Otwórz oczy

DMX I JEGO WALKA Z ILUMINATI I PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM – CZY JEGO ŚMIERĆ BYŁA PRZYPADKOWA ?

W tych czasach wykonawców którzy siedzą w religii okultystycznej jest cała masa, lecz mało kto o tym wie. Iluminaci używają artystów do programowania ludzi. Muzyka i artyści są wykorzystywani jako narzędzie do szerzenia nienawiści, przemocy i wszelkiego rodzaju zła poprzez swoją muzykę. To bardzo dobry sposób na zgorszenie umysłów dzieci i młodzieży by uwierzyły że w życiu chodzi tylko o posiadanie pieniędzy, sławy i seksu.”

Im bardziej popularny staje się artysta tym wyższy jest jego poziom wiedzy o okultyzmie i o ludziach którzy sterują tym wszystkim. Staje się też bardziej uwięziony przez własną sławę. Nacisk na nich jest tak wielki, że wpływa  na ich codzienne życie. Bezsenność jest jednym z najczęstszych objawów tego. tają się zwykłymi fałszywymi marionetkami, które posiadają swój scenariusz.

Dobrym tego przykładem jest śmierć bardzo popularnego DJ Avicii.

Od dawna się zastanawiałem dlaczego w popularnych radiach tak często leci może parę procent wszystkich wykonawców? Dosłownie ciągle w kółko lecą bardzo popularne utwory o utworze wałkowanym od samej premiery „Rihanna Umbrella” rzygać się chce gdy leci w radiu po raz milionowy.

Dlaczego przykładowo w radiu nie ma reszty dużo bardziej wartościowych utworów? uważam, że to nie przypadek tylko od lat w mediach lecą takie osoby które najczęściej są maksymalnie „sprzedane” przepraszam nie chcę tu nikogo urazić tylko tak to czuję.

Dobrze pamiętam fajny kawałek Miley Cyrus – ”When I Look At You po kilku latach fani mogli już zobaczyć piosenkarkę robiącą z siebie „kukiełkę na kuli”, pewnie znacie chyba najbardziej popularny utwór „Wrecking Ball”

Ktoś z Was widział ostatnio popularny występ Madonny pod czas finału Eurowizji 2019? gdy by tak się temu przyjrzeć to strasznie dziwnie ten występ wygląda, mrocznie wręcz satanistycznie poważnie. Na końcu jej występu to już w ogóle mocny przekaz. Nie będę więcej spoilerował kto chce niech zobaczy >

Co o tym sądzicie, szanujecie ich przekaz, ich wysiłek mimo, że tak naprawdę to ktoś za nich podejmuje wszystkie decyzję jak ma wyglądać efekt końcowy utworu?

W dodatku coraz więcej w nowocześniej muzyce jest sztucznego przekazu który nic nie znaczy. Wróć… ZNACZY o ile utwór jest nafaszerowany symboliką okultyzmu.

Sama Alison Wonderland która od paru lat bardzo lubię ma z tym związek no niestety, symbolika na przedramieniu.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, słuchacie z zainteresowaniem co wypuści przykładowo Lady Gaga, Katty Perry czy inna „sztucznie napompowana” piosenkarka? zapraszam do dyskusji i bardzo zachęcam obejrzeć materiał w pierwszym linku.

DMX natomiast, który zaczął śpiewać chrześcijański rap, został medialnie zniszczony i wpakowany za kratki.

Krótka historia rapera DMX-a – artystę, który walczył z telewizją, przemysłem muzycznym i otwarcie opowiadał kto i jak nim steruje. Nie podporządkujesz się – znikasz. DMX dziś siedzi w więzieniu. I bardzo ważne słowa, które dodał podczas wywiadu obywając słuszną lub niesłuszną karę: „Nie wierzcie we wszystko co usłyszycie, co przeczytacie, tylko w to co widzicie”.

