Otwórz oczy

PREMIER I WICEPREMIER POTWIERDZAJĄ KOLEJNĄ ”TEORIĘ SPOSKOWĄ”. BEZ 💉 NIE DŁUGO NIE ZROBISZ NIC !

„Dobrowolność” przymusowa? Rząd zamierza wymusić na Polkach zaszczepienie się poprzez dyskryminację nieza💉. Z założeń nowego projektu rozporządzenia Rady Ministrów, który pojawił się w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wynika, że 💉 Polacy będą zwolnieni z części obostrzeń. A to może być dopiero początek.

Certyfikaty, zwane często paszportami, jakie wydaje się osobom 💉 przeciw Covid-19, mogą potencjalnie wyłączyć je spod części restrykcji, jednak w wielu krajach postrzegane są jako dyskryminujące. Zaświadczenia takie działają od tygodnia w Izraelu.

Tzw. zielony paszport w Izraelu – przemianowany ostatecznie na „zieloną przepustkę”, by uniknąć skojarzeń ze swobodnymi podróżami zagranicznymi – przysługuje tym, którzy co najmniej tydzień wcześniej przyjęli drugą dawkę💉 oraz ponad 700 tys. osobom, które przeszły zakażenie koronawirusem. Jest ważny sześć miesięcy.

Od 21 lutego Izraelczycy posiadający „zieloną przepustkę” mogą korzystać z siłowni i basenów oraz uczestniczyć w wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Sklepy, centra handlowe czy targowiska są otwarte dla wszystkich, jednak część obiektów – w tym hotele i niektóre synagogi – są dostępne tylko po okazaniu indywidualnie wygenerowanego kodu QR, który można ściągnąć na telefon komórkowy lub otrzymać pocztą tradycyjną.

W zamieszkałym przez 9,3 miliona osób Izraelu około połowa dorosłej populacji otrzymała wymagane dwie dawki 💉, jednak niektórzy nie chcą lub nie mogą poddać się 💉 z powodów zdrowotnych, religijnych czy innych.

💉 w tym kraju są powszechnie postrzegane jako jedyny sposób na otwarcie gospodarki, czyli powrotu do normalności dla obywateli. Każdy, kto nie chce lub nie może przyjąć szczepionki, zostanie „pozostawiony w tyle” – podsumował krótko minister zdrowia Juli Edelsztajn.

Brytyjski rząd nie ma na razie jasnego stanowiska w sprawie paszportów 💉, chociaż pojawiają się doniesienia, zgodnie z którymi prowadzone są prace nad aplikacją umożliwiającą podróże międzynarodowe. Premier Boris Johnson zapewnił, że nie przewiduje ich wprowadzenia wewnątrz kraju, np. jako warunku pójścia do pubu czy na koncert. Według wiceministra zdrowia Nadhima Zahawiego, jeśli szczepienia nie są obowiązkowe, nawet paszporty umożliwiające podróże byłyby dyskryminujące.

Niemiecka Rada Etyki na początku lutego uznała za niewłaściwe wcześniejsze zniesienie ograniczeń związanych z epidemią dla osób już za💉, przynajmniej do momentu wyjaśnienia, czy za💉 osoby nadal stanowią zagrożenie czy już nie. Zdaniem Rady dobra publiczne i usługi, które są niezbędne do uczestnictwa w życiu społecznym (jak transport publiczny lub podróże lotnicze), powinny być dostępne dla wszystkich obywateli, w tym – dla osób nieza💉.

Władze Szwecji również rozpoczęły przymiarki do wprowadzenia cyfrowego paszportu, który miałby być wprowadzony od 1 czerwca. Główny epidemiolog Szwecji Anders Tegnell wyraził jednak obawę, że wprowadzenie przepustek dyskryminowałoby osoby, które nie mogą jeszcze poddać się 💉, ponieważ np. nie należą do grupy ryzyka.

Na Węgrzech zapowiedziano wprowadzenie zaświadczeń dla za💉 i ozdrowieńców, ale szczegóły dotyczące wynikających z nich uprawnień nie zostały jeszcze podane. W styczniu szef kancelarii premiera Gergely Gulyas mówił, że osoby mające certyfikat nie musiałyby np. przestrzegać godziny policyjnej, które obecnie obowiązuje w godzinach 20.00-5.00.

W Orwellowskich Chinach wydawane są zaświadczenia o 💉 , a przynajmniej w niektórych wypadkach informacja o 💉 dopisywana jest do „kodów zdrowia” w telefonach komórkowych. Skanowanie takich kodów wymagane jest podczas podróży i przy wejściu do niektórych instytucji i budynków użyteczności publicznej, jednak nie wydaje się, by obecnie dawało to za 💉 osobom jakiekolwiek korzyści.

Wprowadzenia paszportów nie przewidują na razie władze Japonii. Przeciwko takiemu rozwiązaniu wypowiedział się w poniedziałek japoński minister nadzorujący walkę z epidemią Taro Kono. Jego zdaniem warunkowanie międzynarodowych podróży 💉 byłoby dyskryminujące w odniesieniu do ludzi, którzy nie mogą przyjąć 💉 i z powodu np. uczulenia.

W naszym ”pożal się Boże” Batustanie pod pejsatym zarządem powierniczym zwanym inaczej Polską sprawa jest już przesądzona. To co pisaliśmy nie raz na łamach strony co potem było weryfikowane przez ”niezależnych weryfikatorów” opłacanych przez fundację Batorego staje się faktem.

Już niedługo już za momencik bez ważnego 💉 nie wejdziesz do restauracji, kina ,teatru na basen, na siłownie a kto wie może i do marketu po podstawowe produkty żywnościowe. Czy może omawiane tak szeroko na łamach alternatywnych mediów w sieci tak zwane biblijne ”znamię bestii” to nie właśnie ten ”zielony certyfikat” ?

A żeby żaden nie mógł kupować ani sprzedawać, tylko ten, który ma piętno albo imię bestii albo liczbę imienia jej.

Teoria spiskowa ? Foliarstwo ? proszę bardzo oto co na ten temat ma do powiedzenia premier i wicepremier Polin.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PREMIER I WICEPREMIER POTWIERDZAJĄ KOLEJNĄ ”TEORIĘ SPOSKOWĄ”. BEZ 💉 NIE DŁUGO NIE ZROBISZ NIC !

2 maja 2021 / Możliwość komentowania PREMIER I WICEPREMIER POTWIERDZAJĄ KOLEJNĄ ”TEORIĘ SPOSKOWĄ”. BEZ 💉 NIE DŁUGO NIE ZROBISZ NIC

Może Ci się spodobać

W DOBIE ”NOWEJ NORMALNOŚCI” DOBROBYTU WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE STAĆ NA FUNKCJONOWANIE I ŻYCIE 27 października 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PREMIER I WICEPREMIER POTWIERDZAJĄ KOLEJNĄ ”TEORIĘ SPOSKOWĄ”. BEZ 💉 NIE DŁUGO NIE ZROBISZ NIC !
  • Może Ci się spodobać