AGENDA 2030

ELITY CHCĄ BYŚ NOSIŁ SMART MASKĘ DECYDUJĄCĄ KIEDY MOŻESZ ODDYCHAĆ I PODSKÓRNY CHIP WYKRYWAJĄCY CO¥ID.

Nazywają to „maską przyszłości” i ta przyszłość jest jasno określona w Księdze Daniela i Objawieniu, tak właśnie dzieje się teraz. Inteligentna maska.

W wielu stanach w USA zniesiono obostrzenia i nakazy a mimo to widać tam większość ludzi z maskami na twarzach.

Dlaczego? Ponieważ miniony rok szerzącej strach kampanii terroru prowadzonej przez Nowy Porządek Świata, aby zmusić was do poddania się ich nienaukowym nakazom, był niesamowicie udany.

W większości ”wolnych” stanów śmiertelność z powodu zakażeń COVID wynosi 0,951%, ale ludzie nadal odczuwają strach. Teraz przygotuj się na inteligentne maski, które będą informować, kiedy „można zaczerpnąć świeżego powietrza”.

„I On sprawia, że ​​wszyscy, zarówno mali, jak i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znak w swoją prawą rękę lub na czoło, i aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, który miał znamię, lub imię bestii lub numer jego imienia. Oto mądrość. Kto ma rozum, niech policzy liczbę Bestii; bo to jest liczba człowieka; a jego liczba to sześćset sześćdziesiąt sześć ”. Objawienie 13: 16-18 (KJB)

Obłąkani, demoniczni szaleńcy na Światowym Forum Ekonomicznym w 2020 roku przynieśli nam Wielki Reset , a także wczesne etapy Czwartej Rewolucji Przemysłowej , a 7 kwietnia na swoim kanale na Twitterze opowiedzieli nam o kolejnym kroku w swoim planie doprowadzić cały świat do poddania się nowemu porządkowi świata – inteligentne maski.

Nazywają to „maską przyszłości” i ta przyszłość jest jasno określona w Księdze Daniela i Objawieniu.

Mogę sobie tylko wyobrazić, że kiedy Microsoft zakończy wdrażanie „Daily Pass”codziennego paszportu covidowego w szkołach w USA, po czym po prostu mogą też wprowadzać inteligentne maski. Inie myślże to za oceanem to nas nie dotyczy… Polska jako podnóżek Ameryki dzielnie będzie brała przykład ze swojego pana.

Kolejnym narzędziem zniewolenia NWO będzie podskórny chip do wykrywania covid/19!

Naukowcy z Pentagonu pracujący w tajnej jednostce utworzonej u szczytu zimnej wojny stworzyli podskórny mikroczip, który wykryje infekcję COVID-19, oraz rewolucyjny filtr, który może usunąć wirusa z krwi po podłączeniu do maszyny dializ!

Zespół Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie (DARPA) od lat pracuje nad zapobieganiem i zakończeniem pandemii. Oceniają problemy i wymyślają pomysłowe rozwiązania, które czasami wydają się bardziej z powieści science fiction niż z działającego laboratorium.

The Daily Mail UK donosi, że Naukowcy z Pentagonu pracujący w tajnej jednostce DARPA, utworzonej u szczytu zimnej wojny, stworzyli mikroczip do umieszczenia pod skórą, który wykryje infekcję COVID-19 oraz rewolucyjny filtr, który może usunąć wirusa z krwi po podłączeniu do aparatu do dializy .

Jednym z ich ostatnich wynalazków pokazali w programie ”60 minut”. Mikrochip z pewnością wzbudzi wśród niektórych obawy dotyczące instytucji rządowej wszczepiającej mikroczip obywatelowi. Urzędnicy, którzy rozmawiali z zespołem 60 minut, powiedzieli, że Pentagon nie chce śledzić każdego twojego ruchu. Nie podano bardziej szczegółowego wyjaśnienia. 

Przyjmiemy teraz nasze przeprosiny od wszystkich osób, które powiedziały, że to, co powiedzieliśmy w zeszłym roku o mikroczipie połączonym ze szczepionką, to „teoria spiskowa” i „bezpodstawne podsycanie strachu”.

Widać że to nie szczepionka przeciwko COVID będzie Znakiem Bestii ale absolutnie zaprowadzi cię do niego w ostatecznej formie Bill Gates obiecał, że tak się stanie, on i inni ”dobroczyńcy” wydają miliardy, aby to urzeczywistnić, dzieje się to na twoich oczach! 

Ostatnie wpisy

Kategorie

ELITY CHCĄ BYŚ NOSIŁ SMART MASKĘ DECYDUJĄCĄ KIEDY MOŻESZ ODDYCHAĆ I PODSKÓRNY CHIP WYKRYWAJĄCY CO¥ID.

17 kwietnia 2021 / Możliwość komentowania ELITY CHCĄ BYŚ NOSIŁ SMART MASKĘ DECYDUJĄCĄ KIEDY MOŻESZ ODDYCHAĆ I PODSKÓRNY CHIP WYKRYWAJĄCY

Może Ci się spodobać

PRZEMILCZANE WYDARZENIA ,KTÓRE MIAŁY MIEJSCE PODCZAS ŚWIATOWEJ PANDEMII. 23 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ELITY CHCĄ BYŚ NOSIŁ SMART MASKĘ DECYDUJĄCĄ KIEDY MOŻESZ ODDYCHAĆ I PODSKÓRNY CHIP WYKRYWAJĄCY CO¥ID.
  • Może Ci się spodobać