Przekraczając Rubikon

CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.

CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.

Historia blokady Kanału Sueskiego i kontenerowiec ”Ever Given” skrywają nadal wiele tajemnic, co było na pokładzie, kto i czemu zablokował kanał, co się teraz dzieje ze statkiem ?

Jedną z teorii na temat tego co mogło mieć miejsce na pokładzie przeczytasz poniżej :

Teraz przyjrzyjmy się innej teorii, która swoje podłoże ma w jednej z Tureckich mainstreamowych telewizji. Jest to materiał wyemitowany w Tureckiej telewizji Beyaz TVosobiscie sam sprawdzałem, stacja tv, posiadana przez syna burmistrza Ankary. Materiał posiada angielskie napisy. Jeśli ktoś bardzo chce wiedzieć co mówią, w opisie pod filmem jest skrót całego wywiadu, można skopiować i wrzucić w tłumacza google. Ogólny zarys reportażu jest taki:

Operacja ”Ever Given” była zjednoczonymi działaniami pod wspólną bandera państw Egiptu, Turcji, i Kataru wymierzona w globalistów. Kontenerowiec Evergreen transportował będąca w produkcji przez ostatnie 30 lat zaawansowaną broń technologiczną, która miała w marcu byc wykożystana do rozpętania III wojny światowej.

Broń miała być oparta o działanie technologii 5G i starlink mogąca wpływać na klimat, ludzi i nie tylko. Globaliści planowali użycie tej broni aby rozpocząć kolejny etap swojego planu wprowadzając ogromne zmiany klimatyczne przypominające te z filmu ”Geostorm”. Właśnie dlatego między innymi wiązało się wykupowanie przez Billa Gatesa ogromnych połaci terenu i budowanie gruntu pod monopol na żywność dla całego świata.

10 MILIARDOW DOLAROW DZIENNIE STRAT WYMIERZONYCH W GLOBLISTÓW.

Operacja zjednoczonych państw prawdopodobnie udaremniła złowieszczy plan elit, który miał być wykonany ”żutem na taśmę”. Elity wiedzą, że przegrywają i powoli tracą kontrolę nad coraz bardziej świadomym światem. Broń nad którą pracowali przez ostatnie 30 lat mogłaby przynieść światu katastrofalne skutki.

Zostało to udaremnione poprzez przechwycenie kontenerowca i zablokowanie Kanału Sueskiego.

Czy ktoś z was widział jakikolwiek reportaż z tego wydarzenia na żywo? Źródła udzielające tych informacji mówią tez o tym jak Turcja z kraju Ignorowanego przez państwa członkowskie ONZ stała się Nagle wielkim przyjacielem Ameryki Joe Bidena. Na koniec kwietnia zaplanowana była wielka konferencja światowa dotycząca klimatu, Ten event miał być prawdopodobnie związany pośrednio z użyciem tej nieznanej i tajemniczej broni, która została przechwycona.

Pikanterii tym domniemaniom daje fakt, że informacje na ten temat zostały wyemitowane w Tureckiej, mainstreamowej telewizji dodatkowo potęguje efekt. Obecnie według oficjalnych informacji Kontenerowiec jest zatrzymany w Jednym z egipskich portów i czeka na proces odszkodowawczy….

Udostępnij

CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.

Globalna Świadomość15 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGENERAŁ USAF UJAWNIA – ”POSIADAMY TECHNOLOGIĘ STARGATE POZWALAJĄCĄ NA TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE”Następny artykuł”POLSKA JAKO DETONATOR EUROPY” – WATYKAN,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?