Skok w króliczą norę

POLOWANIA NA DZIECI, SYMBOLIKA CZERWONYCH BUTÓW, DZIEWIĄTY KRĄG – TAJEMNICA ABDYKACJI BENEDYKTA XVI.

POLOWANIA NA DZIECI, SYMBOLIKA CZERWONYCH BUTÓW, DZIEWIĄTY KRĄG – TAJEMNICA ABDYKACJI BENEDYKTA XVI.

Historia, którą za chwilę przeczytasz, jest po prostu szalona, ale jeśli to prawda, świat od jakiegoś czasu musi wiedzieć o okrucieństwach popełnianych przez europejskie elity.

Pod koniec 2014 r. Kilka raportów ujawniło istnienie kultu śmierci zwanego Dziewiątym Kręgiem, składającego się z europejskich elit, które rzekomo handlowały dziećmi które zastały porywane, narkotyzowane dzieci były rozbierane do naga, gwałcone i torturowane. 

Na dzieci miały odbywać się polowania w europejskich lasach gdzie ofiary były rytualnie zabijane przez europejską szlachtę i ich gości. Niektóre raporty twierdzą, że tych kilku potężnych również zwróciło się ku kanabalizmowi i zjadło część swoich „ofiar” ku czci demonicznych bóstw.

Jest prawdopodobne, że to tajne stowarzyszenie wzięło swoją nazwę od literackiego klasyka Dantego ”The Inferno” w którym dziewiąty krąg piekła to krąg zdrady, definiowanej jako oszukańcze działania między jednostkami związanymi miłością i zaufaniem.

Sataniści dziewiątego kręgu rządzą Europą

Dziewiąty krąg to elitarny szatański zakon, który rytualnie składa ofiary z dzieci. Ten, kto poświęci najwięcej dzieci, będzie nosił czerwone buty zrobione z ich ofiary.

Kilku naocznych świadków, którzy przeżyli egzaminy, stanęło przed Międzynarodowym Trybunałem Prawa Powszechnego (ICLCJ) jesienią 2014 r. W Brukseli. Pięciu sędziów i 27 sędziów zapoznało się z przedstawionymi im przerażającymi dowodami.

Mandat trybunału ICLCJ przedstawia dwa powody  :

Ściganie zgodnie z prawem osób i instytucji odpowiedzialnych za wykorzystywanie, handel, tortury i morderstwa dzieci w przeszłości i obecnie. Te i inne działania przestępcze są bezpośrednio powiązane z przedstawicielami kościoła i państwa.

Świadkowie twierdzili, że ofiary z dzieci składano również regularnie w Watykanie, w katakumbach katedr katolickich, na prywatnych posiadłościach i lasach oraz w rządowych bazach wojskowych w Belgii, Holandii, Hiszpanii, Australii, Irlandii, Francji, Anglii i Wielkiej Brytanii. Stany Zjednoczone. Według byłego członka holenderskiego kartelu narkotykowego Octopus, dzieci pochodziły z Belgii i Holandii.

Jedna ze świadków podzieliła się tym zeznaniem przed ICLCJ:

W 2004 roku byłam mimowolnym świadkiem tortur, gwałtu i morderstw dzieci dokonywanych przez grupę wysokich rangą Holendrów. Zabrano mnie do firmy myśliwskiej w Belgii niedaleko Brukseli, gdzie widziałem dwóch chłopców i jedną dziewczynę w wieku 14-16 lat, które były ofiarami. Grupa myśliwych ludzi była silnie strzeżona przez holenderską Gwardię Królewską. Powiedziano mi, że obecny jest tam król Belgii Albert.

Pałac królowej Beatrix został zidentyfikowany jako jeden z terenów łowieckich.

Jedna z ofiar terapeutka Toos Nijenhuis poinformowała, że w wieku czterech lat ​​była zmuszana do bycia świadkiem morderstw dzieci, osoby, które tam rozpoznałą to były papież Joseph Ratzinger (znany również jako Benedykt XVI), holenderski kardynał katolicki i holenderski książę Alfrink Berhnard , Założyciel Bilderberg group oraz Królowa Beatrix.

Inny świadek potwierdził powyższe stwierdzenie i widział, jak papież Ratzinger zamordował małą dziewczynkę. 

To było jesienią 1987 roku we francuskim zamku. To było okropne i nie zdarzyło się to tylko raz. Ratzinger i Berhnhard brali w tym udział. 

Strona World Truth TV ogłosiła, że ​​w Irlandii, Hiszpanii i Kanadzie znaleziono 34 groby dzieci.

Dziewiąty krąg satanistyczny kult ofiar z dzieci był powiązany ze zniknięciem zdumiewającej liczby 50 000 kanadyjskich dzieci. Wśród 80 szkół mieszkalnych prowadzonych przez rząd kanadyjski, Koronę Brytyjską oraz przedstawicieli Kościołów katolickich, Zjednoczonego i Anglikańskiego znaleziono 32 nieoznakowane zbiorowe groby dla dzieci.

