze bez ogródek:

Rząd powinien „przejść do sedna i dać niezaszczepionym ludziom żółte gwiazdki do przyszywaniama widocznych miejscach na ich ubraniach !?.

Zasadniczo, jeśli ktoś otrzyma 💉 Covid-19 i pokaże swoją kartę 💉, ma dostęp do większej liczby miejsc publicznych, które proszą teraz ludzi o udowodnienie, że są zaszczepieni przy wejściu. – Izrael (zwany „start up nation”)  już korzysta z tego systemu co rzekomo pozwala gospodarce państwa żydowskiego piąć się nadal ku górze.- Libertarian Party of Kentucky również przechodzi burzę na Twitterze, porównując paszporty szczepionek z Żydami zmuszanymi do noszenia „Gwiazdy Dawida”.

Czy paszporty 💉 będą żółte, w kształcie gwiazdy?… czy będą i naszyte na naszych ubraniach ?

Pyta Libertarian Party of Kentucky na Twitterze, nazywając „paszport” dalej „materiałem totalitarnych dyktatur”.- Komik Seth Rogen wystrzelił z powrotem na imprezę, pisząc na Twitterze: „F UCK of with this shit!  od razu  odpieprzcie się z tym gównem”.-  Tego rodzaju porównania do zagłady żydów, do  Holokaustu to przysłowiowe 3  grosze podczas pandemii Covid-19.

Przedstawicielka NY , Alexandria Ocasio-Cortez (D-Nowy Jork) nazwała ośrodki zatrzymań dla imigrantów w pobliżu granicy Ameryki z Meksykiem „obozami koncentracyjnymi”. Jej sentyment wywołał reakcję Amerykańskiego Pomnika
i Muzeum Holokaustu, który nie wyjaśniał niczego, co nie powinno być porównywane
z Holokaustem. Koronawirus = paszport = Holokaust

Paszporty szczepień: kto naprawdę korzysta?

Z całą pewnością zwykli ludzie nie, ludzie dla których udostępnianie swojej dokumentacji medycznej i innych danych osobowych mogłoby wkrótce stać się obowiązkowe jedynie przy uczestnictwie w życiu społecznym. – Natomiast głównym beneficjentem będzie międzynarodowy przemysł farmaceutyczny.

 W związku z oficjalnymi prognozami, globalna sprzedaż leków i szczepionek osiągnie w w bieżącym roku 1,5 biliona dolarów. Firmy farmaceutyczne i ich inwestorzy nie mogą się nadziwić, że paszporty szczepionek staną się obowiązkowe na całym świecie.

Przewiduje się, że całkowity rynek💉 COVID-19 będzie wart 100 miliardów dolarów sprzedaży i 40 miliardów dolarów zysków po opodatkowaniu. – Coroczne 💉 przeciwko mutacjom koronawirusa mogą jeszcze bardziej podnieść te liczby.

Jeśli pozwolimy sobie wmusić te paszporty a nie „postawimy na zdrowy rozsądek”, producenci leków 💉 mogą zmusić świat do długoterminowej zależności gospodarczeji politycznej. 

Dlatego naszym głównym celem musi być zastąpienie napędzanego chciwością farmaceutycznego „robienia interesów na chorobach” systemem opieki zdrowotnej opartym na prawdziwie profilaktycznych podejściach.

Autor: Roman Nacht.

Ostatnie wpisy

TAJEMNICE PLANDEMII 鈥 EUROPEJSKIE PLANY PASZPORT脫W 馃拤 BY艁Y PRZYGOTOWANE JU呕 W 2018 ROKU!

8 kwietnia 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania TAJEMNICE PLANDEMII 鈥 EUROPEJSKIE PLANY PASZPORT脫W 馃拤 BY艁Y PRZYGOTOWANE JU呕 W 2018 ROKU! zosta艂a

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

CHOROBA MORGELLON脫W 鈥 ROBIMY TEST NA OBECNO艢膯 NANOW艁脫KIEN W ORGANIZMIE. 6 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICE PLANDEMII 鈥 EUROPEJSKIE PLANY PASZPORT脫W 馃拤 BY艁Y PRZYGOTOWANE JU呕 W 2018 ROKU!
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