Po pewnych utrudnieniach z pozyskiwaniem wiarygodnych informacji, za które przepraszamy natrafiliśmy na wstrząsającą wiadomość. Niszczenie wizerunku w oczach społeczeństwa miało już miejsce niejednokrotnie, ale ten kto ma rozum nie mógł przełknąć tego kłamstwa. Wystarczy zaznajomić się z osobą DMX’a chociażby przez udzielane licznie wywiady czy wygłaszane poglądy. Pytanie, jeśli były to narkotyki – zażył je z własnej woli ?

”DMX OTRZYMAŁ SZCZEPIONKĘ NA KILKA DNI PRZED ATAKIEM SERCA, NIE BRAŁ NAROTYKÓW!”

International buisness time dotarło do szokujących informacji od rodziny rapera. Washington Post potwierdza. Legenda rapu, DMX, prawdziwe nazwisko Earl Simmons, przebywał obecnie na oddziale intensywnej terapii po rozległym zawale serca. Wczesne raporty spekulowały, że stan DMX mógł być spowodowany rzekomym przedawkowaniem narkotyków.

Jednak MTO News (popularny afroamerykański portal muzyczny) rozmawiało z członkiem rodziny Simmonsa, który uważa, że to nie narkotyki spowodowały atak serca. W wywiadzie, MTO News rozmawiało z członkiem rodziny DMX’a, który powiedział nam, że raper otrzymał szczepionkę COVID około tydzień przed tym, jak doznał ataku serca.

Członek rodziny DMX’a powiedział MTO News:

„DMX otrzymał szczepionkę, kiedy wprowadzili możliwość szczepień dla ludzi powyżej 50 roku życia. Przyjął ją, aby mógł podróżować i występować.

Członek rodziny podejrzewa, że atak serca rapera mógł być spowodowany reakcją na szczepionkę. Członek rodziny wyjaśnił:

Wszyscy w wiadomościach ciągle mówią, że DMX przedawkował narkotyki. Skąd oni to wiedzą. Jestem w rodzinie i żaden lekarz nie powiedział mi nic o przedawkowaniu

Rodzina rozważa podjęcie działań prawnych przeciwko publikacjom informacyjnym, które przedwcześnie stwierdziły, że DMX przedawkował narkotyki.

Szokujące informacje, nieprawdaż? Z każdego portalu wylewa się informacja o narkotykach, a tutaj jego rodzina temu zaprzecza. Tak właśnie wygląda dziś dziennikarstwo – nie robi się żadnego researchu, jeden powiela po drugim. To kolejna śmierć spowodowana przez nieprzebadany preparat medyczny, który ma tyle wspólnego z prawdą co koncerny farmaceutyczne z uczciwość – kolejna śmierć, za którą nikt nie poniesie odpowiedzialności, był muzyk, nie ma muzyka.

Artykuł ten dedykujemy wielkiemu człowiekowi, który nie był pozbawiony wad, dziękujemy mu za jego walkę i ujawnianie prawdy ma temat przemysłu muzycznego. Jego muzyka docierała do najciemniejszych zakamarków miast na świecie i przynosiła nadzieję i pocieszenie R.I.P DMX.

Ostatnie wpisy

Kategorie

DMX I JEGO WALKA Z ILUMINATI I PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM – CZY JEGO ŚMIERĆ BYŁA PRZYPADKOWA ?

11 kwietnia 2021 / Możliwość komentowania DMX I JEGO WALKA Z ILUMINATI I PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM – CZY JEGO ŚMIERĆ BYŁA

Może Ci się spodobać

CHINY OGŁASZAJĄ, ŻE JESZCZE W TYM ROKU ZBUDUJĄ SZTUCZNE SŁOŃCE. 23 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • DMX I JEGO WALKA Z ILUMINATI I PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM – CZY JEGO ŚMIERĆ BYŁA PRZYPADKOWA ?
  • Może Ci się spodobać