Największy z 34 odkrytych masowych grobów dziecięcych znajduje się w Mohawk Indian Residential School w Brantford w Ontario w Kanadzie. „Osoby odpowiedzialne” wstrzymały profesjonalne wykopaliska archeologiczne po tym, jak w 2008 roku odkryto tam szczątki dzieci.

Liczne wnioski sądu ICLCJ o wykopanie zbiorowych grobów dzieci zostały odrzucone przez władze miasta.

Po wnikliwych przesłuchaniach świadków ustalono że w proceder byli zamieszani: Papież Ratzinger i Francis, królowa Elżbieta, książę Filip, premier Kanady Stephen Harper i co najmniej 35 innych czołowych światowych liderów.

Co się stało z tymi złoczyńcami i dlaczego nie wspomniano o tym w mediach głównego nurtu:

Z dokumentów z tajnych archiwów watykańskich przedstawionych sądowi jasno wynika, że ​​jezuici przez wieki mieli z góry przemyślany plan rytualnego mordowania porwanych noworodków, a następnie spożywania ich krwi. Plan powstał z pokręconej idei czerpania duchowej mocy z eliksiru życia niewinnych i zapewnienia w ten sposób politycznej stabilności papiestwa w Rzymie. Akty te mają nie tylko charakter ludobójczy, ale mają charakter systemowy i zinstytucjonalizowany. Wydaje się, że od co najmniej 1773 r. proceder ten był dokonywany przez kościół rzymskokatolicki, jezuitów i każdego papieża.

https://www.youtube.com/watch?v=b0tcfl1Pht8&ab_channel=RegSledge

Niesamowite rewelacje

W 2013 roku sąd ICLCJ uznał królową Elżbietę i księcia Filipa z Anglii za winnych zniknięcia 10 miejscowych dzieci z katolickiej szkoły z internatem w Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej 10 października 1964 roku.

W tej samej sprawie z 2013 roku papież Ratzinger został uznany winnym zbrodni przeciwko ludzkości. Zrezygnował w listopadzie 2013 r., Jako pierwszy papież od 600 lat, który zrezygnował z najświętszego dzieła chrześcijaństwa katolickiego. Według „The New Yorker”  ten papież był uwikłany międzynarodowy skandal związany z wykorzystywaniem seksualnym i pozwolił wydać miliony dolarów na obronę księży pedofilów w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

W sierpniu 2014 r. Papież Franciszek został uznany za winnego handlu dziećmi, a nakazy aresztowania zostały wydane królowej Elżbiecie i księciu Filipowi za ich winny werdykt, gdy w 1964 r. Dziesięcioro dzieci zniknęło ze szkoły Kamloops Native Residential School w Kanadzie w Kolumbii Brytyjskiej.

Co niewiarygodne, zaginione kanadyjskie dzieci są również powiązane z Uniwersytetem McGill w Montrealu, gdzie Centralna Agencja Wywiadowcza Stanów Zjednoczonych (CIA) prowadziła program kontroli umysłu zwany MK-Ultra. 

Kanadyjskie, Amerykańskie i Światowe Stowarzyszenie Psychiatryczne sponsorowane przez Fundację Rockefellera, pod wodzą D. Ewen Cameron rozpoczęło program tortur dzieci w ramach programu MKULTRA na Uniwersytecie McGill we wczesnych latach pięćdziesiątych. Mówi się, że do 1964 r. Śledztwa Kongresu USA zakończyły program MKULTRA po udanym procesie sądowym przeciwko McGill University, które złożyła ocalała z kontroli umysłu Linda MacDonald. 

Sąd ICLCJ zaproponował amnestię każdemu obywatelowi lub pracownikowi Watykanu, Korony Anglii, kościołów i rządów jeśli zdecydują się ujawnić co wiedzą na ten temat pod przysięgą. Zostały też wyznaczone nagrody pieniężne za ujawnienie kolejnych dowodów.

Więcej na ten temat linków na ten temat znajdziecie poniższym artykule:

W 2016 roku Sąd ICLCJ został rozwiązany dzięki usilnym, zakulisowym działaniom Korony Królewskiej Wielkiej Brytanii.

Pamiętaj, że ci europejscy królowie wpływają na globalny krajobraz polityczny. To smutny dowód obecnego stanu rzeczy dla światowych przywódców, że prawa obywatelskie są akceptowane i „takie, jakie zawsze były” dla ich własnej chorej, pokręconej przyjemności.

Źródło : https://thedailyconspiracy.com/2018/03/01/ninth-circle-satanists-rule-europe/

Udostępnij

POLOWANIA NA DZIECI, SYMBOLIKA CZERWONYCH BUTÓW, DZIEWIĄTY KRĄG – TAJEMNICA ABDYKACJI BENEDYKTA XVI.

Globalna Świadomość18 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKEANU REEVES – ”ZIEMIA TO WIĘZIENNA PLANETA Z KTÓREJ NIE MA UCIECZKI”.Następny artykułZAGADKA ZABÓJSTWA TESLI – JP MORGAN, ROCKEFELLER,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POLOWANIA NA DZIECI, SYMBOLIKA CZERWONYCH BUTÓW, DZIEWIĄTY KRĄG – TAJEMNICA ABDYKACJI BENEDYKTA XVI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?