Skok w króliczą norę

CZY CHILLARY CLINTON ZOSTAŁA POSTAWIONA PRZED SĄDEM WOJSKOWYM W GUANTANAMO ?

CZY CHILLARY CLINTON ZOSTAŁA POSTAWIONA PRZED SĄDEM WOJSKOWYM W GUANTANAMO ?

Według nieoficjalnych Francuskich i Niemieckich źródeł kilka tygodni temu Hillary Clinton została uprowadzona w środku nocy przez zespół 6 żołnierzy sił specjalnych po czym miała zostać przewieziona na Kubę do bazy wojskowej i więzienia w zatoce Guantanamo, które przez 4 lata było specjalnie przygotowywane na przyjęcie przyjąć 13 000 więźniów ”deep state”, którzy mieli stanąć przed trybunałem wojskowym! Procesy wojskowe odbywają się tam od 2018 roku, a niektórzy świadkowie z alternatywnych mediów musieli utrzymywać przesłuchania i wyroki w tajemnicy! 

Wygląda na to, że wraz z procesem Hillary Clinton, kluczowej postaci w satanistycznej kabale kryminalnej, procesy te będą ujawniane, aby pokazać, kim są ci zdrajcy, którzy byli u władzy! Raport z pierwszego dnia procesu Hillary Clinton przed trybunałem wojskowym, który spowodował setki podejrzanych zgonów i doprowadził do międzynarodowego handlu dziećmi co kosztowało życie miliony istnień! 

W czwartek rano, 8 kwietnia 2021 r., Trybunał wojskowy zebrał się w Zatoce Guantanamo, aby ustalić, czy Hillary Rodham Clinton zostanie uniewinniona za zdradę, spisek z wrogiem, zniszczenie mienia państwowego, pranie brudnych pieniędzy i spisek w sprawie morderstwa, czy też nie.

Trzech oficerów armii amerykańskiej – dwóch mężczyzn i jedna kobieta pełniących funkcję sędziów i ław przysięgłych – przez dwie godziny słuchało wiceadmirała Johna G.Hanninka, prokuratora generalnego marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, wymieniając i wyjaśniając osiemnaście konkretnych zarzutów przeciwko pani Clinton.

Przekonujące dowody łączące ich z niezliczonymi okrucieństwami przeciwko narodowi i jego mieszkańcom. Najbardziej skandaliczne zarzuty dotyczą pani Clinton w zamachach na polityków i media, które krytykowały jej metody i motywy, gdy była sekretarzem stanu za Baracka Husseina Obamy. 

Wiceadmirał Hannink rozpoczął inkwizycję, łącząc Clinton z morderstwem Setha Richa w 2016 roku, byłego członka Komitetu Demokratycznego, który badał ”teorię spiskową” pizzagate dokonanego w dzielnicy Bloomingdale w Waszyngtonie. dowody zdawały się potwierdzać, że wiele z tych teorii spiskowych było mocno zakotwiczonych w rzeczywistości. 

Sąd zapoznał się z odszyfrowanymi wiadomościami e-mail, które Clinton wysłała do swojego doradcy i stratega politycznego Huma Abedina. E-mail zawierał krótką, złowrogą aluzję „Mam niespodziankę dla RS, wkrótce się dowiesz”. Wiceadmirał Hannink stwierdził, że nieszkodliwie brzmiąca wiadomość była przyznaniem się do winy.

E-mail był datowany 8 lipca 2016 r., Dwa dni przed morderstwem Richa. Ponadto wiceadmirał Hannink przedstawił dokumenty finansowe wskazujące, że Clinton pobrała 150 000 dolarów z konta bankowego Fundacji Clintona na kilka dni przed tragicznym zniknięciem Richa. „

Jest równie arogancka, jak nieostrożna. Jeśli połączysz kropki, nie ma innego wytłumaczenia – Clinton wynajęła płatnego zabójcę, aby zabił tego człowieka. Z jakiego powodu? Ponieważ mógł być demaskatorem?

Argumentowany wiceadmirał Hannink. 

Ponadto Clinton została oskarżona o morderstwo konserwatywnej sędziny Sądu Najwyższego Antoniny Scalii, która w niewytłumaczalny sposób udusiła się w swoim pokoju na Cibolo Creek Ranch w Shafter w Teksasie 13 lutego 2016 roku. Sędzia Rejonowy Cinderela Guevara uznał Scalię za zmarłą z przyczyn naturalnych, ale nie przeprowadzono sekcji zwłok. Sędzina była w toku zapoznawania się z tajnymi aktami dotyczącymi afery ”Pizzagate”.

W nieoczekiwanym posunięciu wiceadmirał Hannink przedstawił zaskakującego świadka, byłego doradcę Clinton Jake’a Sullivana, jej najlepszego doradcę politycznego podczas wyborów prezydenckich w 2016 r. W zamian za immunitet przed oskarżeniem Sullivan poinformował o spotkaniu, w którym uczestniczyła Clinton i menedżer jej poprzedniej kampanii Roby Mook. Tematem rozmowy był sędzia Antonin Scalia. Zgodnie z zeznaniami Sullivana, Mook powiedział Clinton, że „katalitycznie konserwatywne wartości” Scalii stanowią wielkie zagrożenie dla postępowego liberalizmu. 

„Roby Mook powiedział Hilary, że nie byłoby źle, gdyby sędzia Scalia„ zniknęła ”, na co Hillary odpowiedziała, że ​​z pewnością nie miałaby nic przeciwko. Następnie zapytała Roby’ego, czy może iść. A Roby powiedział: „Tak, myślę, że może iść” – powiedział Sullivan w sądzie. 

W tym momencie procesu Clinton, miała być dostać ataku padaczki (brak adrenochromu?) ratownicy eskortowali ją do oddziału medycznego GITMO. Wiceadmirał Hannink wniósł o kontynuowanie przesłuchań na inny możliwy termin.

Źródło : https://vol370.blogspot.com/

Udostępnij

CZY CHILLARY CLINTON ZOSTAŁA POSTAWIONA PRZED SĄDEM WOJSKOWYM W GUANTANAMO ?

Globalna Świadomość17 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”POLSKA JAKO DETONATOR EUROPY” – WATYKAN, III RZESZA I TAJEMNICA ROZBIORÓW POLSKI.Następny artykułKEANU REEVES – ”ZIEMIA TO WIĘZIENNA PLANETA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY CHILLARY CLINTON ZOSTAŁA POSTAWIONA PRZED SĄDEM WOJSKOWYM W GUANTANAMO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?